FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Perle a la messenger

«1234567»
fredysteaua28.11.2008 10:41

viata e ca parul din cur, scurta si plina de kkt :D

 

varianta scurta la scrisoarea a 3a: Tu esti Mircea?! NU!!

 

Cine se trezeste de dimineata....casca toata ziua :D

 

cateva statusuri mai funny

 

 

alaturi de steaua28.11.2008 11:06

 

cand vine vorba de iubire tu nu ai cum sa ma legi..dar poti sa ma culegi mort de beat dintr-un bar si ai sa intelegi ca nu exista legi pentru dragoste ca unde dragoste nu e...raman doar sticlele ;);););)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mereu alaturi de Steaua forzateaua

fansteaua4605.12.2008 23:01
Ionutz8604.03.2009 16:01

Statusul meu...cand nu sunt la pc : DND...Plecat away in m***i mei !

cristian01404.03.2009 17:00
Judgement day is here. Show me your tits and I will judge `em!!!!

 

BARNEY STINSON !!! :bananadance:

D4v1dstelist15.03.2009 11:53

Statusul meu,cand era frig afara,prin ianuarie parca,:DND, bag lemne sub calorifer

al uni prieten:Caut blonda,de preferabil nu goala ci plina,dulce,o bere la halba

RaMs3s29.03.2009 18:25

discutie intre mine si un tip care avea la avatar o poza cu LOL

RMS: Ba...

RMS: Zi-mi si mie ce inseamna LOL sa nu mor prost

Alex Boss: ce bha nu stii

Alex Boss: ?

RMS: nu ma....

RMS: imi zici?

Alex Boss: LOL = la o laba ma )))

RMS: aaa...

RMS: bine ba ))))

RMS: ms

Alex Boss:

 

si l-am lasat asa sa rada si altii de el :laugh:

D4v1dstelist16.04.2009 19:04
discutie intre mine si un tip care avea la avatar o poza cu LOL

RMS: Ba...

RMS: Zi-mi si mie ce inseamna LOL sa nu mor prost

Alex Boss: ce bha nu stii

Alex Boss: ?

RMS: nu ma....

RMS: imi zici?

Alex Boss: LOL = la o laba ma )))

RMS: aaa...

RMS: bine ba ))))

RMS: ms

Alex Boss:

 

si l-am lasat asa sa rada si altii de el :laugh:

 

LOL! :D

iNsTiGaToR21.04.2009 15:36
Defapt erea : lunga si plina de ca**t :biggrin:

 

 

tot un drac

 

defapt era : Viata e ca parul din cur : Scurta si plina de rahat

 

on : un status de la unu "Daca ar fi existat probramul Rabla si pentru tari,Romania jaungea la Remat"

altu "Caut furca in carul acului de fan...care vrea sa ma ajute BUZZ ME !!!"

unu care se crede gangster "DND..pisez canabis"

sau cel mai tare :

"SUNT BLOCAT IN WC ... AJUTOR !!!!

Idle for : 7h 49 minutes" si chiar era plecat de 7 ore :))

 

"Unde dragoste nu e....facem"

 

D4v1dstelist24.04.2009 18:14
defapt era : Viata e ca parul din cur : Scurta si plina de rahat

  

 

  Era Margineanu:"Viata e ca parul din cur,scurta si plina de rahat!"

axl28.04.2009 13:56

ea: raspunde-mi, numai sincer, da sau nu, ok?

el: intreaba

ea: de ce barbatii se rad de blonde??

el: da

Dagoth28.04.2009 17:39

Status: "A venit sfârșitul lumii? Nu te panica. Vino în România! Suntem cu vreo 50 de ani în urmã!"

iNsTiGaToR03.05.2009 08:35

Statusul meu cand era experimentu ala CERN : " Vine sfarsitu lumii,baieti ne vedem in gaura neagra...voi aduceti berea "

Lari05.05.2009 15:34

Sunt ca o bomboana: cine ma inghite, bine. Cine nu, sa ma suga!

ady_ultras10.05.2009 17:20

" DND ,numar o piatra " :excl:

" M-am trezit sculat " :wanker:

" Mama sunt pe Ghencea,te iubesc. Tudor " :steagcruce::steag_cruce_invers:

Lari15.05.2009 10:25

Tocmai m-am intors din Mexic. Hai sa bem o bere!

Le reseau pansant15.05.2009 10:45
Tocmai m-am intors din Mexic. Hai sa bem o bere!

si niste carnati de porc nu ai adus si tu? o puneam de un gratar in fata blocului

Lari15.05.2009 10:51

Facem si-un gratar, ca oricum ar putea fi ultimul pentru amandoi... :drunk:

KidBoy Fan Steaua15.05.2009 17:58

Nu beau nu fumez nu injur Bagamiash p**a in ea tigara k iar a kazut in bere X( :)))))) :steag_cruce_invers::steag_sah_mic::steag_sah_mic:

r3fl3x15.05.2009 21:05
varianta scurta la scrisoarea a 3a: Tu esti Mircea?! NU!!

 

nu aia e mah ..:)) ci : -Tu esti Mircea?!

-Da imparate

-Limba ta la c*r ma bate

Allyylla16.05.2009 10:56

sts-ul unui tip: "Sariti cu totii si strigati tare, sa moara cainii din Stefan cel Mare" :D

 

Visan B.U.B Giurgiu11.11.2009 23:03

polonia Romania 1-0 depinde de Banel pentru cine

dragos_ghinea14.11.2009 10:53

ce colege destepte am... :(

 

39233963.png

AG24.11.2009 20:27

Deyu: rupe geamuri ma

AG: ba

AG: alea se sparg ma

alex_costin8018.12.2009 08:06

AM PLECAT SA COLINDAM .... LUI Jiji MUWE SA-I DAM....! :bananadance:

«1234567»