@Dragule,esti irecuperabil din unele punctele de vedere. Spui mai multe prostii si decat copilul meu. Pe el il inteleg ca are cativa ani. Dar tu...
Si culca-te linistit cu poza presedintelui sub perna si viseaza la realizarile tovarusului iubit in continuare.
Somn usor!
PS Imi cer scuze, ca am indus putin in eroare. Nu doar firmele platesc taxe. Vorba lui Ebonyc. Si cand un amarat de om cumpara o paine face bugetul tarii gras.
Lasa frate ca il votati voi pe Cacarau aka Crin Antonescu si va salveaza el
)) Doamne ce oameni bah majoritatea din tara va meritati soarta, cred ca pot sa zic cu mana pe inima ca singurul lucru ce ma mai leaga de Romania este Steaua si atat...tara aia e frumoasa pacat ca e locuita de oameni spalati la creier care daca cred ca platesc acolo niste taxe amarate ei detin toata tara...mergeti voi intr-o tara civilizata din Vest sau din Nord America sa vezi tu daca oamenii aia vorbesc despre taxe si ca li se cuvin tot....vorbesti ca un comunist adevarat...Romania traieste prin imprumuturi la Europeni nu prin taxele tale amice...
