FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Perle a la messenger

«134567»
Stanici18.12.2009 08:28
Sunt ca o bomboana: cine ma inghite, bine. Cine nu, sa ma suga!

 

Raspunsul meu pentru o gajica ce avea statusul asta: Si, daca nu imi place , pot sa te scuip?

claudiu728.12.2009 18:45

statusul unui vecin:"plecat cu amanta la plaja"!

zic eu in sinea mea'ia uita-l p-asta are si gagica si amanta :-?'

cand ies afara el pe strada,il intreb ce era cu sts respectiv el imi zice ca il pusese taicasu:))))

AG28.12.2009 22:49

lol :))))

S.S.Lazio07.01.2010 20:21

=)))))

MikStelista12.01.2010 10:49

Love is like google, you have to go trough a lot of spam before you find what you're looking for. :)):yes:

Marius12.01.2010 11:25

asta-i d-ala de 13 ani...

S.S.Lazio12.01.2010 16:48

egzact, noi vrem de genul celalalt ..

David12.01.2010 17:02

"Am valoare si <<bistari>>,vreau sa ajung pe cocalari"

STELIST 8615.01.2010 23:16

Un pitziponc:Sunt conceput pentru ati face femeia sa dea din fund'....

kata_roby16.01.2010 14:18

Statusul unei cocalare ''Te iubesk in stil fitzos pe sistem periculor'' :))

dayra21.01.2010 19:17

statusul unuia din lista mea: in stanga femei, in dreapta femei...te uiti fara sa iei :bananadance:

Inima ros-alb@str@21.01.2010 20:58

Sts unui amic: Daca rahatul ar valora ceva, saracii s-ar naste fara gaura fundului...

Asa o fii ??

iNsTiGaToR09.02.2010 19:05

Marian 23: ba

HoRyA Cristi: aa

Marian 23: mirosi a piz*a

Marian 23: :))

HoRyA Cristi: =))

HoRyA Cristi: ba, mai ai si tuper

HoRyA Cristi: tupeu*

HoRyA Cristi: dupa ce ca tu mai dat

HoRyA Cristi: mai vii sa zici si de fata cu alea

HoRyA Cristi: ai tupeu mult :))

Marian 23: :)))

Marian 23: da ba

Marian 23: d anu era parfumu lu delia

Marian 23: multumeste-mi pentru asta

Marian 23: :))

HoRyA Cristi: stiu ma, dar oricum e anu stia

HoRyA Cristi: si daca ar fi fost

HoRyA Cristi: dar tot esti bulangiu

Marian 23: :))

HoRyA Cristi: vii la mine: "mirosi a piz*a"

HoRyA Cristi: da dute in plm

HoRyA Cristi: :))

Marian 23: :))

Discutie pe mess dintre mine si un coleg dupa ce la scoala(liceu) l-am dat cu parfum de ... piz*a

Io..Marian 23 ..el.. celalalt

aquilla01.03.2010 22:53

fiecare-i celalalt, sincer

AG02.03.2010 22:14

AG: auzi ma

AG: ma uitam la pozele lu iza

Stefan': eeee

AG: cand se saruta cu ala

Stefan': =)

AG: si ma bufneste rasu

AG:

Stefan': dc??

Stefan':

AG: stii dc

AG:

Stefan': )))))

Stefan': loooool

AG: de'ar stii si ala

AG:

Stefan': eee te-a pupat un pic in pooola sh el

Stefan':

AG: )

AG: da da da..

 

:blush:

the7rock10.03.2010 15:33

status : se uita filmele la mine ... si eu la monitor 

AG25.03.2010 14:17

Xo Xo: hai ma ca voiam sa zic si yo cv

Xo Xo: si nu ma lasi

AG: zi

Xo Xo: nu vreau sa imbatranesc(((((((((((

AG: stii.. cand te'ai nascut incepi sa mori

AG: asa k resemneaza'te

Xo Xo: da stiu!!!!!!!!

Xo Xo: nu pot

Xo Xo:

AG: ti'au trecut 17 ani din sfarsitul vietii

AG:

Xo Xo: da ce-s ma la numaratoarea inversa?

Xo Xo:

AG: ba

AG: cine stie

AG: cum te duci la sf petru

AG: poate la o cafea, poate la o barfa, un futai ceva

Xo Xo: ma sper sa mor cand am orgasm

Xo Xo:

Xo Xo: mkr mor fericita

AG: asta inseamna k eu te ucid

Xo Xo: aa cu orgasm si cu mana pe alcool si tigara`n mana

AG: da. deci e clar, vei muri de pl mea

AG:

Xo Xo: s`o vad si p'asta

Xo Xo:

AG: s'o simti

Xo Xo: ma....park m-as carboniza si eu putin

Xo Xo: ca nu`mi gasesc niciodata culoarea de fond de ten

Xo Xo:

Xo Xo: ori e inchis si portocaliu ori e doar portocaliu deschis

Xo Xo: bag pl

Xo Xo:

AG: mai bine ma enervezi pe mine si'ti *** 2-3 poate chiar 4 perechi de palme peste ochii

Ronnie25.03.2010 17:53

AG vine de la Amare Gpizdar.

AG18.05.2010 20:41

Xo Xo: am si eu o intrebare

AG: baga

Xo Xo: ne mai vedem anu asta?

AG: anu asta da

AG: ce'i 6 dec?

Xo Xo: plec

AG: ?

Xo Xo: chile

Xo Xo: ?

Xo Xo: nici nu-mi dai atentie

Xo Xo:

AG: n'am ce sa mai zic

Xo Xo:

Xo Xo: vaco

Xo Xo: nu mai vb cu tn sa moara Gigi!!

AG: sa moara

AG: firar masa a dracu

AG: sa te auda Dumnezeu

Xo Xo: BA ALTCEVA CARE SA NU FIE FOTBAL/?

Xo Xo: si sex

Xo Xo: te mai pricepi?

AG: ce bine ma cunosti )

Maye18.05.2010 21:15

Are si AG o femeie in lista si numai cu aia vorbeste.

f234567k18.05.2010 21:37

Nu toata lumea merge la doua capete, asa ca tine. :yeahh:

Maye18.05.2010 21:43

Am incercat de curand la 3 si tine la fel.

 

Curea de transmisie buna sa ai :)

f234567k18.05.2010 21:44

Incearca-ti norocul sambata in Bucuresti!

Maye18.05.2010 21:45

Daca e gay fest , il las pe Mo.

LanDSharK29.05.2010 15:11

Xo Xo: nu mai vb cu tn sa moara Gigi!!

AG: sa moara

AG: firar masa a dracu

AG: sa te auda Dumnezeu

Xo Xo: BA ALTCEVA CARE SA NU FIE FOTBAL/?

Xo Xo: si sex

Xo Xo: te mai pricepi?

AG: ce bine ma cunosti )

 

=))) GENIAL !! :beer2:

«134567»