Asta,nu stiu cum a ajuns in lista mea dar este criminal:
"Fericit caci ma iubesc...nici eu nu mai stiu de ce...
Dar lumea nu mai intelege...Sa Fiti Iubiti in suflete Ca sa nu mai Leneviti"
Kant si Nietzsche ar fi invidios pe el =))
Asta,nu stiu cum a ajuns in lista mea dar este criminal:
"Fericit caci ma iubesc...nici eu nu mai stiu de ce...
Dar lumea nu mai intelege...Sa Fiti Iubiti in suflete Ca sa nu mai Leneviti"
Kant si Nietzsche ar fi invidios pe el =))
Alta : (Imi cer scuze daca a mai fost postata,chiar nu am bagat de seama.Cert este ca imi e cunoscuta) : "Iubesc oamenii incepand cu....mine!
=)) "
Statusu uneia de 14 ani (cred) : "Shut up and dance or sleep with me!"
Unu : "d@ dE p!k@ n3Tu"
Statusul unui amorez trist
:" |D) |N) |D) ...numai vreau saud cum plange sufletul tau....Ma doare,stii ca m doare,cand te uiti spre cer...Acolo voi fii eu....aproape de tine mereu...t3 uBeSc mUlT :X:X:X me dor de tn
(
(
( ... nu`S call m3"
Gigi Becali se plimba intr-o zi prin padurea Baneasa. Dintr-o data ii iese in cale un urs. Cei doi se opresc unul in fata celuilalt si se masoara din priviri. Ursul incepe sa se apropie, maraind amenintator.
- O, Doamne,se roaga Becali, te rog insufla-i acestui animal simtaminte crestinesti!
Dintr-o data, ursul se lasa pe labele din spate, ridica ochii spre cer si spune:
- Binecuvanteaza, Doamne, hrana ce mi-ai trimis-o!

Aa si inca una si ma retrag,ca deja am devenit plictisitor si enervant cu postarile mele succesive : "De la frankfurt La paris eu multi fraeri am invins".
Interesant este ca,nu stiu ce m-a apucat de l-am intrebat,acest cocalar sustine sus si tare ca Frankfurt este in Anglia. Fantastic...
Cei mai stresanti sunt aia cu status:"dorm//dnd sau ignore(si jos niste versuri)" si ii vezi ca trimit mass-uri "cine vb cu me buzz" mereu le raspund "asta .i." si se oftica
si-mi iau ignore si mai scap de cate un "FaN^Gutza4ever"
Andreea: ejti nefutut
Andreea: ?
Andreea: parca era nasoala cu spume si acum e dragutzica?
AG: dracu, am vazut'o doar odata,si era imbraca sport
Andreea: si wow ai vazut si tu o poza.. cu tzatze si cu nitzel smarcaz pe al ochi si gata e dragutzica
Andreea: .. fute-o si tu
Andreea: ca la tine o sa aprecieze marimea penisului
![]()
Labar de capitala.
Andreea: ejti nefututAndreea: ?
Andreea: parca era nasoala cu spume si acum e dragutzica?
AG: dracu, am vazut'o doar odata,si era imbraca sport
Andreea: si wow ai vazut si tu o poza.. cu tzatze si cu nitzel smarcaz pe al ochi si gata e dragutzica
Andreea: .. fute-o si tu
Andreea: ca la tine o sa aprecieze marimea penisului
))))))
Eventual, scarmaz.
Dar e topic de perle, deci merge. ![]()
AlinOotSa â'¥ !: mai raaaau.in seara asta nici nu dorm
Tibi «: dă caldură ?
