cred in Steaua mea
Si MM si Hagi aveau posturi pe viata la Steaua:)))
cred in Steaua mea
Si MM si Hagi aveau posturi pe viata la Steaua:)))
daaaaaaa asea e:))) acuma ma delectez cu giumbuslucurile lu Banel: schema aia stang drept,pasa perversa la adversar si bijuteria lui :pasa cu capu in pamant
looooooooolllll moooooooooor de ras asta e cel mai tare comment....in afara de "specialistii din fotbal de mai sus care se stiu ei,de ce nu inaintati un CV la Becali sa va bage pe voi antrenori?
Forza Steaua bate si Dinamo duminica pe chefere si suntem pe primul loc
:D:D
blooDhood
Adica sa stau linistit si sa inghit si sa vad cum Steaua se face de rusine?
Dragul meu, asta e o mentalitate becaliana!
O sa imi zici imediat ca creditorul a facut numai bine Stelei.
Era vorba de postul tau anterior in care te intrebai "Si pe cine sa critic?" . Iar eu ma intrebam de ce trebuie sa gasesti pe cineva pe care sa critici.
Cat despre mentalitatea "becaliana"... sa fii tu sanatos cu mentalitatea ta, iar eu cu a mea. Desi nu cred ca esti in masura sa ma critici SI pe mine(sau mentalitatea mea) dupa doar cateva cuvinte. Dar se pare ca ai scapat de dilema: nu mai trebuie sa te gandesti cum sa critici pe Zapata, Golanski, etc; poti incerca sa zici ce vrei de mine.
greu greu... dar sunt 3 pct..dak jucam asa si in cl nu facem nimik.. trebuie schimbat ceva in jocul Stelei.. ![]()
oare unde sunt acum ''stelistii'' care, in acesta iarna, il criticau pe acest site pe Mirel Radoi???
mai ''specialistilor''! - aseara, Mirel ne-a demonstrat inca o data, pe langa valoarea lui incontestabila, imensa dorinta de a juca fotbal si ambitia de a nu se da la o parte, mai ales intr-un moment greu al jocului!!!
ne-a dovedit, daca mai era cazul(!!!), ca necazurile prin care a trecut in ultimii ani nu l-au coplesit, nu i-au domolit nevoia de a fi teren si nu l-au impiedicat sa dea tot ceea ce are mai bun si simte ca poate oferi Stelei, accidentarile fiind numai si numai in tricoul ros-albastru!
pentru ca, trebuie sa fim sinceri!, toate ororile pe care le-a trait s-au datorat imensei sale bucurii de a juca fotbal, iubirii pe care o poarta Stelei; rar am vazut, in cei peste 20 de ani de cand merg in Ghencea, un stelist atat de dedicat meseriei de fotbalist si, mai ales, TRUP si SUFLET pentru culorile ROS-ALBASTRE !!!
a avut si unele greseli grave in acest timp, insa prefer sa retin aspectele pozitive si devotamentul lui in cei 8 ani la Steaua!!!