Poate o sa fiu injurat, dar mie mi-au placut baietii in repriza a doua si-am sa ma explic de ce.In primul rand nu-i usor sa treci peste un handicap de un autogol iti taie tot avantul (n-as vrea sa fiu in pielea lui Banel...).Si-au revenit incet,incet spre finalul primei reprize si au confirmat in a doua.Se vede clasa sudamericanilor, sut scurt si surprinzator.Din pacate insa, nu se cunpsc inca intre ei, de altfel nu te poti cunoaste dupa 7 meciuri irelevante, amicale.Trebuie rabdare sa reconstruim ce-a distrus Oli, Doamne fereste sa vina inapoi, am citit ca arabii ar vrea sa-i dea viteza...Oricum sezonul era compromis, macar locul doi sa-l prindem si sa ne facem relatiile de joc.Despre Banel, imi pare rau sincer ca a fost neglijent mai ales in conditiile unui asemenea teren...Iasiul ca de obicei s-a autodepasit cu noi iar cu ciorile si cu javrele o sa faca figuratie.Trist si dureros, sa ne vedem cu bine la meciul cu CFR...
