FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Uta Arad 2 - 1 (0 - 1)

«14567812»
zloty23.03.2008 20:30

badeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaa

steaua_gloria23.03.2008 20:30

Imi vine sa injur. Sunt enervat rau.

ros-albastru4ever23.03.2008 20:30

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

@dy_00723.03.2008 20:30

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

sabin130723.03.2008 20:30

gooooooooooooooooooool !!!!!! multumim Vali Badea!

steaua_gloria23.03.2008 20:30

2-1 . Si ce?

cred in steaua mea23.03.2008 20:31

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBADEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

alexynho23.03.2008 20:32

Bv Vali... in sfarsit :D

nicu8823.03.2008 20:33

bah da spuneti odata ce scor este

ce o sa va cada mainile daca o sa tastati vreo doua cifrre , hai mah va rog

ca nu numai din Romania sunt stelisti

Matteo23.03.2008 20:33

A MURIT MURESAN ... MUHAHAHAHHA

 

2-1 ma

dax4723.03.2008 20:33

Gooooooooooooooooool !

 

In sfarsit ! Echipa noastra de ratangii inscrie si golul al doilea. Bine ca nu s-a bagat habib, ca era offside.

 

Din pacate ai nostri sunt mari ratangii. Trebuie lucrat mult la acest capitol.

Roger23.03.2008 20:33

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

DelPiero1023.03.2008 20:34
Vali Badea = Banel Nicolita = 0

Hehe... :naughty:

greenyes23.03.2008 20:34
bah da spuneti odata ce scor este

ce o sa va cada mainile daca o sa tastati vreo doua cifrre , hai mah va rog

ca nu numai din Romania sunt stelisti

 

cica conducem cu 2 1. http://www.xscores.com/LiveScore.do, ai scorul in orice secunda

ZeceMagic23.03.2008 20:34

yhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

Forza Steaua OLE OLE OLE!!!!

alexmk1723.03.2008 20:35

Haoleoooooooooooooooooo! Nu mai pot! Bine ca s-a castigat! Yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

maye23.03.2008 20:35

victorie....bucurie....

dar ramane jocul cam prost....oricum observ ca autobaza e la putere...simt titlul 24....

mori muresane!!!

Piece of Mind23.03.2008 20:36

100000000000000000000000000000000001% pur BULAN!

Joga Bonito23.03.2008 20:36
Hai baieti, ca se poate intoarce rezultatul!

 

FORZA Steaua!

 

Mandru ca sunt stelist!

Alaturi de Laca!

 

Mesaj pentru cei care au injurat in prima repriza: Tine-ti cu alta echipa mizeriilor!

costhinia23.03.2008 20:36

greu foarte greu. cu jocul asta nu avem nici o sansa. cu vasluiul va fi infinit mai greu. raman la parerea de la pauza ca avem nevoie de schimbari majore la echipa.

fedora23.03.2008 20:37

Alaturi de Laca!

Dar nu pe banca!

zloty23.03.2008 20:37
greu foarte greu. cu jocul asta nu avem nici o sansa. cu vasluiul va fi infinit mai greu. raman la parerea de la pauza ca avem nevoie de schimbari majore la echipa.

aveam, da inafara de rica altzi mijlocasi nu se aflau acolo:-??

stelistu_623.03.2008 20:37

Inca un meci chinuit, de ce naiba nu jucam? X(

steaua_gloria23.03.2008 20:38
Inca un meci chinuit, de ce naiba nu jucam? X(

Pentru ca nu putem ma , deaia.

Deliric123.03.2008 20:38

bineeeeeeeee baaaaaaa forzateauafularultrasfular-campioniifularsteaua2:steag_sah_mic:

«14567812»