FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Perle a la messenger

«123457»
1on26.05.2008 13:10

BRB... beau repede bere

steaua7iunie194712.08.2008 20:34

imi zicea una pe mess ca unu de 13 ani i-a recomandat pulicilina pentru durerile de cap:))))))) si i-am zis ca ce are el nu e pulicilina.........ci puticilina( referitor la marimea copilului aluia:))))))) si proasta.........cica........."a da? nu am stiut el aasa a zis":))))))proasta nu a auzit de penicilina:)))

oanna_r3d_and_blu3_4ever18.08.2008 21:16
si inca un status care aparu acusi : "bah,daca-ti dau una iti sar toti banii din portofel direct la mine-n cont "

 

asta e dintr`o mel dea lu parazitzii :x

dar era putzin mai altfel...:D : "Fah iti dau una de iti sar bani din geanta la mn in cont" :))

iris_forza_steaua28.08.2008 08:35

c stts =)))

 

 

Mi-a zis mama sa ma duc

Pan la baie repejor

pt ca mia luat dalin

cel mai bun si cel mai fin

si mia spus deschide ochii

nu t ustura deloc

cu dalin yo iam deschs

nu ma ustura v-am zis

 

inca unu =))))

 

nu cred ca sunt......incercati si voi :D

RaMs3s13.09.2008 23:37

pai....aia cu Dalin e dintr-o reclama obisnuita.......si aia cu nu cred ca sunt ..... status foarte comun ...MARE CHESTIE :noexpression:

stelistul stelist20.09.2008 14:15

viata e ca hartia igienica , lunga si folositoare :))

.Ax3L.21.09.2008 08:43

Nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, dorm de la 22 la 6, sunt foarte cuminte. Dar si cand ies din puscarie…

=)) cel mai tare =))

MALDINI21.09.2008 12:01
viata e ca hartia igienica , lunga si folositoare :))

 

 

Defapt erea : lunga si plina de ca**t :biggrin:

Dragoshel21.09.2008 12:13

v-ati umplut de smecherii ca WC-ul de hartii...

stelistul stelist21.09.2008 16:15
viata e ca hartia igienica , lunga si folositoare :))

 

 

Defapt erea : lunga si plina de ca**t :biggrin:

 

tot un drac

Cry.Baby721.09.2008 20:12

un mass dat de o pustoaica :bananadance:

 

c***@*** sent 9/21/2008 6:45 PM:

buna all`!!!..:X:X:X:X:X:X:X..cf???vietzile mele..??:X:X:X:X:X..buesk la unu dulce:X:X:X:X:X:X:X...ahh ce l`as fute..=)))))=))))))))))))=))))))=))))))))))))))))))))))))))

RaMs3s18.10.2008 22:17

partea aia cu id trebuia s-o stergi :gathering:

 

status : tanara senzuala 90-60-90 ,20 ani, studii superioare, casa in centr,u bmw la scara, vila in mamaia ->pierdut tractor =))

GOD20.10.2008 06:37

Wyndu :va multumex ACUM FETELE CU DINTZI LIPSA VA ROG UN BUZZ nu d altceva FAC GRUPURI SPECIALE

Wyndu :lumeee asa mancare buna ce mi-a facut mama mancaisa **** ei )))))))) de cate ori ma mascareste face mancare buna O IDEE BUNA ))))))

Wyndu:lumeee gata am gasit MA FAC DOCTOR GINECOLOG ))) de BARBATI

 

Altul : sa *** in CUR toti EMO-istii din lista mea MASS !!! SA IL INTRODUC P MICUTUL WILLY LA DISPOZITIA LORRR !!!

 

steaua_gloria22.10.2008 18:05

aoleu , sunt mortale :laugh: :laugh:

4_ever_steaua22.10.2008 18:16

scris extraordinar de lizibil

 

statusul unei tipe

"zik dute somn ujor.fa bn in viatza mea sa nu t mai strekori

u ai distrus un peisaj plin de culuoare:x "

 

=))

Blackzie23.10.2008 18:16

FOAIEVERDESOLZDEPESTEUITEPROSTUCUMCITESTE

 

Tare statusu asta pentru mess :laugh:

fansteaua4627.10.2008 13:10

- Care este noul imn al stelistilor?

- Mambo no. 5

 

- Ce oferta speciala i-a facut patronul Lyonului lui Becali?

- Platesti 3, primesti 5!

 

- De ce a plecat Lacatus de la Steaua?

- De sanchi (cinq '5 în francezã' + i)

 

- Cum se salutã mai nou steliștii?

- Give me five!

 

- Care e animalul preferat al steliștilor?

- Chinchilla.

 

- Ce oraș viseazã sã viziteze steliștii de Crãciun?

- Cincinnati.

 

- La ce hotel doresc steliștii sã se cazeze?

- Evident la unul de cinci stele.

 

- Cum dau noroc steliștii dupã marele meci cu Lyon?

- Cin-cin

 

- Care este povestea preferatã a roș-albaștrilor?

- Cinci pâini, de Ion Creangã.

 

- Care este site-ul de internet preferat al steliștilor?

- Hi5.com.

 

- Care este clãdirea preferatã a steliștilor?

- Pentagonul.

 

ps. aici e Coltul vesel v 2.0 fular-campionii

steaua_gloria27.10.2008 13:59

status yahoo messenger : "mori ciobane ! " o fi de bine ? :whistle:

RaMs3s28.10.2008 20:46
- Care este noul imn al stelistilor?

- Mambo no. 5

 

- Ce oferta speciala i-a facut patronul Lyonului lui Becali?

- Platesti 3, primesti 5!

 

- De ce a plecat Lacatus de la Steaua?

- De sanchi (cinq '5 în francezã' + i)

 

- Cum se salutã mai nou steliștii?

- Give me five!

 

- Care e animalul preferat al steliștilor?

- Chinchilla.

 

- Ce oraș viseazã sã viziteze steliștii de Crãciun?

- Cincinnati.

 

- La ce hotel doresc steliștii sã se cazeze?

- Evident la unul de cinci stele.

 

- Cum dau noroc steliștii dupã marele meci cu Lyon?

- Cin-cin

 

- Care este povestea preferatã a roș-albaștrilor?

- Cinci pâini, de Ion Creangã.

 

- Care este site-ul de internet preferat al steliștilor?

- Hi5.com.

 

- Care este clãdirea preferatã a steliștilor?

- Pentagonul.

 

ps. aici e Coltul vesel v 2.0 fular-campionii

 

 

 

astea sunt cam umilitoare :blink:

auzi...give me five :blink:

 

 

fansteaua4619.11.2008 23:33

pentru GOD , Adrian , tazonne

 

 

1. cine nu vorbeste despre trecut nu poate zari viitorul fular-campionii

2. 46 = virsta

3. pariez ca a voastra este sub 22 ani

4. e unul pe forum pe care il cheama : " Steaua-Steaua-Steaua " :gathering:

5. + gigica Becali(saddam gurl) :gathering:

puimic21.11.2008 18:28

hy all...:X:*

 

un sts interesant:

" iubito , cand intri , dati 2 palme si iesi"=))

Catalyn0721.11.2008 21:07

@ puimic

 

genial =)))

fansteaua4621.11.2008 23:05

mortal :gathering:

puimic23.11.2008 10:52

ms ms ...;))))>:D<

patko25.11.2008 13:27

Evita mahmureala,ramai beat.

«123457»