FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Despre Steaua in general.

«1192021222325»
mountytoma21.01.2009 19:46
Mai sus ziceti ca in SUA aia sunt buni la baschet si alte sporturi.

Pai fratilor, in SUA aia primesc burse pt sport, aia au nenumarate competitii de juniori, de tineret, de colegii, etc.

Acolo exista conditii si, desi majoritatea americanilor nu au nici cea mai mica treaba cu sportul, iasa castigatori olimpici si alti sportivi de super clasa.

 

La noi nu exista astfel de conditii.

Inainte existau.

Dar acum nu mai sunt.

 

Acum nu mai exista campionat de tineret. Stiai asta?

De aia nu mai iasa juniori pe banda rulanta.

 

americanii sunt buni la baschet pentru ca acolo sunt terenuri de baschet peste tot si ele sunt pline toata ziua, uneori cei care au ocupat terenul de dimineata sunt si cei care il parasesc seara. jucand atat de mult e greu sa nu reuseasca sa joace bine pana la urma. la fel si australienii la inot, si kenienii care alearga zeci de kilometri zilnic. sau jamaicanii care fug de tornade, cum sa nu fie recordmeni la viteza?

 

incearca sa gasesti terenuri unde sa joci handbal sau baschet in Bucuresti. si atunci ne miram ca am fost campioni mondiali de patru ori si acum nu reusim sa pastram un avantaj de sase goluri fata de unguri? cauta o piscina, sau un patinoar, altundeva decat in Bucuresti si miercurea ciuc. noroc ca avem cladiri de birouri si mall-uri (ah ce ma bucur de criza imobiliarelor, ce ma enervau aia de apareau la televizor sa ne arate ce destepti sunt ei ca investesc in imobiliare si au un profit de 300%!)

 

de-aia apar greu juniori talentati. degeaba ai talent daca nu il antrenezi, daca nu il slefuiesti. v-am spus de Belodedici ca juca fotbal pana la lasarea intunericului, si nici atunci nu se opreau, jucau fiecare cu lanterna in mana? asa a ajuns Belo unul dintre cei mai buni fundasi pe care i-a cunoscut fotbalul mondial!

ros-albastru26.02.2009 12:00

Stie cineva daca fotoliile sunt puse afara sau inauntru? Suferi de frig sau nu?

Stanici26.02.2009 12:12

Fotoliile sunt protejate termic si fonic de niste termopane. Sunt amplasate deasupra tribunei 1. Practic, e ca si cum ai sta in sufragerie si ai vedea meciul pe un ecran gigant.

raul valencia11.04.2009 11:02

sunt foarte suparat pe aceasta neputinta a noastra,cu totii suferim la aceste rezultate ale clubului nostru de aceea trag un semnal de alarma pentru faptul cum trebuie sa ne incurajam echipa.suntem in CRIZA de idei,de jucatori,de conducere...trebuie sa avem incredere in aceste culori care de foarte multe ori ne-au facut fericiti,si au lasat invidiosi pe altii...sunt sigur ca dupa vreme urata vine si vreme buna...am incredere in aceste club,si cu totii uniti o sa reusim...forzaaaa steauaaa

cicitos01.05.2009 05:00

N-am nici o legatura cu Steaua, cu fotbalul si am intrat pentru prima si ultima data pe acest sit,sa va intreb un lucru. Daca anul acesta Steaua a dat-o in bara,( asta e se intampla)ca echipa de fotbal, de ce nu votati reprezentanta Stelei in divizia sexi de pe GSP ?!?!?!.....macar acolo sa faca Steaua ceva anul asta ! Vad ca si acolo tot provincia va ia "caimacul" :chair: !!! Pacat.....!

axl01.05.2009 05:07

Mare pacat, cap sec!

MoWeed01.05.2009 06:33
N-am nici o legatura cu Steaua, cu fotbalul si am intrat pentru prima si ultima data pe acest sit,sa va intreb un lucru.

N-ai nici o legatura cu fotbalul, dar totusi ai intrat la divizia sexy pe gsp. Cumva esti :wanker: ?

cicitos01.05.2009 07:14

N-ai nici o legatura cu fotbalul, dar totusi ai intrat la divizia sexy pe gsp. Cumva esti :wanker: ?

