FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Perle a la messenger

«12347»
ultras_sud01.04.2008 20:47

Statusu meu

HAI rapidu ia'ti viteza haide, haide, Hai rapidu ia'ti viteza haide haide

Azzido02.04.2008 10:31
Statusu meu

HAI rapidu ia'ti viteza haide, haide, Hai rapidu ia'ti viteza haide haide

wtf ?

:huh:

Catalyn0702.04.2008 10:57
Statusu meu

HAI rapidu ia'ti viteza haide, haide, Hai rapidu ia'ti viteza haide haide

 

 

cam hazless:|

Stanici02.04.2008 11:09

"TREAZ MORT"

axl02.04.2008 11:43
Full frontal female nudity totally rocks!
micutZu' Deni02.04.2008 17:26

futare , non ftare , but laba necest esti ! - statusu unui tovarasi ...

drogul meu e steaua02.04.2008 19:57

avea o prietena de'a mea un status .. :))

 

daca imi amintesc bine eram cam asa

 

"dnd plz, dau commenturi la tevi si massuri la calorifere" =))

john_8603.04.2008 10:03

Vand nevasta!! An de fabricare: 1988, culoare: roscata, putin uzata, cam de 2 ori pe zi (dar duce mult mai mult), Al doilea proprietar, Cai putere: oooooo Jesus (poa' sa tina o herghelie), Caroseria putin uzata: a fost un mic accident cu un vecin care nu s-a asigurat daca sunt acasa si a venit pe la ea, in urma accidentului el a fost grav avariat iar ea a suferit niste mici atingeri de curea pe aripa stanga spate, dar cu timpul se repara. Pret negociabil, o dau cu accesori : unu de 3 ani si o fetita de 5 ani. Rog seriozitate

Ultras_Fever03.04.2008 10:47
futare , non ftare , but laba necest esti ! - statusu unui tovarasi ...

 

 

futere, non futere, laba necesarum est! :))

Katau03.04.2008 18:37

Cristian (01/04/2008 20:17:52): Organul sexual masculin a cerut o crestere de salariu pe urmatoarele considerente: 1. lucreaza la mare adancime; 2. lucreaza cu capul in jos; 3. lucreaza in mediu cu umiditate ridicata; 4. lucreaza la temperaturi ridicate; 5. nu are ventilatie sau aer conditionat la locul de munca; 6. nu are weekend-uri si nici concedii de odihna; 7. nu are liber daca lucreaza ore suplimentare; 8. are un loc de munca cu conditii periculoase care de multe ori poate cauza boli profesionale! Cererea i-a fost refuzata din urmatoarele motive: 1. nu are studii; 2. nu munceste 8 ore neintrerupt; 3. nu raspunde prompt la toate solicitarile; 4. dupa o scurta perioada de activitate adoarme la locul de munca; 5. nu lasa curatenie la locul de munca; 6. nu dovedeste fidelitate :yeahh:

bodanelu05.04.2008 08:51

Judgement day is here. Show me your tits and I will judge `em!!!!

Dany's08.04.2008 11:52
futare , non ftare , but laba necest esti ! - statusu unui tovarasi ...

Am o propunere haideti ma pana la Valcea sa vedem cu cine face asta Romana :yeahh:

xDaJACKALx11.04.2008 19:16

Punctul G la femei se afla la sfarsitul cuvantului shopping :biggrin:

CatalinBerceni12.04.2008 10:46

Un mass pe care l-am dat acum vreo 4 luni cand eram la necaz :))

 

"nu cer sa ma imprumutati cu bani sau cu bere ca sunt mort de beat ca mi-am baut banii....dar am nevoie urgenta de un prezervativ urgent pana nu va pun in cel mai scurt timp(9luni) sa-mi plimbati copilul. (by the way.....mai repede ca ma omoara femeia) " :notangel:

NicoSoulSteaua15.04.2008 14:01
:blink: " caut sotie si prietena frumoasa.buna vreme de numarat bani si de facut copii" ( adaug eu,xerox )
EternalK16.04.2008 10:08

161108334805b401b90f3.jpg

161109174805b42dcb7e0.jpg

Joga Bonito22.04.2008 22:01

am un id de mess, in care adun jucatori de fifa pentru hub si campionate , etc...

 

am avut ocazia sa vad niste statusuri interesante:

 

"ma uit la filme porno cu purici"

"beau bere pana intervine schimbarea la fata si incep sa incerc sa te f*** desi mie greata..."

 

precizez ca incerc sa intru cat mai rar pe id-ul ala, 30 de s pentru doua mass-uri si ma dezic de personajele prezentate in scurtul meu comentariu...

AdrianUltras2524.04.2008 08:46

Cel mai tare status ever:

 

 

Tipul care e sub mine in lista ta de mesager e gay!

 

 

Si ar mai fi un status care il pun pentru toti rapidistii de la mine din lista:

 

Mailat e mandru de voi!

 

Si statusul preferat pentru catelandrii:

 

Cine trece valea saca,

In chiloti si cu esarfa

Si cu tenesi in picioare,

Sclavii din Stefan cel Mare! :))

Recoba25.04.2008 21:11

off topic... imi dau seama ca e al patrulea post in seara asta ...dar imi cer scuze..e tarziu ..sunt obosit...plictisit...spr sa nu devin la fel de insistent cum e o pisica noaptea in spatele blocului cand miauna obsedant in cautare de sex

on topic...cel mia tare status....Imi place sa ma ating cand sunt gol ...a starnit rumoare..

yo_marius30.04.2008 19:15

Care e diferenta intre erotic si pervers?

Erotic inseamna sa te mangai cu o pana

Pervers esti cand te mangai cu toata gaina!

c.ronaldo1701.05.2008 13:38

Cu dedicatie de la Cleopatra Stratan pentru Nicolita: "Nicolita.. te-astept la cealalta portita"

stelistul stelist01.05.2008 17:00

un status super tare nu stiu ce insemna la el da scria "gaina cu ambreaj" :biggrin:

AdrianUltras2510.05.2008 14:27

Fumatul dauneaza grav sanatatii....

 

Alcoolu', asa si-asa... :beer2:

NicoSoulSteaua26.05.2008 10:29

In caz de al III lea razboi mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice !

dica_10steaua26.05.2008 13:04

Consumul excesiv de alcool duce la terminarea lui:|

«12347»