Sunt ca o bomboana: cine ma inghite, bine. Cine nu, sa ma suga!
Raspunsul meu pentru o gajica ce avea statusul asta: Si, daca nu imi place , pot sa te scuip?
Sunt ca o bomboana: cine ma inghite, bine. Cine nu, sa ma suga!
Raspunsul meu pentru o gajica ce avea statusul asta: Si, daca nu imi place , pot sa te scuip?
statusul unui vecin:"plecat cu amanta la plaja"!
zic eu in sinea mea'ia uita-l p-asta are si gagica si amanta :-?'
cand ies afara el pe strada,il intreb ce era cu sts respectiv el imi zice ca il pusese taicasu:))))
lol
))
=)))))
Love is like google, you have to go trough a lot of spam before you find what you're looking for. ![]()
![]()
asta-i d-ala de 13 ani...
egzact, noi vrem de genul celalalt ..
"Am valoare si <<bistari>>,vreau sa ajung pe cocalari"
Un pitziponc:Sunt conceput pentru ati face femeia sa dea din fund'....
Statusul unei cocalare ''Te iubesk in stil fitzos pe sistem periculor'' ![]()
statusul unuia din lista mea: in stanga femei, in dreapta femei...te uiti fara sa iei ![]()
Sts unui amic: Daca rahatul ar valora ceva, saracii s-ar naste fara gaura fundului...
Asa o fii ??
Marian 23: ba
HoRyA Cristi: aa
Marian 23: mirosi a piz*a
Marian 23: ![]()
HoRyA Cristi: =))
HoRyA Cristi: ba, mai ai si tuper
HoRyA Cristi: tupeu*
HoRyA Cristi: dupa ce ca tu mai dat
HoRyA Cristi: mai vii sa zici si de fata cu alea
HoRyA Cristi: ai tupeu mult ![]()
Marian 23:
)
Marian 23: da ba
Marian 23: d anu era parfumu lu delia
Marian 23: multumeste-mi pentru asta
Marian 23: ![]()
HoRyA Cristi: stiu ma, dar oricum e anu stia
HoRyA Cristi: si daca ar fi fost
HoRyA Cristi: dar tot esti bulangiu
Marian 23: ![]()
HoRyA Cristi: vii la mine: "mirosi a piz*a"
HoRyA Cristi: da dute in plm
HoRyA Cristi: ![]()
Marian 23: ![]()
Discutie pe mess dintre mine si un coleg dupa ce la scoala(liceu) l-am dat cu parfum de ... piz*a
Io..Marian 23 ..el.. celalalt
fiecare-i celalalt, sincer
AG: auzi ma
AG: ma uitam la pozele lu iza
Stefan': eeee
AG: cand se saruta cu ala
Stefan': =)
AG: si ma bufneste rasu
AG:
Stefan': dc??
Stefan':
AG: stii dc
AG:
Stefan': )))))
Stefan': loooool
AG: de'ar stii si ala
AG:
Stefan': eee te-a pupat un pic in pooola sh el
Stefan':
AG: )
AG: da da da..
![]()
status : se uita filmele la mine ... si eu la monitor
Xo Xo: hai ma ca voiam sa zic si yo cv
Xo Xo: si nu ma lasi
AG: zi
Xo Xo: nu vreau sa imbatranesc(((((((((((
AG: stii.. cand te'ai nascut incepi sa mori
AG: asa k resemneaza'te
Xo Xo: da stiu!!!!!!!!
Xo Xo: nu pot
Xo Xo:
AG: ti'au trecut 17 ani din sfarsitul vietii
AG:
Xo Xo: da ce-s ma la numaratoarea inversa?
Xo Xo:
AG: ba
AG: cine stie
AG: cum te duci la sf petru
AG: poate la o cafea, poate la o barfa, un futai ceva
Xo Xo: ma sper sa mor cand am orgasm
Xo Xo:
Xo Xo: mkr mor fericita
AG: asta inseamna k eu te ucid
Xo Xo: aa cu orgasm si cu mana pe alcool si tigara`n mana
AG: da. deci e clar, vei muri de pl mea
AG:
Xo Xo: s`o vad si p'asta
Xo Xo:
AG: s'o simti
Xo Xo: ma....park m-as carboniza si eu putin
Xo Xo: ca nu`mi gasesc niciodata culoarea de fond de ten
Xo Xo:
Xo Xo: ori e inchis si portocaliu ori e doar portocaliu deschis
Xo Xo: bag pl
Xo Xo:
AG: mai bine ma enervezi pe mine si'ti *** 2-3 poate chiar 4 perechi de palme peste ochii
AG vine de la Amare Gpizdar.
Xo Xo: am si eu o intrebare
AG: baga
Xo Xo: ne mai vedem anu asta?
AG: anu asta da
AG: ce'i 6 dec?
Xo Xo: plec
AG: ?
Xo Xo: chile
Xo Xo: ?
Xo Xo: nici nu-mi dai atentie
Xo Xo:
AG: n'am ce sa mai zic
Xo Xo:
Xo Xo: vaco
Xo Xo: nu mai vb cu tn sa moara Gigi!!
AG: sa moara
AG: firar masa a dracu
AG: sa te auda Dumnezeu
Xo Xo: BA ALTCEVA CARE SA NU FIE FOTBAL/?
Xo Xo: si sex
Xo Xo: te mai pricepi?
AG: ce bine ma cunosti )
Are si AG o femeie in lista si numai cu aia vorbeste.
Nu toata lumea merge la doua capete, asa ca tine. ![]()
Am incercat de curand la 3 si tine la fel.
Curea de transmisie buna sa ai ![]()
Incearca-ti norocul sambata in Bucuresti!
Daca e gay fest , il las pe Mo.
Xo Xo: nu mai vb cu tn sa moara Gigi!!
AG: sa moara
AG: firar masa a dracu
AG: sa te auda Dumnezeu
Xo Xo: BA ALTCEVA CARE SA NU FIE FOTBAL/?
Xo Xo: si sex
Xo Xo: te mai pricepi?
AG: ce bine ma cunosti )
=))) GENIAL !! ![]()