 

 

....te-ai gandit ca s-ar putea sa fiu femeie ?......"stelistule" !!!!! :no: ....si cred ca tu ai avea nevoie de asta ....nu-i o rusine faceai si cand erai mic....asa fac baietii !Nu cred ca ti-ai iesit din mana asa ca intra si voteaza si tu la GSP ! Sigur n-o sa mori daca dai un vot! Si retine sunt femeie, nu-i nevoie sa fii mojic in general nu numai pentru. asta !

Adrian01.05.2009 07:20

Daca esti femeie, pune o poza, sa te vedem.

 

De unde stim noi ca tu nu esti vreun pedofil din ala care vrea numai sa atraga copii inocenti spre locuri intunecate spre a-si avea voia cu ei.

 

Sau, mai rau, poate esti Ioanitoaia sau Tolontan si vrei sa iti facem noi trafic.

MoWeed01.05.2009 07:31

 

Nu intru pe site-ul ala penibil nici sa-mi dai bani. Stelismul nu se masoara in cat trafic le faci ratatilor de la gesepe...

cicitos01.05.2009 07:31

Daca esti femeie, pune o poza, sa te vedem.

 

De unde stim noi ca tu nu esti vreun pedofil din ala care vrea numai sa atraga copii inocenti spre locuri intunecate spre a-si avea voia cu ei.

 

Sau, mai rau, poate esti Ioanitoaia sau Tolontan si vrei sa iti facem noi trafic.

 

 

.....bine baieti, m-am lamurit(daca mai aveam un dubiu)....imi pare rau ca m-am complicat cu ....asta !....sa fiti sanatosi ! :huh:

dee01.05.2009 12:14
N-am nici o legatura cu Steaua, cu fotbalul si am intrat pentru prima si ultima data pe acest sit,sa va intreb un lucru. Daca anul acesta Steaua a dat-o in bara,( asta e se intampla)ca echipa de fotbal, de ce nu votati reprezentanta Stelei in divizia sexi de pe GSP ?!?!?!.....macar acolo sa faca Steaua ceva anul asta ! Vad ca si acolo tot provincia va ia "caimacul" :chair: !!! Pacat.....!

 

Ar fi trebuit sa le ordoni scurt si la obiect : reprezentanta Stelei are nevoie de voturi! daca merita, atacati-o cu un click, acum! Fiti barbati si uitati-va macar, iar dupa degustati ce vreti si pe cine doriti :-) Atentie, raspunsurile date au fost la misto, au obligat-o astia sa spuna tampenii, ei chiar imi place atmosfera pe stadioane si de castiga Liga Sexy 2009 cu siguranta va milita pentru voi si pentru drepturile suporterilor in toate emisiunile TV la care va participa. Forzza Steaua! (asa se castiga un Campionat :rolleyes:)

 

p.s Otopeniul e pe primul loc, pentru ca are si niste raspunsuri inteligente pe langa faptul ca e blonda. Cred ca stelistii au votat-o pe fata care merge pe stadion la meciurile Stelei, craioveanca idem, raspunsuri inteligente care i-a atins pe toti stelistii si pe toti craiovenii deopotriva, de aia e pe 2, iar dinamovista nu are nicio infrangere, pentru ca n-a spus nimic!( normal, e fiica lui Mateut, un mare fotbalist) Momentan stelista e sub Steaua, ca vad ca ocupa locul 9, deci, a dat-o mai in bara decat echipa de fotbal! Diana, schimba tactica, ca vei retrograda! bafta, cicitos.

Le reseau pansant01.05.2009 13:41

 

 

....te-ai gandit ca s-ar putea sa fiu femeie ?......"stelistule" !!!!! :no: ....si cred ca tu ai avea nevoie de asta ....nu-i o rusine faceai si cand erai mic....asa fac baietii !Nu cred ca ti-ai iesit din mana asa ca intra si voteaza si tu la GSP ! Sigur n-o sa mori daca dai un vot! Si retine sunt femeie, nu-i nevoie sa fii mojic in general nu numai pentru. asta !

ba io cred ca asta (daca e fata) ca e reprezentanta Stelei la divizia porno a gsp si vrea sa fie votata, ca altfel nu se explica de ce isi sustine cauza cu atata ardoare.

 

auzi si tu ce propunere- ca stelistii ca intre pe un site sa voteze pentru o parasuta.

