Omul meciului il consider a fi Pawel. A jucat EXTRAORDINAR.
Omul meciului il consider a fi Pawel. A jucat EXTRAORDINAR.
Mah,voi vorbiti serios?Chiar sunt singurul care zice ca Steaua nu joaca NIMIC?Nimic!Am avut noroc maxim pana acum,d-aia am batut!E un campionat extrem de slab,nu merita nici una dintre echipe sa joace nici macar in tururile preliminare ale CL!
Asa e ai dreptate nici noi, dar nici contracandidatele nu joaca mai nimic!!
Golanski trebuie clonat. Azi a fost cel mai bun de pe teren de departe.
Foarte slab a fost din nou Banel,probabil cel mai slab. Nici Plesan sau Neaga(putin cat a jucat) nu au jucat nimic, iar pe Vali Badea l-a salvat golul ca a fost si el slab.
Pawel ar putea juca lejer mijlocas!Oricum e mai tehnic decat 80% din lot...
Mah,voi vorbiti serios?Chiar sunt singurul care zice ca Steaua nu joaca NIMIC?Nimic!Am avut noroc maxim pana acum,d-aia am batut!E un campionat extrem de slab,nu merita nici una dintre echipe sa joace nici macar in tururile preliminare ale CL!
asa am spus si eu dupa meciul cu Rapid si mi s-a spus ca nu cunosc fotbal
..oricum sunt de parere ca in repriza a doua Steaua a jucat binisor. am avut noroc dar am avut si ghinion(vezi ratarea lui Habibu)
PS: am glumit cu Golansky :s
Dar este super-fotbalist
Are tehnica, plasament, forteaza in ofensiva, suteaza violent si cu stangul si cu dreptul, centreaza cam de 100 * cat Banel. PAcat de el ca mai greseste in defensiva si nu se retrage uneori.
Fan Golansky
:worthy:
:worthy:
mai sunt unii care contesta arbitrajul incredibil nu
cit de penibili pot fi unii
uta a facut un antijoc extraordinar faza cu portarul din min 80 a fost chiar hilara
noi nu am facut un meci grozav chiar dezamagitor nu ne gasim in teren pot sa stea 4 pe 2 m patrati iar in jur nimeni care sa-i sustina
fiecare jucator facea cite 3-4 pasi inainte de a da pasa, iar centrarile sunt exasperante
bine ca am invins da era sa mi se faca rau la final
felicitari lui Badea
Pawel ar putea juca lejer mijlocas!Oricum e mai tehnic decat 80% din lot...
Clar omul asta trebuie sa joace in locul lui Banel. E mult mai tehnic decat amatorul ala....
vad ca Laca na dormit cand sa dat meciu cu boro ,a invatzat lectia :cand esti condus baga toate varfurile disponibile pe teren azi au fost 1 2 3 4 5
Final de infarct . Bine c-am castigat cu gol din actiune !!!
Banel...zero barat , pot spune c-am jucat in 10 oameni cu el in teren !
Utili ...Ghionea ,Radoi, Lovin
Evidentiati: Nesu, Golanski, Mendoza, Badea , si chiar si Neaga atat cat a jucat !
Nota buna pentru Pepe Moreno,
Subtirei ...Plesan si Dica !!!!
@ zloty: exact la episodul cu boro ma gandeam si eu. Mendoza, Habibou, V. Badea, Neaga, P. Moreno si ratari peste ratari, presiune.... muahahaha acuma e randul nostru sa castigam in ultimele minute.
Nu Conteaza jocul,ci punctele,cand am jucat "Joga Bonito" am pierdut asa ca.
Sunt Mandru de Voi!
maaama frate...buba neagra a Stelei e Dica....sa ii cerem domnului Gigi ca in Slujba CRUCII sa nu il mai bage in teren. Neaga a aratat mult mai mult decat el...Dica doar a incurcat Steaua...i se poate spune antistelist!!!! in rest..."globule ros-albastre=sange de stelist!!!"
bine pepe bine badeaaaaaaaaa !!! pe aproape si habibou :> Forza Steaua :X:X:X:X:X
Omul meciului : Golanski
Petarda meciului : Nicolita (se mai poate si Lovin, Nesu)
Daca si pepe o jukat bine meciu asta...mai uitati-va o data la meci
In skimb nesu o facut niste faze pe stanga...kiar mi-a plakut azi de el
Dragii mei,Steaua trebuie sustinuta in toate conditiile.Si cand joaca prost. Am ramas oripilat de ce am citit!
