Este CLAR! Lacatus este cel mai slab antrenor din Liga 1! Fara suparare dar, este varza ca antrenor! Sa vezi ca echipa are nevoie de un soc, dupa ce ai facut prost primul 11, si sa stai inca 20 de minute din repriza a doua pana la prima schimbare, e clar! E bine ca la finalizare e Banel, care nu stie sa dea imparabil decat in proprie poarta!
Nu se poate cat de mediocru e Lacatus ca antrenor! Nu cred ca egalam, iar de victorie...............!
Trebuie schimbat la vara obligatoriu! Lacatus e simbol, istorie la Steaua! Si Banel GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL PEPE!, revin, si Banel este bun ca om si bun la suflet, dar suntem casa de binefacere sau club de fotbal????
