Si Lacatus a facut singur ce a facut bai?
Ia zi!
El a batut de unul singur pe Barcelona in 86? El a dus singur echipa in finala?
Tu nici macar nu l-ai vazut pe Lacatus jucand, pustiule. Si daca l-ai prins, l-ai prins pe finalul carierei, cand mai mult rupea picioare decat sa dea goluri.
Cum sa compari meciuri, pustiule?
Pai seamana un meci cu altul? Ia zi.
Ti-am expus mai sus de ce e Protasov peste Lacatus.
Pana una, alta, Protasov nu a beneficiat de valize...ma intelegi?...pac pac!
Eu am zis sa nu compari meciuri pt ca si eu as putea sa fac la fel. Si daca as face-o, s-ar putea ca Dorinel sa ajunga peste Lacatus ca antrenor. Si atunci ai mai avea o problema pe cap.
Dar nu conteaza astea, conteaza ca Lacatus a jucat mult timp la Steaua si ca a castigat multe titluri de unul singur.
Cand citesc ce ai scris ma pufneste rasul.
Marcel Raducanu, Hagi, Iordanescu, Stoica, Belodedici, etc - Astia toti au fost fotbalisti mult mai buni ca Lacatus!!!
Fie ca iti convine tie sau nu. Lacatus nu a fost cel mai bun care a jucat la Steaua, de departe.
Cat despre respect, mai bine invata-l tu pe Lacatus ce inseamna acest cuvant.