Joga Bonito
Vad ca stii exact unde bat.Dar nu cred ca intelegi.
In acest campionat au fost 3 antrenori si au venit si plecat vreo 3 echipe.
Si noi tot nu jucam nimic!
Ce p*** mea mai vreti?!
Degaba au venit hoarde de jucatori daca jumate din ei nu aveau valoare si cealalta jumatate au fost sau sunt folositi pe alte posturi decat cele pe care sunt obijnuiti.
Degeaba s-au schimbat 3 antrenori daca nici unul nu a reusit sa faca nimic.
Acest sistem 4-2-3-1 e falimentar dar tot e folosit.
DE CE???
Noi nu avem antrenor.Noi avem un selectioner care are nevoie de niste jucatori la nationala.
Nu inteleg titularizarea lui Dica.Si nici a lui Banel.
Sunt pe bara jucatori care ar putea face mai mult ca ei!
Tu vorbesti de un feeling pe care il au numai stelistii adevarati.
Ciudat.Foarte ciudat.
Stau si ma gandesc care e stelist mai adevarat.
Ala care il pupa in fund pe Dica(sau alt jucator), sau ala care isi rupe paru' din cap pentru ca Steaua nu joaca nimic pe Ghencea impotriva unei echipe care se bate la retrogradare?
Faceti o diferenta intre Steaua si fotbalisti.
Pe mine ma intereseaza sa mearga Steaua nu sa joace Banel sau Dica sau nu stiu care.
SI Steaua NU MERGE!!!
St_1947
Ce a jucat Nicolita azi?Pe langa pase gresite si mingi pierdute, ce a jucat?
Ziceai de Pepe ca i-a fost mai greu pana a sparta gheata.
Lui Habibou de ce nu i-a fost greu?
De ce nu le-au trebuit lui Habibou,Dayro si Mendoza mai mult de 90 de min ca sa demonstreze ce pot?
Pepe nu e de Steaua.E foarte bine ca a fost luat imprumut.
A dat azi gol.Ok.A avut noroc.
Dar probabil ca ati uitat toate ocaziile irosite de el pana acum
Cu Poli Iasi,cu rapid,etc!
Un varf de 27 de ani nu face asa ceva!
Nu unul care pretinde ca e de valoare!
Mendoza si Dayro Moreno nu joaca varfuri, nu joaca pe posturile lor. Si totusi dau randament mai bun ca Pepe.Se misca mai mult, mai bine, ajuta echipa!