FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Iasi - Steaua 2 - 1

«12316»
fcsteaua.ro24.02.2008 18:00

Poli Iasi:

 

1. Cristian Branet - 5. Andrej Pecnik - 28. Cristi Munteanu - 3. Bogdan Onut (cpt) - 19. Sergiu Homei - 14. Sebastian Sfarlea - 21. Leonard Naidin - 23. Adrian Ilie - 7. Dominik Bersnjak - 9. Ionut Balba - 10. Andrei Cristea

 

Antrenor: Ionut Popa

 

Steaua Bucuresti:

 

1. Robinson Zapata - 13. Ifeanyi Emeghara - 24. Sorin Ghionea - 3. Dorin Goian - 4. Pawel Golanski (Mihaita Nesu '80) - 29. Andres Mendoza - 23. Mihaita Plesan (Dayro Moreno '62) - 8. Ovidiu Petre - 16. Banel Nicolita (Romeo Surdu '54) - 10. Nicolae Dica (cpt) - 22. Pepe Moreno

 

Antrenor: Marius Lacatus

 

In minutul 3 AUTOGOL Banel ! Cristea centreaza de pe partea dreapta, Nicolita reia in poarta proprie de la mica distanta!

 

In minutul 47 peruanul Mendoza egaleaza cu un sut puternic la coltul scurt.

 

In minutul 60 Onut aduce Iasul in avantaj. Zapata a scos in 2 randuri dar nu a putut evita golul.

 

Scor final: Poli Iasi - Steaua Bucuresti 2 - 1

 

Click aici pentru clasamentul Ligii 1
CaTaLiNsm StElIsTu24.02.2008 18:16

Se anunta o victorie in stil de mare echipa....Iasul e doar prima"victima"din cele15.......

Speranta moare ultime,nu?

Forza Steaua!

MEREU SUPERIORI!!!!

c.ronaldo1724.02.2008 18:41

Frumos! Banel.. iar ai incurcat poarta!!!

LARI24.02.2008 18:42

Cum i-a sarit mingea din teren, frate...

DelPiero1024.02.2008 18:42

Bineeee Baneel!Bravo Laca!Bravo baieti!Inceput fulminant!

st_194724.02.2008 18:43

IN-CRE-DI-BIL . Cat ghinion :| .

borcescu_coposan24.02.2008 18:43

DEJA 1 0 pentru Iasi

1on24.02.2008 18:43

Ãsta-i

 

 

atat a mai ramas din acest post. editat horse37

Stelistu @nonim24.02.2008 18:43
Cum i-a sarit mingea din teren, frate...

vrei sa zici cum ia sarit mingea din picior

cred in steaua mea24.02.2008 18:44

bravo Banel... super, iar.. din nou, inca odata

 

AUTOGOL

hypno24.02.2008 18:45

avem golgeter. Baneleee du-te si nu te mai intoarce.

Oricum in ritmu in care nu jucam in primele 10 min .... cam greu meciu

White_R24.02.2008 18:47

ce bine era cu Banel ...

 

editat horse37

alexmk1724.02.2008 18:49

Esteeeeeeeeeeeeee! Avem 1-0! A dat Banel! Bravo, baie.....! Ooooops, a dat-o in poarta noastra! E 0-1! Bravo Banele, oricum!

 

Ba, m-am inselat! Am zis ca Banel nu are tehnica, dar uite ca a dat-o in vinclu imparabil! Esti mare Banele!

 

 

Am spus eu ca nu ar incapea nici pe Banca daca as fi antrenor! Si nici Lovin!

 

Asta e!

 

Ii prindem din urma pe subpodisti! Aia prosti, noi, dupa ei! :steag_steaua_ro:

Joga Bonito24.02.2008 18:49

Avem nevoie de o minune!

steaua-spania-24.02.2008 18:51

Haideti baieti, hai banele hai banele mai da inca 50 goluri =)))))

hypno24.02.2008 18:53

Banel e degeaba in teren ... nu numai din cauza golului incredibil pe care l-a dat ... dar ... e varza pe banda lui.

Alex1234_Steaua4ever24.02.2008 18:54

deci incredibil..... banele ce dracu a fost asta? tocmai venisem de la cumparaturi repede sa dau pe meci si vad gol Banel... eram fericit ca a dat gol cand zice ala... autogol Banel Nicolita ... recuperati baieti.... (tin minte ce repde se demoraliza Steaua cand lua gol... acuma e si mai si.. dar sper sa se fi schimbat)

alexmk1724.02.2008 18:56

Tactica lu' Iasi o sa fie urmatoearea! 5 minute pe jos la fiecare faza, simulam accidentari! Astia or sa rupa jocul si o sa facem un ciuci! Trebuie sa dam draq repede o ghiulea din afara sa egalam cat mai repede, ca daca nu va fi cam naspa!

 

Nu de alta dar pe ceferei o sa-i umilim in Ghencea si va fi pacat sa regretam ca nu am luat titlul!

novac24.02.2008 18:56

Al dracului indian, mai si facea misto pe la Pro TV cand povestea despre golul cu Ralul. Poate-l da dracului afara si scapam de atletul asta!

nicu8824.02.2008 18:59

mai da asa BOUUUUUUUUUU nam mai vazut

andr3y24.02.2008 19:03

nici in filmele cu prosti nu vezi asa ceva...

 

vai de Steaua noastra!

Joga Bonito24.02.2008 19:03

Dc are stofa de antrenor, Laca l-ar baga la pauza pe Romica in locul lui Banel.

roket_grl24.02.2008 19:05

a innebunit Banel

The Flyer24.02.2008 19:05

tre' sa fii super idiot sa marchezi in halul ala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1da-te-n ma-ta de idiot,banele tata!cere-te afara,boul dracu'!imi vine sa te injur,da' mi-am epuizat repertoriul la TV!

MoRRiS24.02.2008 19:06

Steaua da astazi 4 goluri :) .. Adica va bate cu 3-1

«12316»