FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Perle a la messenger

«1237»
Azzido24.03.2008 18:12

Ideea nu este una originala dar mi se pare foarte inspirata.

Deci, postati vazute si auzite pe messenger.

 

Status-uri mai mult sau mai putin inspirate, discutii "inteligente", materiale amuzante, link-uri, mass-uri penibile...toate isi au locul aici.

Daca aveti posibilitatea postati si screenshoturi.

 

Incep eu :happy:

 

O tipa cat se poate de onesta avea urmatorul status: (nu o am in lista dar am vazut screenshot-ul.)

 

"Am si eu o pasiune!...sa ma f#t in sesiune"

 

:worthy:

MoWeed24.03.2008 18:29

Status:

 

"fac sex!! DND"

 

Cat despre massuri penibile pana acum trebuia sa-mi inchida Yahoo contul de vre 50 de ori, tot neamul meu trebuia sa moara de zeci de ori si nu am suflet pentru ca nu am dat mai departe massuri de "ajutorare"(de parca ajuti pe cineva dand un mass)

RobYnho24.03.2008 18:40

Mda.. Tot un status al unui tovaras..

 

" DND, ma dau cu presu' pana imi iau covor " ;))

MoWeed24.03.2008 18:42

Alt status am vazut acum in lista

 

"Ma dau cu barca pe conducta"

NicoSoulSteaua24.03.2008 19:01

" Danga,langa..langa,danga..tacticoasa vine vaca,nu mai vrea sa umble creanga"

axl24.03.2008 19:02

Nico, asta cu danga-langa este dintr-o cupleta celebra, imi pare ca a fost difuzata prima data la revelionul de dupa revolutie. Uite, imi sta pe limba, nu mai stiu care erau actorii.

 

Uite, cica:

"?Danga langa langa danga

sunã în amurg talanga

și de la pãșune, iaca,

tacticoasã vine vaca.

Nu mai vrea sã umble creanga.

Danga langa langa danga. ?

Cuplet cu MITICA Popescu de la ultimul revelion sub Odi (1988/1989)"

NicoSoulSteaua24.03.2008 19:04

Stiu..dar asta mi-au vazut ochii azi pe messenger ( se facea referire la o colega de servici ;)) )

 

si inca un status care aparu acusi : "bah,daca-ti dau una iti sar toti banii din portofel direct la mine-n cont "

Azzido24.03.2008 19:04
Trece pasarile-n zare, eu ma uit, ele dispare :yes:
bodanelu24.03.2008 20:12

my status:

 

Ce bun e laptele de oaie... noaptea,

Toate venele se-nmoaie... noaptea,

Numai una se-ntareste...

Si le place la studente... noaptea

 

si

 

Blow job is better than no job! so... what are you waiting for??

steaua_gloria25.03.2008 18:27

DND apas butoane :thumbup:

cae indru25.03.2008 18:36

blow-jobs are like flowers for men!

vlad7525.03.2008 19:35
"Cand eram mic alergam dupa fete,acum am crescut si alearga ele dupa mine"
leoc98025.03.2008 19:37

Acum vreo 5 ani.. internetul prin dial-up era la putere, un preten:

 

 "Dial-up cu seven-up"

danimarcu25.03.2008 20:27
Nico, asta cu danga-langa este dintr-o cupleta celebra, imi pare ca a fost difuzata prima data la revelionul de dupa revolutie. Uite, imi sta pe limba, nu mai stiu care erau actorii.

 

Uite, cica:

"?Danga langa langa danga

sunã în amurg talanga

și de la pãșune, iaca,

tacticoasã vine vaca.

Nu mai vrea sã umble creanga.

Danga langa langa danga. ?

Cuplet cu MITICA Popescu de la ultimul revelion sub Odi (1988/1989)"

E vorba de Florin Zamfirescu.Tare faza,amintiri din copilarie...

http://www.youtube.com/watch?v=YTv7Pq4WITc

yo_marius29.03.2008 22:45

Cel mai urat din curtea scolii

 

asta apare la o zdreanta cand "se da" pe 'uebcam. :yeahh:

Still30.03.2008 07:52

Status al unui prieten dupa meciul cu nesimititiisubpodarijegosi

 

" Bricheta a fost in conformitate cu legile UE in vigoare"

NicoSoulSteaua31.03.2008 10:42

" daca viata iti ofera numai lamai..bea suc de mere "

Virgil31.03.2008 16:27

Foaie verde p*** belite, nu mai dati mass-uri tâmpite. :naughty:

 

eu copac,tu lamaie/eu fac fructe,tu iei ****/eu vampir,tu dracula/eu sug sange,tu sugi ****/asta-i tara lui Dracula,unde fraierii sug ****.....)))

Stanici31.03.2008 17:00

"dezbraca-te!! Vreau sa iti vorbesc!"

"Vand cablu USB wireless... rog seriozitate"

Virgil31.03.2008 17:03

Ma numesc Banel Nicolita si am facut o intelegere cu patronul Yahoo . pentru fiecare persoana care primeste acest mesaj primesc cate 1000 de lei . Sa strang si io de niste ochelari , poate o sa dau gol in poarta care trebuie . Daca ai inima trimite mesaju` asta mai departe MASS tare rrau d tot

Dany's31.03.2008 18:52

Daca-o freci cu bucurie imposibil sa nu-nvie.

micutZu' Deni31.03.2008 19:14

~Dau gainile cu ruj!!!~

cRiss4Steaua31.03.2008 19:18

Daca NU citesti acest mesaj vei primi 1 milion de euro. Prea tirziu! L-ai citit. Trimite mai departe, e incredibil! chiar functioneaza! Si eu l-am citit si nu am primit 1 milion de euro.

NicoSoulSteaua01.04.2008 17:44

Status-ul lui fratimiu din aceasta seara :

 

"pestele care lupta impotriva curentului...moare electrocutat"

abyclau01.04.2008 18:09

"am gasit-o pe Elodia...statea pe invizibil!" :blink:

«1237»