Pai zi-ne maestre...invata-ne!
Ce stii tu despre fotbal?
Si te rog, fara secrete de la dinamovisti.
Ce era Steaua in 99-00?
Era o societate prost condusa, o societate care se ducea spre faliment.
Daca aveam atunci noroc si echipa era scoasa la vanzare de catre paunesti, poate ca ne-ar fi cumparat cineva care putea sa faca treaba.
Dar asa ne-a luat becalii cu japca. Ne-a luat pt ca asa i-au spus hrebe si alte jeguri ca ala.
Ne-a luat ca sa castige imagine si ca sa ajunga in politica.
turcul microscopic de la dinam0 are aproape acelasi parcurs la caini ca si pavianul nostru.
Ce stii tu despre fotbal?
Hai, spune-mi!!!
Auziti ce spune domnul.
Noi ne luam de becalii pt ca e la moda, nu pt ca asta isi bate joc de Steaua, nu pt ca de 3 ani nu mai castigam nimic, nu pt ca isi bate joc de fostii mari stelisti, nu pt ca "omoara" suporteri, nu pt ca poarta la gat fularul spurcat, nu pt ca isi baga p**a in Steaua in fiecare zi.
Ce a facut becalii pt Steaua?
becalii a facut pt Steaua tot ce a trebuit ca sa iasa el in castig.
Daca tu esti doctor in fotbal si nu stii asta....no comment.
Daca becalii nu era certat cu verii lui, de la Steaua plecau in fiecare an cate 10-11 jucatori la echipe din rusia sau dracu mai stie pe unde. De aia nu a vandut gigelul nimic. Ca avea embargo de la verisiorii lui.
Dar nu, pavianul nostru drag a facut numai bine Stelei si merita sa ii pupam picioarele.
Maestre redondo, mare cunoscator al fotbalului, prieten al tuturor dinamovistilor, ai dreptate!