FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Uta Arad 2 - 1 (0 - 1)

«12345612»
bro23.03.2008 19:47

ce naiba ma oameni avem 2 maine moarte Banel si plesan, plus ca astia din atac nici nu prea au avut mingi dar nici nu par a fi foarte in forma! Lacatus sa intre naibii in ei ca nu joaca nik noroc cu nesu si golanski ca au mai miscat ceva ca mijlocasii laterali pe langa azi

Matteo23.03.2008 19:48

stie cineva de ce nu e Dayro nici macar in lot? apropo Dica joaca azi, e pe teren?

steaua_gloria23.03.2008 19:52

Daca nici la un contraatac dinala nu dam gol....

zloty23.03.2008 19:52

bineeee baneleee ,doamne de ce ajung mai toate baloanele la el?:(( trebuia facut instructaju la strainii astia "lui nu dat pasa":))

maye23.03.2008 19:52

Laca...habibouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

steaua_gloria23.03.2008 19:53

Banel a inceput sa dea cu coasa :laugh:

cristian8623.03.2008 19:53
apropo Dica joaca azi, e pe teren?

 

buna intrebare

 

 

Banele nici nu stii

cat de enervant incepi sa fii

greenyes23.03.2008 19:53
Corect, n-avem antrenor! Si nici mijlocas coordonator! Si nici varf! Ce sud-americani sunt astia, daca nu sunt in stare sa faca un dribling. Va spun sincer, am intrat prima oara pe stadionul Ghencea in 1976 si stilul nostru a fost intotdeauna mingea jos, dribling, pase dintr-una. Si Lacatus a jucat asa. De ce acum se arunca ,mingea? Nu-mi pot explica.

 

Cuummm, nu ai aflat inca????? La Steaua e o NOUA ERA!!!! Era ......... fotbalului....jucat.....FOARTE TACTIC......de nu pricepe nimeni ce joaca Steaua......sunt unii pe aici care cica inteleg ....ca cica asa se joaca astazi, foarte tactic si cu DOI SUPER MIJLOCASI LA INCHIDERE nu conteaza ca de multe ori nu stiu ce sa faca cu obiectul numit minge....dar musai doi jucatori la inchidere......plus...fara culoare in echipa nu se poate.....aceasta e asigurata de...un ambasador...al celor ce nu acte de identitate dar traiesc in corturi in curtea palatelor construite din....vanzarea de ceaune de aluminiu si ce or mai fi in ele....... plus ingredientul cel mai apreciat de cativa ani in ograda Stelei.......VOINTA....da, VOINTA BATE VALOAREA FOTBALISTICA.......ai vointa joci la Steaua!!!!! SE condimenteaza cu declaratii de tipul "yoooo, am zis, vreau sa castig campionatul baahhh, indiferent de mijlocuri, yooo vreau in Liga aia a fratilor mei de cruce" si gata........Steaua devine ......ce vede toata lumea.....o gluma dar foarte foarte proasta!!!!!

 

Victime......noi, prostii care inca mai avem ceva in noi, ce altii care cica au Steaua pe maine nu au nici negru sub unghie, SENTIMENTE ROS ALBASTRE!!!!

Matteo23.03.2008 19:54

jagardel nici de Steaua 2 nu-i bun.....

zloty23.03.2008 19:54

hai Laca fa o schimbare ,mai prost nare cum sa fie:-??

Matteo23.03.2008 19:57

o luam de la uta fratilor.... suntem de rasu lumii...

bro23.03.2008 19:57

hai frate out cu Banel sau plesan

hai cu habibou daca vad ca il baga pe surdu inchid televizorul

LARI23.03.2008 19:58

Oricat de mult as incerca sa nu ma iau de Lacatus, nu pot:

 

Cat timp ii trebuie sa priceapa ca Pepe, Nicolita si Ghionea sunt vai mama lor???

fedora23.03.2008 19:58

Laca, schimba ceva, arata si tu ca traiesti!

maye23.03.2008 19:59

habibou...Neaga si Badea...si rezolvam meciul...

steaua_gloria23.03.2008 20:00
habibou...Neaga si Badea...si rezolvam meciul...

Rezolvam pe draq

maye23.03.2008 20:01
Rezolvam pe draq

iti spun eu...dar fara Habibou nu...Noapte Buna Banel

dragos_ghinea23.03.2008 20:02
Oricat de mult as incerca sa nu ma iau de Lacatus, nu pot:

 

Cat timp ii trebuie sa priceapa ca Pepe, Nicolita si Ghionea sunt vai mama lor???

pai Ghionea ce are? nu uita ca ne-a salvat de inca un gol cand s-a aruncat cu tot corpul in fata mingii...

a intrat Badea, altu care nu stie cu mingea, de ce nu il baga pe Neaga????????

LARI23.03.2008 20:02

Vere, pana si eu imi dau seama de cum "jucam": ducem mingea din terenul nostru in poztie centrala, dupa care cautam insistent "aripile". La centrari, ai nostri par ca n-au habar de ce-i aia "demarcare"...

 

Bine c-a iesit Nicolita, dar ma intreb: asta-i meci de veirificare de vrem sa vedem in ce forma mai e Badea? Nu trebui bagati aia care au confirmat la ce rezultat arata tabela?

cred in steaua mea23.03.2008 20:03

e cam gata meciu.. maxim 1-1 in cel mai fericit caz, oricum.. nu mai sper

luam bataie

Matteo23.03.2008 20:03

cum a iesit jagardel cum s-a dat gol..... !!!!!!!!

Bya_623.03.2008 20:03
pentru sanatatea dvs evitati meciurile Stelei!! :sad2:
dragos_ghinea23.03.2008 20:03

goooooooooool pepeeeeeeee!!!

 

Doamneee in sfarsit!!!!!!

fular-campionii fular-campionii fular-campionii

zloty23.03.2008 20:03

asea pepe in plm ,aratane ca traiesti :D

ps:astia cred ca asteapta sa iasa Banel sa dea gol:)))

@dy_00723.03.2008 20:03

Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllll

llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll PEPE !!!!!!

«12345612»