FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Perle a la messenger

«14567»
Ronnie29.05.2010 18:42

Mi-ai amintit de o faza dura din liceu. Nu este pe mess, este face 2 face.

 

Prieten: Prea tare filmul ala porno. Sa vezi, era un negru cu una cu un fund de 2 metri...

Eu: Ba, altceva inafara de sex mai stii?

Prieten: ....

Eu: Hai sa vorbim despre fotbal.

Prieten: Ai vazut cu cine s-a futut Ronaldinho?

 

:)

Stanici30.05.2010 06:36
Are si AG o femeie in lista si numai cu aia vorbeste.

 

 

Eu cred ca xxx aia e ala.

Maye30.05.2010 11:44
Eu cred ca xxx aia e ala.

In draci de posibil.

AG06.06.2010 20:41

Diana Ro: ce iti place sa faci cel mai mult?

AG: pff

AG: sunt prea multe raspunsuri aici

AG: in general sa ies cu prietenii

AG: sa ies cu bicla,etc..

Diana Ro: bicla e prietena ta?

AG: mama ce fail

blindica17.06.2010 21:50

:)):)) :)):)) :))

 

 

Daniel-Ionut â"¢(Pool Championship): cine ti-a zis de ala alb-negru

Daniel-Ionut â"¢(Pool Championship):

Blind1ro: cine să-mi zical-am vazut cand il tinea

Daniel-Ionut â"¢(Pool Championship): pai nu.. cine ti-a zis ca imi place mie ala alb-negru

Blind1ro: nu mi-a zis nimeni,dar ala pare cel mai bun

Daniel-Ionut â"¢(Pool Championship): a..

Daniel-Ionut â"¢(Pool Championship): hai ca cumpar telefonu

Blind1ro:

Daniel-Ionut â"¢(Pool Championship): da' dai intai avataru

Blind1ro: nu ma,fii si tu geana si da printscreen

Blind1ro: si nu imi permit să folosesc imaginea fetei fară acordul ei

dayra17.06.2010 21:54
Blind1ro: si nu imi permit să folosesc imaginea fetei fară acordul ei

 

 

Merci. :kisstogether:

Maye17.06.2010 21:55
:))
Daniel-Ionut18.06.2010 07:21

1. te prind eu :))

2. pool championship :hmmm:

blindica18.06.2010 07:42
1. te prind eu :))

2. pool championship :hmmm:

 

1.Ce ma,n-ai de ce sa fii suparat ?!

2.Mi se pare o clasificare foarte buna.Sigur,in dreptul lui Maye scrie doar Marius.

Daniel-Ionut18.06.2010 07:45
Merci. :kisstogether:

 

Repede tu mot

 

@blindica

1. nu sunt ma.

2. in dreptul lui Maye sa scrii FC alcool tbc.

 

Maye18.06.2010 07:49
2.Mi se pare o clasificare foarte buna.Sigur,in dreptul lui Maye scrie doar Marius.

Poti sa mai treci si "Presedintele".

Daniel-Ionut18.06.2010 07:52
1. nu sunt ma.

 

Am uitat sa zic, da' nu vezi nicio bere daca castigi concursul de pronosticuri! :D

blindica18.06.2010 09:40

@Daniel-Ionut,oricum mi-esti dator c-o inscriere la Pool ca ti-ai luat tricoul acela.Concursul de pronosticuri nu m-astept sa-l castig.

Daniel-Ionut18.06.2010 09:48

Te inscriu mah turnatorule :D

AG18.06.2010 09:57

mutati'va pe mistorui

Tanaru` Young18.06.2010 10:21

Am sesizat si eu in lumea asta a mesengerului ca majoritatea pun la status celebrul : "Nu`s" scris in diferite moduri . De la "Nu-s" si pana la "Noo`$".Totodata am remarcat si alternanta majuscula-minuscula in fiecare cuvant,indiferent de locul pe care-l ocupa intr-un enunt.Si sa nu mai vorbesc de veritabilul "www." din final,pentru ca statusul sa para un link(ma rog,nu stiu daca m-am exprimat corect dar cred ca ati vazut si voi si sunteti familiarizati cu asa ceva).

 

Sa va citez cateva statusuri de-ale unor contacte din lista mea : 1."Comm...Toate fetele frumoase sa intre aici sa vada un barosan",urmand sa-si posteze url-ul de hi5.-Tipic cocalaresc.

2."We need more weed"-Gangsta` cica.

3." - Bai (si aici fiecare isi pune numele lui) Cox (in cazul de fata),tu vorbesti cu prietena ta cand faci sex ?

-Da.Daca ma suna,vorbim."

4."Viata e un joc de kkt dar macare are grafica buna". - trist,huh ?

5."O gaina avea 2 (doua) picioare,in special stangu` !" -wtf ? :))

6.Ultimul , poate diseara sa mai intre specimene sa postez si alte statusuri elucubrante.

Din seria "piti si coca" : "DuT3 T@r3 ViN0 L3nT pt mn nai TaLeNt DuT3 l3NT sI ViNo TaRe pt mn nai V@Lu@r3"

"Sa muara familia mea daca m-ai ma deranjeaza vreunu il tai sami moara primu baiat "

 

P.S.:Stiu ca te ustura ochii cand citesti.

 

P.P.S.:Trebuie "sa-mi fac curat in lista",neaparat.Ce-nseamna schimburile de liste,dom`le!N-am vazut asa ceva ! "Sotietate fara printipuri , va sa zica (,) ca nu le are".

Maye18.06.2010 10:27
3." - Bai (si aici fiecare isi pune numele lui) Cox (in cazul de fata),tu vorbesti cu prietena ta cand faci sex ?

-Da.Daca ma suna,vorbim."

 

Asta e buna :))

AG18.06.2010 12:02
5."O gaina avea 2 (doua) picioare,in special stangu` !" -wtf ? :))

 

e posibil sa avem aceiasi persoana in lista , spune'mi daca sta prin pantelimon.. mai exact socului- miramar :))

Tanaru` Young18.06.2010 12:06
e posibil sa avem aceiasi persoana in lista , spune'mi daca sta prin pantelimon.. mai exact socului- miramar :))

 

Trebuie sa recunosc ca habar nu am cine este.In orice caz,avea la avatar un personaj malefic...din desene :)).

AG18.06.2010 12:30
Trebuie sa recunosc ca habar nu am cine este.In orice caz,avea la avatar un personaj malefic...din desene :)).

da.. e probabil sa fie aceiasi persoana :))

iNsTiGaToR20.06.2010 19:49

La mine in lista au status-uri normale (versuri din diferite melodii :)) )

1uLy4Nn20.06.2010 20:46

daca dati add la toti cocalarii asta se intampla..in lista am doar persoane pe care le cunosc si nu am parte de asemenea statusuri :yeahh:

weedandweird21.06.2010 12:02

Asta,nu stiu cum a ajuns in lista mea dar este criminal:

 

"Fericit caci ma iubesc...nici eu nu mai stiu de ce...

Dar lumea nu mai intelege...Sa Fiti Iubiti in suflete Ca sa nu mai Leneviti" :clap:

Categoria-din (pre)putul gandirii :))

AG21.06.2010 13:10

clar spart

Tanaru` Young23.06.2010 10:59

Statusul unui vecin din cartier,sa zic asa :

" - Olla , tu ce vrei sa faci cand vei fi mare ?

-Visez sa fiu miliardar,ca tatal meu.

-Pai ce,tatal tau e miliardar ?

-Nu,e un visator."

 

LE : Stiu ca suna mai mult a bancuri,dar dau bine la status :))

«14567»