 

.....bine baieti, m-am lamurit(daca mai aveam un dubiu)....imi pare rau ca m-am complicat cu ....asta

demoiselle nu inteleg de ce esti atat de frustrata ca nu intram sa votam o curva; asta inseamna sa fim stelisti? sa acceptam toate mizeriile comerciale vopsite in rosu si albastru? sa urmarim siteuri toate nascocirile unora ca sa atraga prosti si sa votam? cu ce ne incalzeste pe noi ca una cu chilotii rosii are mai multe puncte decat alta cu chilotii visinii? oricum parasutele in cauza nu au nicio legatura cu fotbalul sau cu clubul respectiv.

 

Hai ciaules, si convinge-ti prietenele(oricum ai destule in lista de messenger) sa mai dea din "commurile" dupa hai5 si pe gesepe.ro, da massuri, intra tu de mai multe ori, etc.

cicitos01.05.2009 13:45

Ar fi trebuit sa le ordoni scurt si la obiect : reprezentanta Stelei are nevoie de voturi! daca merita, atacati-o cu un click, acum! Fiti barbati si uitati-va macar, iar dupa degustati ce vreti si pe cine doriti :-) Atentie, raspunsurile date au fost la misto, au obligat-o astia sa spuna tampenii, ei chiar imi place atmosfera pe stadioane si de castiga Liga Sexy 2009 cu siguranta va milita pentru voi si pentru drepturile suporterilor in toate emisiunile TV la care va participa. Forzza Steaua! (asa se castiga un Campionat :rolleyes: )

 

p.s Otopeniul e pe primul loc, pentru ca are si niste raspunsuri inteligente pe langa faptul ca e blonda. Cred ca stelistii au votat-o pe fata care merge pe stadion la meciurile Stelei, craioveanca idem, raspunsuri inteligente care i-a atins pe toti stelistii si pe toti craiovenii deopotriva, de aia e pe 2, iar dinamovista nu are nicio infrangere, pentru ca n-a spus nimic! Momentan stelista e sub Steaua, ca vad ca ocupa locul 9, deci, a dat-o mai in bara decat echipa de fotbal! Diana, schimba tactica, ca vei retrograda! bafta, cicitos.

 

DEE multumesc.... si cred ca sunt fericita ca am gasit pe cineva cu creier pe situl asta ! Esti un(sau o )dragut

(a) ! Daca ar avea macar jumatate din varsta mea ( si crede-ma ca n-are), fetita aia ar stii ce sa faca ! N-o cunosc dar am votat-o-pana acum punandu-mi votul mai mult pe galeria si suporterii Stelei ,pe care-i consideram puternici, uniti, justificand toata povestea asta....jos Gigi, sus Gigi, prin faptul ca se simt tradati si neputinciosi sa-si ajute altfel echipa! Sunt mici in comparatie cu mizeriile monstruoase din lumea asta ( ma refer la fotbal) si normal ca-s frustrati, oricine-ar fi !.....Cand am constatat ca votez zilnic fara nici o sansa,o fata care da, nu-i blonda, si-i este teama sa mearga pe stadion ( cred ca nu mai e nevoie sa spun de ce) si cei pe care ma bazam cel mai mult( adica suporterii) au probleme de genul....toata lumea-i Ioanitoaia si inca unul....de care eu sincera sa fiu n-am auzit....si nu-mi pasa....mi-a trecut, de nu-i adevarat ! Atata pot unii oameni, imi pare rau ca i-am deranjat la ei "acasa " cu problema asta si-i las mai departe sa-l injure pe Gigi ( PE CARE IL IGNOR DE CAND L-AM AUZIT SI VAZUT PRIMA DATA ) . Multumesc DEE si ies de pe forumul asta incantata ca sunt si oameni ca tine pe aici sa mai aiba grija lor ! :)

danimarcu01.05.2009 13:46
ba io cred ca asta (daca e fata) ca e reprezentanta Stelei la divizia porno a gsp si vrea sa fie votata, ca altfel nu se explica de ce isi sustine cauza cu atata ardoare.

 

auzi si tu ce propunere- ca stelistii ca intre pe un site sa voteze pentru o parasuta.

Asa cred si eu.Duca-se in pustiu !...