Despre joc,slab.O echipa UTA care a facut anti-joc. Singura sansa a unor fotbalisti de la echipe mediocre de a strange si ei ceva bani sunt aceste meciuri de sfarsit de campionat. Doar pentru aceste meciuri se pregtesc ei.Nu-i intereseaza glorie ci doar banii. Vom mai avea meciuri asa grele,cu U Cluj,Craiova,Dacia sau Galati. Cum la fel vor avea si cei de laCFR sau Rapid. Dinamo pare singura echipa care nu are probleme de acest gen.
Imi consolidez afirmatia.Campionatul se va decide intre Dinamo si Steaua.Dinamo intra tare pe ultima suta.E singura sansa a cainilor sa prinda CL fara tur preliminar.
De cand a revenit Comandantul la Dinamo iar se petrec lucruri necurate.
Lacatus a lasat ultima schimbare mai spre final pentru ca a dorit sa vada cum decurge rezultatul. Miza pe un gol victorios iar cea de-a 3-a schimbare ar fi fost Baciu cu siguranta scotind un varf.
Greu meci,foarte greu.
PS pentru cei care au injurat pe baieti un sfat:Stergeti-va postarile!
Super repriza a 2-a!Tb sa recunosc ca ultimele minute au fost infernale!Iar cel mai bun om din seara aceasta a fost Pawel Golanski!Super!Ceilalti ar tb sa ia exemplu!Si in meciul de saptamana trecuta cu Unirea Urziceni a jucat extraordinar si chiar s-a dedicat jocului, spre deosebire de ceilalti!Bravo!Unii jucatori nu mai stiu ce inseamna sa joci pentru suporteri, pentru echipa!Majoritatea stiu sa joace doar pentru bani!Pacat!
Sa speram ca noi,suporterii, vom vedea o adevarata Steaua care joaca si castiga totul pe teren si nu in afara lui! ![]()
Omul meciului : GolanskiPetarda meciului : Nicolita (se mai poate si Lovin, Nesu)
O exagerare grosolana. Nesu a fost printre cei mai buni de pe teren.
Cum naiba de-l baga Lacatus pe Banel, cand are atatea optiuni ,
oricare din ele fiind mai buna decat ....titularizarea lui Banel...zero preluari bune pe meci !!!!
Ma gandesc , daca-i place atat de mult lui GB, de marathonistul Banel, poate cauta vreun fondist care sa alerge cat el, ca-n mod sigur ala joaca mingea mai bine ca el ...!!!
Omul meciului : GolanskiPetarda meciului : Nicolita (se mai poate si Lovin, Nesu)
Cum sa spui ca Nesu a fost petarda meciului ?????
BANELE CERE-TE AFARA. NUU TE MAI SUPORT. Strici tot jocul Stelei. Mie unul mi-ar fii rusine sa joc in halu asta , oricum o sa ajungi ca Andrei Cristea , o sa joci pa la echipele care se bat la retrogradare. Esti TERMINAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pepe a fost unul dintre cei mai buni jucatori de pe teren.. in`afara de gol a creat o gramada de faze nu cred ca a gresit vreo pasa... si ratarea lui habibou a facut cat 10 ratari a lui pepe ![]()
Atentie la javre. Au castigat dubios si se pare ca nu se vor mai opri.
...Petarda meciului :... Nesu)
Eu te-as contrazice. Face el si gafe nu zic nu dar este stralucitor uneori, si chiar si munceste.
ma uit la notele de la meci, si nu mi se pare ca Lovin merita sa fie al 3-lea cel mai slab. Cu toate ca mai greseste, joaca mai bine de la meci la meci. Azi nu tin minte sa fi dat mai mult de 2 pase in spate, a dat pase din prima, a incercat sa verticalizeze, a avut un sut bun in prima repriza, plus deposedarile.
Golansky mi-a placut cel mai mult azi, a jucat aproape perfect, 2 in 1
- si fundas si mijlocas dreapta.