Ma vad ca toti incepeti sa acuzati la prima greseala.si va mai mirati de ce se joaca asa slab sau de ce sunt atatea probleme.Voi nu intelegeti un lucru nici un meci nui usor.sa demostrat etapa asta:buzau-rapid 1-0,Iasi-CFR 1-0,Timisoara-mioveni 1-2.Se joaca tare indiferent de ce echipa e nici un meci nui usor multe vor in europa restul se bat pentru a ramane in Liga I.Toti ati tipat in gura mare dupa meciul cu cefere ca Lacatus e un mare antrenor acum ce faceti?Cand juca cu doi inchizatori toti il vroiati pe plesan acum ce faceti vreti sal bage pe Petre?Cand nu se dadeau goluri toti ziceati sal bage pe Badea acum toti lati injurati pana a inscris.Asa nu se poate face performante.Cand juca cu surdu il vroiati pe Nicolita acum il injurati.Cand dadea goluri toti ziceati cai cel mai mare mijlocas de banda din tara acum il injurati.Asta inseamna ca nu iubiti echipa.
Mie unul mia placut meciul singura problema e ca ne trebuie mai multa luciditate in fata portii.Sper ca acum ca a reusit sa inscrie Pepe sa isi dea drumu la goluri.
Precizari Petre a primit galben cu rapid si se asteapta decizia nu se poate risca sa joace si sa pierdem meciul.Dayro e accidentat daca nu stiati.Goe are rosu si daca nu se pune partida cu rapid trebuia sa stea pe bara.
Inca o data nici un meci nui usor asa cum ziceti voi.ba mai mult sunt mai grele meciurile cu echipele mici pentru ca e greu sa ii faci pe jucatori sa se concentreze asa cum se concentreaza la meciuri cu arsenal,Lyon sau alte echipe mari.daca nu va convine intrati voi in locul lor daca va credeti asa buni.