Fetele astea numai la castig fara munca se gandesc.Ce le-o fi promis situl pornografic gsp ca sa se dezbrace ?...

dee01.05.2009 13:56

@cicitos

 

m-am uitat si eu de curiozitate, intr-adevar, stelista e cea mai frumoasa, cu siguranta a fost sincera,ca doar nu-i nebuna sa spuna "nu vrea sa fie martora la violente de langa stadion" (probabil viseaza la fotbalul de altadata pe care numai la TV l-a vazut), stiind clar ca acest lucru o dezavantajeaza insa "pr"-ul ei, adica tu si cei care-i faceti reclama ar trebui sa fiti mai machiavelici , daca vreti sa castige. Ai vazut tu un concurs unde se castiga pe bune? pana si daca merita cineva sa castige un concurs trebuie sa tragi anumite sfori, ca mereu le vor trage altii pentru altele care nu merita. Daca criteriul era "sexy", atunci inseamna ca va castiga fata cu atitudine si sustinatorii ei :-))) Lasa-o pe Diana sa fie corecta, insa tu, schimba-ti tactica, ca astia nu se vor mobiliza in veci, daca-i abordezi in maniera in care ai facut-o.

 

Pacat ca stelistii nu o voteaza, ca sa-i demonstreze stelistei Diana ca se inseala, ca ar putea veni oricand pe stadion, alaturi de ei si sa nu se mai lase indoctrinata de presa, care induc o imagine negativa despre suporteri. Nu e singura fata care are aceeasi parere, insa barbatilor nu le pasa, caci stadionul e lumea lor. Probabil putinele steliste se vor mobiliza si o vor vota, insa, dupa cum se stie, stelistii formeaza marea majoritate a suporterilor Stelei, fetele trag mai tare spre alte echipe. Ma intreb daca era un concurs de mister s-ar fi mobilizat stelistii pentru Mister Steaua? ca vad ca fetele care reprezinta Steaua nu-i prea atrag, nici macar pt un click simplu. Abia astept sa vad rezultatul final si ce va scrie presa.

Le reseau pansant01.05.2009 14:00

 

DEE multumesc.... si cred ca sunt fericita ca am gasit pe cineva cu creier pe situl asta ! Esti un(sau o )dragut

(a) ! Daca ar avea macar jumatate din varsta mea ( si crede-ma ca n-are), fetita aia ar stii ce sa faca ! N-o cunosc dar am votat-o-pana acum punandu-mi votul mai mult pe galeria si suporterii Stelei ,pe care-i consideram puternici, uniti, justificand toata povestea asta....jos Gigi, sus Gigi, prin faptul ca se simt tradati si neputinciosi sa-si ajute altfel echipa! Sunt mici in comparatie cu mizeriile monstruoase din lumea asta ( ma refer la fotbal) si normal ca-s frustrati, oricine-ar fi !.....Cand am constatat ca votez zilnic fara nici o sansa,o fata care da, nu-i blonda, si-i este teama sa mearga pe stadion ( cred ca nu mai e nevoie sa spun de ce) si cei pe care ma bazam cel mai mult( adica suporterii) au probleme de genul....toata lumea-i Ioanitoaia si inca unul....de care eu sincera sa fiu n-am auzit....si nu-mi pasa....mi-a trecut, de nu-i adevarat ! Atata pot unii oameni, imi pare rau ca i-am deranjat la ei "acasa " cu problema asta si-i las mai departe sa-l injure pe Gigi ( PE CARE IL IGNOR DE CAND L-AM AUZIT SI VAZUT PRIMA DATA ) . Multumesc DEE si ies de pe forumul asta incantata ca sunt si oameni ca tine pe aici sa mai aiba grija lor ! :)

pasarica se aude? pe langa faptul ca ai spus numai porcarii mai sus, mai vorbesti si in necunostinta de cauza, probabil din impresiile dupa gsp (site unde am inteles ca intri frecvent).

 

Ia spune-ne si noua de ce ii este frica unei fete sa mearga pe stadion? ce o impiedica sa vina? Zici ca ai nu stiu cati ani, daca ai avea mai mult de 16 sunt convins ca nu ai veni sa ne spui de o asemenea "cauza", cei care intra aici, intra pentru Steaua, nu pentru panarame in rosu si albastru dupa nu stiu ce site, nu sa se combine, nu sa faca trafic la ziare.

