FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Perle a la messenger

«1567»
dayra23.06.2010 11:21
Asta,nu stiu cum a ajuns in lista mea dar este criminal:

 

"Fericit caci ma iubesc...nici eu nu mai stiu de ce...

Dar lumea nu mai intelege...Sa Fiti Iubiti in suflete Ca sa nu mai Leneviti" :clap:

 

Kant si Nietzsche ar fi invidios pe el =))

Tanaru` Young23.06.2010 11:50

Alta : (Imi cer scuze daca a mai fost postata,chiar nu am bagat de seama.Cert este ca imi e cunoscuta) : "Iubesc oamenii incepand cu....mine! :)) =)) "

iNsTiGaToR24.06.2010 18:04

Statusu uneia de 14 ani (cred) : "Shut up and dance or sleep with me!"

 

Unu : "d@ dE p!k@ n3Tu"

Tanaru` Young24.06.2010 21:07

Statusul unui amorez trist :)) :" |D) |N) |D) ...numai vreau saud cum plange sufletul tau....Ma doare,stii ca m doare,cand te uiti spre cer...Acolo voi fii eu....aproape de tine mereu...t3 uBeSc mUlT :X:X:X me dor de tn :(( :(( :(( ... nu`S call m3"

 

Gigi Becali se plimba intr-o zi prin padurea Baneasa. Dintr-o data ii iese in cale un urs. Cei doi se opresc unul in fata celuilalt si se masoara din priviri. Ursul incepe sa se apropie, maraind amenintator.

- O, Doamne,se roaga Becali, te rog insufla-i acestui animal simtaminte crestinesti!

Dintr-o data, ursul se lasa pe labele din spate, ridica ochii spre cer si spune:

- Binecuvanteaza, Doamne, hrana ce mi-ai trimis-o!

 

1679yk6.jpg

Tanaru` Young24.06.2010 22:31

Aa si inca una si ma retrag,ca deja am devenit plictisitor si enervant cu postarile mele succesive : "De la frankfurt La paris eu multi fraeri am invins".

Interesant este ca,nu stiu ce m-a apucat de l-am intrebat,acest cocalar sustine sus si tare ca Frankfurt este in Anglia. Fantastic...

Ro.OBert26.06.2010 17:38

Cei mai stresanti sunt aia cu status:"dorm//dnd sau ignore(si jos niste versuri)" si ii vezi ca trimit mass-uri "cine vb cu me buzz" mereu le raspund "asta .i." si se oftica :)) si-mi iau ignore si mai scap de cate un "FaN^Gutza4ever"

AG12.07.2010 20:22

Andreea: ejti nefutut

Andreea: ?

Andreea: parca era nasoala cu spume si acum e dragutzica?

AG: dracu, am vazut'o doar odata,si era imbraca sport

Andreea: si wow ai vazut si tu o poza.. cu tzatze si cu nitzel smarcaz pe al ochi si gata e dragutzica

Andreea: .. fute-o si tu

Andreea: ca la tine o sa aprecieze marimea penisului

 

:punk:

Ronnie12.07.2010 20:30

Labar de capitala.

RobYnho12.07.2010 20:43
Andreea: ejti nefutut

Andreea: ?

Andreea: parca era nasoala cu spume si acum e dragutzica?

AG: dracu, am vazut'o doar odata,si era imbraca sport

Andreea: si wow ai vazut si tu o poza.. cu tzatze si cu nitzel smarcaz pe al ochi si gata e dragutzica

Andreea: .. fute-o si tu

Andreea: ca la tine o sa aprecieze marimea penisului

 

:punk:

 

:))))))))

 

Eventual, scarmaz.

 

Dar e topic de perle, deci merge. :))

navodarean13.07.2010 22:04

AlinOotSa â'¥ !: mai raaaau.in seara asta nici nu dorm

Tibi «: dă caldură ?

AlinOotSa â'¥ !: de sforaitu` lu` mamaimea)

Tibi «: goddamnit

AlinOotSa â'¥ !: a`nceput sa sforaie`ncet si am crezut k`mi vibreaza telu`)

 

dayra13.07.2010 22:36
AlinOotSa â'¥ !: a`nceput sa sforaie`ncet si am crezut k`mi vibreaza telu`)

 

 

=))))

mihai02413.07.2010 22:51

dracu,rad de 10 min la aia cu telefonu:)))

 

