Ideea nu este una originala dar mi se pare foarte inspirata.
Deci, postati vazute si auzite pe messenger.
Status-uri mai mult sau mai putin inspirate, discutii "inteligente", materiale amuzante, link-uri, mass-uri penibile...toate isi au locul aici.
Daca aveti posibilitatea postati si screenshoturi.
Incep eu ![]()
O tipa cat se poate de onesta avea urmatorul status: (nu o am in lista dar am vazut screenshot-ul.)
"Am si eu o pasiune!...sa ma f#t in sesiune"
![]()
