mai da Pepe Moreno asta parca era mare vedeta... ce naiba e cu el ca nu a facut nimic meciul asta? iar Goian e eroul negativ al meciului. nu doar ca a faultat aiurea la golul 2, dar a si facut o faza prin minutul 10 in care lejer se putea da un penalty...
eu il apreciez in continuare pe Goian, dar cred ca Becali ar trebui sa-i dea drumul sa joace in strainatate fiindca aici doar se plafoneaza si ne afecteaza si pe noi cu asta... la fel si Dica....
Bai tu iar te-ai gasit sa latri pe aici? Mars de aici!
