FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Uta Arad 2 - 1 (0 - 1)

«13456712»
alexmk1723.03.2008 20:04

Este CLAR! Lacatus este cel mai slab antrenor din Liga 1! Fara suparare dar, este varza ca antrenor! Sa vezi ca echipa are nevoie de un soc, dupa ce ai facut prost primul 11, si sa stai inca 20 de minute din repriza a doua pana la prima schimbare, e clar! E bine ca la finalizare e Banel, care nu stie sa dea imparabil decat in proprie poarta!

 

Nu se poate cat de mediocru e Lacatus ca antrenor! Nu cred ca egalam, iar de victorie...............!

 

Trebuie schimbat la vara obligatoriu! Lacatus e simbol, istorie la Steaua! Si Banel GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL PEPE!, revin, si Banel este bun ca om si bun la suflet, dar suntem casa de binefacere sau club de fotbal????

cred in steaua mea23.03.2008 20:04

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

 

adios jardel!

maye23.03.2008 20:04

asa pepe...arata`ne ca vrei sa joci....

cristian8623.03.2008 20:04

cica am egalat !

bro23.03.2008 20:04

in sfarsit! :steagcruce:

Matteo23.03.2008 20:04

hai inca unu.....

steaua_gloria23.03.2008 20:05

Da gol din actiune stim sa dam? :cursing:

maye23.03.2008 20:06

hai rica..scoate`l pe intunecat din echipa....

zloty23.03.2008 20:06
Da gol din actiune stim sa dam? :cursing:

cica asta e fotbal "tacticilizat":))

cristian8623.03.2008 20:07

Nu va fie frica, intra the one and only RICA !

LARI23.03.2008 20:08
pai Ghionea ce are? nu uita ca ne-a salvat de inca un gol cand s-a aruncat cu tot corpul in fata mingii...

a intrat Badea, altu care nu stie cu mingea, de ce nu il baga pe Neaga????????

Ghionea mi se pare extrem de ezitant. Rada mi se pare 3 clase peste el in acest moment.

 

DAR: Niciodata nu am zis si nu voi spune ca Sorin nu da dovada de spirit de sacrificiu, asa cum s-a intamplat la faza pe care ai amintit-o, pe buna dreptate.

 

Sper ca Neaga sa aiba o evolutie buna. Acest jucator mi-a ramas in suflet. In acest sezon a jucat slab, dar nu cred ca a fost folosit pe postul sau, asa cum nici Dayro, de exemplu, nu e folosit pe un post care sa-i convina.

 

Bine c-a iesit Dica. Incetinea jocul.

maye23.03.2008 20:08
cica asta e fotbal "tacticilizat":))

eu cred ca e super tacticizat:))...fotbalul din italia e nik p langa la noi:))

hai sa vedeti acum autobaza!

zloty23.03.2008 20:10

e clar lu golanski tre sai dea o prajitura in plus la prima de craciun

maye23.03.2008 20:16

sa-l cumparam pe hidisan

DelPiero1023.03.2008 20:16
cine a zis ca are probleme musculare....asa se zice acum?

 

 

 

23.03.2008 | Fotbal

 

 

Dayro Moreno nu este nici mãcar rezervã

 

Columbianul a acuzat dureri musculare la coapsã și va fi înlocuit în garnitura de start de Bãnel Nicolițã.

 

Scrie site-ul gsp!

ros-albastru4ever23.03.2008 20:16

Nu jucam nimic.E o dominare sterila.Pacat,credeam ca meciul de pe teren cu Rapid era un accident,dar vad ca m-am inselat :(...hai ma baieti,inca un gol :steagcruce:

Dragoshel23.03.2008 20:18

Vali Badea = Banel Nicolita = 0

Matteo23.03.2008 20:19

in minutu 80 il baga pe habibou.....

fedora23.03.2008 20:22

Voi astia care respectati UTA: resprectati si prostitutia jegosilor astora?

ros-albastru4ever23.03.2008 20:22

Tudor ala mai are putin si face si un gratar la cat de mult sta pe jos :|

zloty23.03.2008 20:23

bah care a fost prostu ala care a spus ca la lotul pe care il avem nu putem sa jucam aseA???? pai eu nu vad un mijlocas care sa faca diferenta n-avem nici o rezerva pentru postul asta

greenyes23.03.2008 20:25
bah care a fost prostu ala care a spus ca la lotul pe care il avem nu putem sa jucam aseA???? pai eu nu vad un mijlocas care sa faca diferenta n-avem nici o rezerva pentru postul asta

 

E nu avemmmm???? Nu vedem noi bine!!!! Cine suntem noi???? Noi nu putem intelege ce joaca Steaua asta e problema.....e under frate!!!!

nicu8823.03.2008 20:26

bah spuneti care e scorul pentru cei care nu au posibilitate sa se uite la meci

maye23.03.2008 20:26

unde-i Elton?

ros-albastru4ever23.03.2008 20:29

Offfffffffffff,cum pierdem noi puncte aiurea :-s...Lacatus a scos o mana moarta,Banel si a bagat una si mai moarta,Badea :|...numa a pierdut mingii,nush dak a castigat un duel sau un balon...

«13456712»