Deschid un nou topic, cu caracter general, in care sa discutam fel de fel de aspecte in ceea ce priveste Steaua. Despre conducatori, antrenori, jucatori, arbitri, conducatori si nu numai, ai echipelor din campionat, ai LPF, ai FRF. Despre tactica, despre motivele pentru care Steaua - in ciuda unui lot valoros- nu reuseste sa realizeze o diferenta evidenta in aspectul jocului si in rezultate fata de restul competitoarelor. Spor! Vorba lui Azzido.
Ii invit la discutii pe Victor, strezahuzum, Piece of Mind, Moweed, fedora, yo_marius, SSK, dee, carminastan, George Stan, greco, horse37, Adrian Pacurar, Padrese, Vlad75, Il Soldatino, Gica Chioru, LARI, enjoy, DanStan, eddie the 'ead, mdionis, danimarcu, Bodanel, bodanelu, dar si pe alti amatori de comentarii savuroase.
O prima tema: MERITA Steaua UN ANTRENOR MAI BUN DIN SEZONUL VIITOR? EVENTUAL UNUL DE AFARA?
SUNTETI MULTUMITI DE LOTUL PE CARE IL AVEM? CE AR MAI TREBUI ADUS?
SA FACEM ABSTRACTIE DE GURA PRESEI SI A DENIGRATORILOR DIN RANDUL CONDUCATORILOR DE CLUBURI, GEN MURESAN, Iancu, SAMD, sau SA NE COBORAM LA NIVELUL LOR?
PUNETI PROPRIILE VOASTRE INTREBARI SI NOI CEILALTI SPERAM SA DAM CELE MAI BUNE RASPUNSURI.
COMENTARIILE INDECENTE CA ASPECT SAU CA FORMA VOR FI STERSE.
Acest topic este o continuare a discutiilor incepute IERI 3.04.08 LA STIRILE ZILEI, incepand cu comentariul lui strezahuzum.
