viata e ca parul din cur, scurta si plina de kkt ![]()
varianta scurta la scrisoarea a 3a: Tu esti Mircea?! NU!!
Cine se trezeste de dimineata....casca toata ziua ![]()
cateva statusuri mai funny
viata e ca parul din cur, scurta si plina de kkt ![]()
varianta scurta la scrisoarea a 3a: Tu esti Mircea?! NU!!
Cine se trezeste de dimineata....casca toata ziua ![]()
cateva statusuri mai funny
cand vine vorba de iubire tu nu ai cum sa ma legi..dar poti sa ma culegi mort de beat dintr-un bar si ai sa intelegi ca nu exista legi pentru dragoste ca unde dragoste nu e...raman doar sticlele
;)
;)
mereu alaturi de Steaua ![]()
Statusul meu...cand nu sunt la pc : DND...Plecat away in m***i mei !
Judgement day is here. Show me your tits and I will judge `em!!!!
BARNEY STINSON !!! ![]()
Statusul meu,cand era frig afara,prin ianuarie parca,:DND, bag lemne sub calorifer
al uni prieten:Caut blonda,de preferabil nu goala ci plina,dulce,o bere la halba
discutie intre mine si un tip care avea la avatar o poza cu LOL
RMS: Ba...
RMS: Zi-mi si mie ce inseamna LOL sa nu mor prost
Alex Boss: ce bha nu stii
Alex Boss: ?
RMS: nu ma....
RMS: imi zici?
Alex Boss: LOL = la o laba ma )))
RMS: aaa...
RMS: bine ba ))))
RMS: ms
Alex Boss:
si l-am lasat asa sa rada si altii de el :laugh:
discutie intre mine si un tip care avea la avatar o poza cu LOLRMS: Ba...
RMS: Zi-mi si mie ce inseamna LOL sa nu mor prost
Alex Boss: ce bha nu stii
Alex Boss: ?
RMS: nu ma....
RMS: imi zici?
Alex Boss: LOL = la o laba ma )))
RMS: aaa...
RMS: bine ba ))))
RMS: ms
Alex Boss:
si l-am lasat asa sa rada si altii de el :laugh:
LOL! ![]()
Defapt erea : lunga si plina de ca**t :biggrin:
tot un drac
defapt era : Viata e ca parul din cur : Scurta si plina de rahat
on : un status de la unu "Daca ar fi existat probramul Rabla si pentru tari,Romania jaungea la Remat"
altu "Caut furca in carul acului de fan...care vrea sa ma ajute BUZZ ME !!!"
unu care se crede gangster "DND..pisez canabis"
sau cel mai tare :
"SUNT BLOCAT IN WC ... AJUTOR !!!!
Idle for : 7h 49 minutes" si chiar era plecat de 7 ore ![]()
"Unde dragoste nu e....facem"
defapt era : Viata e ca parul din cur : Scurta si plina de rahat
Era Margineanu:"Viata e ca parul din cur,scurta si plina de rahat!"
ea: raspunde-mi, numai sincer, da sau nu, ok?
el: intreaba
ea: de ce barbatii se rad de blonde??
el: da
Status: "A venit sfârșitul lumii? Nu te panica. Vino în România! Suntem cu vreo 50 de ani în urmã!"
Statusul meu cand era experimentu ala CERN : " Vine sfarsitu lumii,baieti ne vedem in gaura neagra...voi aduceti berea "
Sunt ca o bomboana: cine ma inghite, bine. Cine nu, sa ma suga!
" DND ,numar o piatra " ![]()
" M-am trezit sculat " ![]()
" Mama sunt pe Ghencea,te iubesc. Tudor " ![]()
![]()
Tocmai m-am intors din Mexic. Hai sa bem o bere!
Tocmai m-am intors din Mexic. Hai sa bem o bere!
si niste carnati de porc nu ai adus si tu? o puneam de un gratar in fata blocului
Facem si-un gratar, ca oricum ar putea fi ultimul pentru amandoi... ![]()
Nu beau nu fumez nu injur Bagamiash p**a in ea tigara k iar a kazut in bere X(
)))) ![]()
![]()
![]()
varianta scurta la scrisoarea a 3a: Tu esti Mircea?! NU!!
nu aia e mah ..
ci : -Tu esti Mircea?!
-Da imparate
-Limba ta la c*r ma bate
sts-ul unui tip: "Sariti cu totii si strigati tare, sa moara cainii din Stefan cel Mare" ![]()
polonia Romania 1-0 depinde de Banel pentru cine
ce colege destepte am... ![]()

Deyu: rupe geamuri ma
AG: ba
AG: alea se sparg ma
AM PLECAT SA COLINDAM .... LUI Jiji MUWE SA-I DAM....! ![]()