Am primit si eu una acum: Dnd Plecat Numi merge statusu asa ca Si acum o melodie facuta Pentru cei prinsi Apoi scapati In labirintul dragostei Ca doar se stie ca de acolo Nu iesi decat cu lacrimi si suspine Chiar de totul a fost asa frumos Intr-o singura clipa Yo am fost jos Nu te lasa doborat de un sentiment Gandeste-te prima data Si apropo Inainte de a incepe o relatie Analizeaza persoana iubita Si apoi poti sa te arunci in plasele dragostei Deci gandeste(Cata pasiune are baiatu asta):))

AG14.07.2010 11:44

bibik_pitik: nu ma intereseaza

bibik_pitik: pt mine era cantitate neglijabila

bibik_pitik: nu mai auzisem nimic d ea d prea mult

bibik_pitik: "fata cu paru d foc"

bibik_pitik: pana mea

bibik_pitik: pacat

bibik_pitik: yo tousi cred k da! s-a sinucis

bibik_pitik: cred k suferea mult k n-o mai baga nimeni in seama

 

:))

navodarean25.07.2010 17:11

Tibi «: pai

Tibi «: esti

Tibi «: caine

Tibi «: javra

Tibi «: potaie

Tibi «: ai un osc

Tibi «: ai un os*

â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: copii

Tibi «: voi nu mancati

Tibi «: oase ?

â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: astai

â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: nu mancam din stelisti noi

â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: stelisti ****

Tibi «: mancami-ai ****

Tibi «: athahahahhahahahahaha

Tibi «: )))))))))

AG06.08.2010 17:45

Cristi: mi-a dat fracto

Cristi:

Cristi:

AG: si te'ai simtit bine ?

AG:

Cristi: >

Cristi: da

pytycrys06.08.2010 18:39

Cristi si frac-tu?

Uh...

AG07.10.2010 20:29

conferinta ...

 

AG: acuma **** si animale

AG:

danutza 90: )))))

Razvan #28: si **** cainele ? ://\

ramses: Daniel da gaura in pepene

Daniel-Ionut â"¢: )

Razvan #28: pune doua bucati de sorici pe calorifer si da intre ele

AG: lol

Daniel-Ionut â"¢: vai

danutza 90:

AG: asta vorbeste din exeperienta

AG:

Daniel-Ionut â"¢: nu ne mai spune ma

iNsTiGaToR18.05.2011 17:38

Comentariu despre iPhone pe un forum...

 

e de kkt, nu va cumparati ca nici macar radio nu are. si daca incerc sa ascult manele la ipod pe difuzor se restarteaza telefonul. Alte melodii merg normal ...

 

 

Arsenal1886Steaua194725.05.2011 16:49
Comentariu despre iPhone pe un forum...

 

e de kkt, nu va cumparati ca nici macar radio nu are. si daca incerc sa ascult manele la ipod pe difuzor se restarteaza telefonul. Alte melodii merg normal ...

 

Hahaha asta e bestiala :)))))))))) =))

blindica08.12.2011 19:45

Blindica: si pentru bufnita nimic?

* Bianca: daca gaseam o caciulita ii luam)

Blindica:

* Bianca: chiar...oare n-o fi?

Blindica: sa gasesc caciulite chiar si la casele de marcat din hypermarket-uri

* Bianca: mici mici?

* Bianca: eu n-am vazut?

* Bianca: fara ?

* Bianca:

Blindica: cum nu? in cutii albastre,galbene,verzi

Blindica: etc.etc.

Blindica:

* Bianca: n-am vazut

* Bianca (Pool-Championship) is typing a message.

* Bianca: vreau si eu

* Bianca: vreau si eu

* Bianca: sa-i tina cald bufnitei mele

 

:wall:

cristy.steaua2103.03.2012 10:39

DA DA DA !

dfsafsdf.JPG

SbChatya11.11.2012 09:45

tocmai ce l-am vazut.

,,: Dragule...ce ai facut tu sa meriti o sotie ca mine ?!

- Nu stiu...dar promit sa nu mai fac ! " :))

Virgil13.11.2012 08:48

Seful cheama la interviu 4 fete pentru postul de secretara. Le pune o singura intrebare:

> -In mod normal, o femeie are buze in doua locuri diferite.

> -Care este diferenta dintre cele doua locuri?

-Prima raspunde:

> -Intr-o parte e paroasa iar in cealalta nu e!

> -Destul de bun raspunsul...

>

> A doua raspunde:

> -Una poate vorbi dar cealalta nu poate.

> -Foarte bun raspuns.

>

> A treia fata raspunde:

> -Una e verticala iar cealalta e orizontala!

> -Un raspuns intelligent.

>

> A patra fata raspunde:

> -Una o folosesc eu, iar pe cealalta o foloseste seful meu!

> -Esti angajata!

«1567»