AlinOotSa â'¥ !: de sforaitu` lu` mamaimea)
Tibi «: goddamnit
AlinOotSa â'¥ !: a`nceput sa sforaie`ncet si am crezut k`mi vibreaza telu`)
AlinOotSa â'¥ !: a`nceput sa sforaie`ncet si am crezut k`mi vibreaza telu`)
=))))
dracu,rad de 10 min la aia cu telefonu:)))
Am primit si eu una acum: Dnd Plecat Numi merge statusu asa ca Si acum o melodie facuta Pentru cei prinsi Apoi scapati In labirintul dragostei Ca doar se stie ca de acolo Nu iesi decat cu lacrimi si suspine Chiar de totul a fost asa frumos Intr-o singura clipa Yo am fost jos Nu te lasa doborat de un sentiment Gandeste-te prima data Si apropo Inainte de a incepe o relatie Analizeaza persoana iubita Si apoi poti sa te arunci in plasele dragostei Deci gandeste(Cata pasiune are baiatu asta)![]()
bibik_pitik: nu ma intereseaza
bibik_pitik: pt mine era cantitate neglijabila
bibik_pitik: nu mai auzisem nimic d ea d prea mult
bibik_pitik: "fata cu paru d foc"
bibik_pitik: pana mea
bibik_pitik: pacat
bibik_pitik: yo tousi cred k da! s-a sinucis
bibik_pitik: cred k suferea mult k n-o mai baga nimeni in seama
![]()
Tibi «: pai
Tibi «: esti
Tibi «: caine
Tibi «: javra
Tibi «: potaie
Tibi «: ai un osc
Tibi «: ai un os*
â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: copii
Tibi «: voi nu mancati
Tibi «: oase ?
â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: astai
â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: nu mancam din stelisti noi
â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: stelisti ****
Tibi «: mancami-ai ****
Tibi «: athahahahhahahahahaha
Tibi «: )))))))))
Cristi: mi-a dat fracto
Cristi:
Cristi:
AG: si te'ai simtit bine ?
AG:
Cristi: >
Cristi: da
Cristi si frac-tu?
Uh...
conferinta ...
AG: acuma **** si animale
AG:
danutza 90: )))))
Razvan #28: si **** cainele ? ://\
ramses: Daniel da gaura in pepene
Daniel-Ionut â"¢: )
Razvan #28: pune doua bucati de sorici pe calorifer si da intre ele
AG: lol
Daniel-Ionut â"¢: vai
danutza 90:
AG: asta vorbeste din exeperienta
AG:
Daniel-Ionut â"¢: nu ne mai spune ma
Comentariu despre iPhone pe un forum...
e de kkt, nu va cumparati ca nici macar radio nu are. si daca incerc sa ascult manele la ipod pe difuzor se restarteaza telefonul. Alte melodii merg normal ...
Comentariu despre iPhone pe un forum...
e de kkt, nu va cumparati ca nici macar radio nu are. si daca incerc sa ascult manele la ipod pe difuzor se restarteaza telefonul. Alte melodii merg normal ...
Hahaha asta e bestiala
)))))))) =))
Blindica: si pentru bufnita nimic?
* Bianca: daca gaseam o caciulita ii luam)
Blindica:
* Bianca: chiar...oare n-o fi?
Blindica: sa gasesc caciulite chiar si la casele de marcat din hypermarket-uri
* Bianca: mici mici?
* Bianca: eu n-am vazut?
* Bianca: fara ?
* Bianca:
Blindica: cum nu? in cutii albastre,galbene,verzi
Blindica: etc.etc.
Blindica:
* Bianca: n-am vazut
* Bianca (Pool-Championship) is typing a message.
* Bianca: vreau si eu
* Bianca: vreau si eu
* Bianca: sa-i tina cald bufnitei mele
![]()
tocmai ce l-am vazut.
,,: Dragule...ce ai facut tu sa meriti o sotie ca mine ?!
- Nu stiu...dar promit sa nu mai fac ! " ![]()
Seful cheama la interviu 4 fete pentru postul de secretara. Le pune o singura intrebare:
> -In mod normal, o femeie are buze in doua locuri diferite.
> -Care este diferenta dintre cele doua locuri?
-Prima raspunde:
> -Intr-o parte e paroasa iar in cealalta nu e!
> -Destul de bun raspunsul...
>
> A doua raspunde:
> -Una poate vorbi dar cealalta nu poate.
> -Foarte bun raspuns.
>
> A treia fata raspunde:
> -Una e verticala iar cealalta e orizontala!
> -Un raspuns intelligent.
>
> A patra fata raspunde:
> -Una o folosesc eu, iar pe cealalta o foloseste seful meu!
> -Esti angajata!