 

 

 

 

cicitos01.05.2009 14:09

@cicitos

 

m-am uitat si eu de curiozitate, intr-adevar, stelista e cea mai frumoasa, cu siguranta a fost sincera,ca doar nu-i nebuna sa spuna "mi-e frica sa merg pe stadion", stiind clar ca acest lucru o dezavantajeaza insa "pr"-ul ei, adica tu si cei care-i faceti reclama ar trebui sa fiti mai machiavelici , daca vreti sa castige. Ai vazut tu un concurs unde se castiga pe bune? pana si daca merita cineva sa castige un concurs trebuie sa tragi anumite sfori, ca mereu le vor trage altii pentru altele care nu merita. Daca criteriul era "sexy", atunci inseamna ca va castiga fata cu atitudine si sustinatorii ei :-))) Lasa-o pe Diana sa fie corecta, insa tu, schimba-ti tactica, ca astia nu se vor mobiliza in veci, daca-i abordezi in maniera in care ai facut-o.

 

Pacat ca stelistii nu o voteaza, ca sa-i demonstreze stelistei Diana ca se inseala, ca ar putea veni oricand pe stadion, alaturi de ei si sa nu se mai lase indoctrinata de presa, care induc o imagine negativa despre suporteri.

 

 

...n-am avut o tactica, asa am crezut eu ca trebuie sa procedez azi dimineata, a fost un impuls (proasta inspiratie), o sa o votez in continuare ....si pana la urma ce aveti oameni buni cu GSP?....E UN POST DE TELEVIZIUNE DESPRE SPORT.....SAU SI AICI SUNT PAREI IMPARTITE ?!?....MA ROG EU AM CREZUT CA SPORTU-I SPORT .......greseala mea ! gata ! cred ca n am fost jignita-n viata mea cum mi-am luat-o azi ! Dar, daca te bagi in cocina.....si sa stii ca presa n-ar putea s induca imagini negative despre suporteri fara ajutorul lor ! E clar nu toti fac la fel,dar cand te uiti la stiri si vezi ce vezi..... Pentru DEE :thumbup:

dee01.05.2009 14:25

@cicitos

 

am vazut acuma ca are peste 300 de voturi, eu zic ca astia-s de pe Suporter Steaua, pentru ca baietii aia se mobilizeaza la greu, mai ales pentru o fata care le cere sprijinul, pentru ca indiferent de fata, ea reprezinta Steaua in presa. Pacat ca nu-s atati de multi ca astia de pe aici, ca sigur Steaua ar lua campionatul. Asa, o sa ajungem sa fim pana si la Liga sexy jos de tot,(cu toate ca fata este foarte frumoasa) iar Dinamo va termina Campionatul sexy fara infrangere!!! (sper sa ia bataie de la Poli Tm!) Astia castiga anul asta pe toate fronturile :smartass:

 

topicul este despre Steaua in general!

fata aia reprezinta Steaua ,Adriane ca-ti place tie sau nu! despre Steaua vorbeam. Nu suntem off topic, tu esti!

 

Gata cu offtopicul!

Continuati in privat.

Aici vorbim despre Steaua, nu despre vreo fatuca cu bikini de culoare rosie si sutien albastru.

 

Moderatorii

 

eu am ultimul cuvant, Adriane, caci este mesajul meu, iar tu esti doar un moderator,care ar trebui sa reciteasca sfantul regulament si abia dupa sa intervii in mesajul postat de mine! Scrie ceea ce doresti, insa nu mai manji mesajele mele cu replicile tale, scrie-le separat!

Le reseau pansant01.05.2009 14:37
...n-am avut o tactica, asa am crezut eu ca trebuie sa procedez azi dimineata, a fost un impuls (proasta inspiratie), o sa o votez in continuare ....si pana la urma ce aveti oameni buni cu GSP?....E UN POST DE TELEVIZIUNE DESPRE SPORT.....SAU SI AICI SUNT PAREI IMPARTITE ?!?....MA ROG EU AM CREZUT CA SPORTU-I SPORT .......greseala mea ! gata ! cred ca n am fost jignita-n viata mea cum mi-am luat-o azi ! Dar, daca te bagi in cocina.....si sa stii ca presa n-ar putea s induca imagini negative despre suporteri fara ajutorul lor ! E clar nu toti fac la fel,dar cand te uiti la stiri si vezi ce vezi..... Pentru DEE :thumbup:

pitipoanca lu tata, fcsteaua.ro nu este cocina, asa ca inainte de a-i jignii pe toti cei care lucreaza pentru acest site si userii lor, masoara-ti cuvintele. Ce jigniri ti-au adus tie astazi userii fcsteaua de esti atat de afectata? ca eu unul nu am vazut niciuna.

