BRB... beau repede bere
BRB... beau repede bere
imi zicea una pe mess ca unu de 13 ani i-a recomandat pulicilina pentru durerile de cap:))))))) si i-am zis ca ce are el nu e pulicilina.........ci puticilina( referitor la marimea copilului aluia:))))))) si proasta.........cica........."a da? nu am stiut el aasa a zis"
))))proasta nu a auzit de penicilina:)))
si inca un status care aparu acusi : "bah,daca-ti dau una iti sar toti banii din portofel direct la mine-n cont "
asta e dintr`o mel dea lu parazitzii :x
dar era putzin mai altfel...
: "Fah iti dau una de iti sar bani din geanta la mn in cont" ![]()
c stts =)))
Mi-a zis mama sa ma duc
Pan la baie repejor
pt ca mia luat dalin
cel mai bun si cel mai fin
si mia spus deschide ochii
nu t ustura deloc
cu dalin yo iam deschs
nu ma ustura v-am zis
inca unu =))))
nu cred ca sunt......incercati si voi ![]()
pai....aia cu Dalin e dintr-o reclama obisnuita.......si aia cu nu cred ca sunt ..... status foarte comun ...MARE CHESTIE :noexpression:
viata e ca hartia igienica , lunga si folositoare ![]()
Nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, dorm de la 22 la 6, sunt foarte cuminte. Dar si cand ies din puscarie…
=)) cel mai tare =))
viata e ca hartia igienica , lunga si folositoare![]()
Defapt erea : lunga si plina de ca**t :biggrin:
v-ati umplut de smecherii ca WC-ul de hartii...
viata e ca hartia igienica , lunga si folositoare![]()
Defapt erea : lunga si plina de ca**t :biggrin:
tot un drac
un mass dat de o pustoaica ![]()
c***@*** sent 9/21/2008 6:45 PM:
buna all`!!!..:X:X:X:X:X:X:X..cf???vietzile mele..??:X:X:X:X:X..buesk la unu dulce:X:X:X:X:X:X:X...ahh ce l`as fute..=)))))=))))))))))))=))))))=))))))))))))))))))))))))))
partea aia cu id trebuia s-o stergi ![]()
status : tanara senzuala 90-60-90 ,20 ani, studii superioare, casa in centr,u bmw la scara, vila in mamaia ->pierdut tractor =))
Wyndu :va multumex ACUM FETELE CU DINTZI LIPSA VA ROG UN BUZZ nu d altceva FAC GRUPURI SPECIALE
Wyndu :lumeee asa mancare buna ce mi-a facut mama mancaisa **** ei )))))))) de cate ori ma mascareste face mancare buna O IDEE BUNA ))))))
Wyndu:lumeee gata am gasit MA FAC DOCTOR GINECOLOG ))) de BARBATI
Altul : sa *** in CUR toti EMO-istii din lista mea MASS !!! SA IL INTRODUC P MICUTUL WILLY LA DISPOZITIA LORRR !!!
aoleu , sunt mortale :laugh: :laugh:
scris extraordinar de lizibil
statusul unei tipe
"zik dute somn ujor.fa bn in viatza mea sa nu t mai strekori
u ai distrus un peisaj plin de culuoare:x "
=))
FOAIEVERDESOLZDEPESTEUITEPROSTUCUMCITESTE
Tare statusu asta pentru mess :laugh:
- Care este noul imn al stelistilor?
- Mambo no. 5
- Ce oferta speciala i-a facut patronul Lyonului lui Becali?
- Platesti 3, primesti 5!
- De ce a plecat Lacatus de la Steaua?
- De sanchi (cinq '5 în francezã' + i)
- Cum se salutã mai nou steliștii?
- Give me five!
- Care e animalul preferat al steliștilor?
- Chinchilla.
- Ce oraș viseazã sã viziteze steliștii de Crãciun?
- Cincinnati.
- La ce hotel doresc steliștii sã se cazeze?
- Evident la unul de cinci stele.
- Cum dau noroc steliștii dupã marele meci cu Lyon?
- Cin-cin
- Care este povestea preferatã a roș-albaștrilor?
- Cinci pâini, de Ion Creangã.
- Care este site-ul de internet preferat al steliștilor?
- Hi5.com.
- Care este clãdirea preferatã a steliștilor?
- Pentagonul.
ps. aici e Coltul vesel v 2.0 ![]()
status yahoo messenger : "mori ciobane ! " o fi de bine ? ![]()
- Care este noul imn al stelistilor?- Mambo no. 5
- Ce oferta speciala i-a facut patronul Lyonului lui Becali?
- Platesti 3, primesti 5!
- De ce a plecat Lacatus de la Steaua?
- De sanchi (cinq '5 în francezã' + i)
- Cum se salutã mai nou steliștii?
- Give me five!
- Care e animalul preferat al steliștilor?
- Chinchilla.
- Ce oraș viseazã sã viziteze steliștii de Crãciun?
- Cincinnati.
- La ce hotel doresc steliștii sã se cazeze?
- Evident la unul de cinci stele.
- Cum dau noroc steliștii dupã marele meci cu Lyon?
- Cin-cin
- Care este povestea preferatã a roș-albaștrilor?
- Cinci pâini, de Ion Creangã.
- Care este site-ul de internet preferat al steliștilor?
- Hi5.com.
- Care este clãdirea preferatã a steliștilor?
- Pentagonul.
ps. aici e Coltul vesel v 2.0
astea sunt cam umilitoare ![]()
auzi...give me five ![]()
pentru GOD , Adrian , tazonne
1. cine nu vorbeste despre trecut nu poate zari viitorul ![]()
2. 46 = virsta
3. pariez ca a voastra este sub 22 ani
4. e unul pe forum pe care il cheama : " Steaua-Steaua-Steaua " ![]()
5. + gigica Becali(saddam gurl) ![]()
hy all...:X:*
un sts interesant:
" iubito , cand intri , dati 2 palme si iesi"=))
@ puimic
genial =)))
mortal ![]()
ms ms ...
)))>
<
Evita mahmureala,ramai beat.