FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Iasi - Steaua 2 - 1

«123416»
alexmk1724.02.2008 19:07

Mi se pare mie sau Banel trebe schimbat??? Ca in fiecare meci e degeaba pe teren! Iar in meciul asta si-a facut treaba! Mi-e ca daca il mai lasam pe teren ne mai da un autogol!

 

Poate-si vede Analfabetu febletea de Banel si da ordin sa nu mai intre pe teren!

 

Hai Lacaaaaaaaaaaa, esti chior???

Scoate-l pe Banel, baga-l pe Dayro, ce draq o lalaim atat??

nr 1 fan goian24.02.2008 19:08

asta e....se inatmpla si la cae mai mari:)...ne revenim noi ca suntem o ekipaputernik!!!Forza Steaua pana la moarte!!!!!!!!!!!

_matrix_24.02.2008 19:11

Nu-l mai suport pe atletul asta pe care oricum il face Cristea la fiecare cursa. Mai trebuie sa-l vedem si la echipa nationala?? Abia astept sa-l huidui. Nu-l mai inghit.

neko24.02.2008 19:11

bah nu pot sa cred Banel asta e de groaza.....!!!!!!sper ca macar sa eda gol sa is racumpere greseala da sansele sunt de 10% :angry:

@dy_00724.02.2008 19:13

Va arde de glume dar yo morr ..imi vine sa plang de neputinta lui Banel :sad2: Daca pierdem la Iasi degeaba a pierdut rapidul. Tot la 3 puncte de noi sunt :(( Doamne ajuta !! Sa vedem insa ce schimbari va face Lacatus.

White_R24.02.2008 19:14

meci tipic romanesc :pasa, aut ,fault ,vai s-amar..si comentatoru cik meci curat ..scarbos

roket_grl24.02.2008 19:18

offff...dicaaaaaaaaaaaa

c.ronaldo1724.02.2008 19:19

Prefer un Surdu in locul lui Banel. Niciunul dinte ei nu face nimic dar macar primul nu si`o baga singur in poarta.

LARI24.02.2008 19:20

Putin fotbal, teren de tot cacatu'...

Stelistu @nonim24.02.2008 19:20

bine ma fie o dat petarda autogol da pana acuma sa nu dai gol ii ceva cam......

raul stelistu24.02.2008 19:20

Jalnic Banel asta.Pacat.

Sper sa reusim mai multe dupa pauza.

Forza Steaua :steag_steaua_ro:

zamainmenu24.02.2008 19:21

Suntem penibili, in continuare nu jucam nimic.

Problema nu e numai autogolul handicapatului Banel(apropo, sper sa nu-l vad titular la euro!!) ci jocul intregii echipe. O echipa mare scotea mingea din plasa si se napustea asupra adversarului. Noi insa jucam tot asa, haotic, la intamplare, lent, previzibil, pasa lunga pe varfuri la plezneala.

Eu cred ca i-au tampit banii prea multi si nemunciti.

Stelistu @nonim24.02.2008 19:23
Prefer un Surdu in locul lui Banel. Niciunul dinte ei nu face nimic dar macar primul nu si`o baga singur in poarta.

ala nu sio baga in poarta ca nu vine in aparare da petarda vine si daca stie ca nu prea face diferenta intre porti nush ce draq mai vine in aparare

zloty24.02.2008 19:23

doamne asta e fotbalist ma? mias @@@@ in banelu lu mata

Encipi24.02.2008 19:23

Doamne....oare cate autogoluri mai e nevoie sa dea ....??? Chiar toti sunt orbi??? Din cauza ca alearga toti il considera mare fotbalist??? INCREDIBIL ! ! !

Dica si el e enervant rau.E primu meci si e plin de draci.Mereu are de comentat in loc sa alerge dupa minge.

 

 

editat horse37

White_R24.02.2008 19:24
bine ma fie o dat petarda autogol da pana acuma sa nu dai gol ii ceva cam......

intr-un asa meci nici o echipa nu le-ar da gol.daca e o tentativa de ocazie ori bubuie in aut ori se tavalesc pe jos.arbitru daca e corect ar lua masuri la anti-joc.tot meciul a fost un fault si comentatoru zice ca nu-s motive de cartonase ...incredibil.

@dy_00724.02.2008 19:26

Ce bn ar fi daca l-ar da pe Banel imprumut la Gloria Buzau ......

yo_marius24.02.2008 19:29

Incredibil ce anti-joc practica moldovenii... au incepu sa traga de timp inca din minutul 5!! Incredibil...

AmuntBoy24.02.2008 19:30

din pacate jucam exact ca in tur, haotic in atac

steaua_gloria24.02.2008 19:31

Aia trag de timp tu-i in gura de jegosi. Si jocul e unul slab rau. In stilul asta ne mai luam un gol pe contraatac.

Catalyn0724.02.2008 19:31

oare baiatu asta nu stie sa dea o centrare de calitate ?.... sau doar de autogoluri e in stare....

oricum slab si restu echipei, f slab

SzabiStelistu24.02.2008 19:33

Bag piciorul!!!!Nu Banel ii de vina!!i-o sarit mingea!GAZON DE KKT!!!doar ii ghinionist,ca el o fost acolo si nu altcineva!!sper sa revina Steaua......nu ma asteptam la un asemenea joc....dar sper ca o sa vad altceva in partea a 2a!!! :steagcruce:

1uLy4Nn24.02.2008 19:33

lasati ca nu este vina lui Banel. i-a sarit aiurea..batem cu 2-1 :P...prima repriza a fost varza :(

CaTaLiNsm StElIsTu24.02.2008 19:34

Banel a comis-o din nou...alibi este faptul ca ia sarit,ce-i drept,din teren insa un jucator de talia lui i-si dadea seama ca are timp sa o preia,fiindca nu era nimeni langa el.

Doi...se impunea penalti la ultima faza de joc cand un jucator al iasului pur si simplu la luat in brate pe Ghionea si la scos pe sus in afara terenului....Faptul ca Branet a respins nu este o scuza...a fost fault clar!.In rest parerea mea este ca Dica trebuie schimbat si introdus Dayro.

E f reu sa jucam ceva pentru ca echipa Iasului e comasata in propriul teren.

Oricum sunt sigur ca baietii se vor descurca si ca vom invinge.Inca cred intr-un 1la3......D-ne ajuta!!!!!!

Forza Steaua!!!!!!!

MEREU SUPERIORI!!!!!!!!!!!!!!!!

nutzugol24.02.2008 19:34

jucam ca in tur lent fara orizont

ceea ce ma face sa fiu si mai suparat de aportu galeriei la redresara echipei, eu nu iam auzit deloc

si tre buie sa recunoastem ca terenul e de divizia D

urmeaza sa vedem o repriza a doua cu 30 de minute de acidentari a iesenilor si sa sp[eram 15 minute de fotbal

offf si luase si rapidu bataie

«123416»