 

GSP numai post de sport nu este, adica au niste comentatori incredibil de slabi iar dupa transmisia evenimentului sportiv urmeaza ceea ce detesta 99% din iubitorii de sport, adica scandalul si discutii pe marginea unui scandal sportiv, caruia gespistii ii spun 'talk show'. Asta ca sa nu mai spun ca in afara de fotbal alte sporturi nu mai vezi, doar emisiunii interminabile unde sunt invitati toti terminatii sa vorbeasca despre te mir ce scandal, declaratie, eveniment fara nicio importanta.

 

PS: mai usor cu cuvinte gen "cocina" pentru fcsteaua.ro ca nici noi nu te-am facut pe tine vaca incaltata in mijlocul lanului.

MoWeed01.05.2009 14:46

Numele topicului este "Despre Steaua in general", deci se discuta despre Steaua nu despre concursurile de 2 lei din gesepe care aduc numai "bucurii" :wanker:

 

Don'soara nu reprezinta Steaua, acest concurs nu are nici o legatura cu sportul este doar un concurs intre cele 18 fete. Nu va castiga cea mai inteligenta, va castiga cea care aduce cele mai multe erectii disperatilor care ar considera ca acest pretext de laba are vreo legatura cu sportul.

 

Va rog incetati cu off-topicul

dee01.05.2009 14:49

Despre Steaua in general as putea spune multe si in esenta nimic,pentru ca Steaua, dupa conceptia moweediana nu reprezinta SPORTUL, caci sportul este un joc, o competitie pentru educarea vointei,curajului si initiativei. Cateodata ia forma unui concurs la care participa 18 echipe, iar la sfarsit se desemneaza un castigator. Motivele pentru care castiga sunt diverse, intotdeauna vor exista suspiciuni ale taberelor adverse. Fetele alea care se dezbraca in Liga sexy macar au curaj, iar stelista aia, a avut si tupeu sa declare ceea ce a declarat, deci are vointa si mai ales are un caracter puternic! eu zic ca reprezinta Steaua, ca este corecta si a spus ceea ce crede, nu s-a vandut pentru niste voturi, nu a mintit asa cum multe sunt tentate sa o faca, doar pentru a ajunge vedete de carton!

 

Despre Steaua in particular as putea spune mai multe, insa nu gasesc topicul respectiv ;)

LDS01.05.2009 20:35

Dați un clic, vã rog frumos,

Votați-o pe Cicitos,

Clic cu clic și vot cu vot,

Faceți zoom și pe chilot...

Tavi stelistu bm23.05.2009 21:20

Buna , sunt nou pe acest forum , si nu stiu unde as fi putut sa postez acest mesaj asa ca scriu aici , am o mare nedumerire in legatura cu suporterii Stelei , de ce nu mai fac galerie , in deplasari de ce nu merg ,de ce nu mai canta , de ce lasa echipa cand este la greu ? rade toata tara de noi de stelisiti , chiar am ajuns sa vad pe un site un mesaj lasat ca "stelisti in momentu de fata in toata tara sunt 50" de ce s-a ajuns aici ?? baieti echipa nu trebuie lasata la greu ci incurajata mai tare , ma doare sufletu cand vad ce se intampla si cand vad unde s-a ajuns cu Steaua ... Eu sunt din baia mare si nu imi prea pot permite sa merg la meciurile Stelei eventual in Cluj si Bistrita caci sunt aici la o aruncatura de ac , in schimb imi sustin echipa locala si merg meci de meci , cel putin acasa cu toate ca e in Liga a 3-a si cant pt echipa ca au nevoie baietii de incurajari chiar si in Liga a 3-a , dar o echipa ca Steaua cu toate ca e pe locul 7 nu trebuie lasata la greu , acea galerie adevarata a Stelei unde e , unde a disparut , Peluza Nord , Peluza Sud , acele duete si coregrafii minunate ce le faceau , unde sunt ?? baieti rade toata tara de noi , ce se intampla , sunt foarte curios ??? :(

rezistenta_ultras23.05.2009 21:38

din ciclul "unde esti tu jeane?" sau "unde e ULTRAS sa ne apere de tigani in crangasi?"...

«1192021222325»