Banel a comis-o din nou...alibi este faptul ca ia sarit,ce-i drept,din teren insa un jucator de talia lui i-si dadea seama ca are timp sa o preia,fiindca nu era nimeni langa el.
Doi...se impunea penalti la ultima faza de joc cand un jucator al iasului pur si simplu la luat in brate pe Ghionea si la scos pe sus in afara terenului....Faptul ca Branet a respins nu este o scuza...a fost fault clar!.In rest parerea mea este ca Dica trebuie schimbat si introdus Dayro.
E f reu sa jucam ceva pentru ca echipa Iasului e comasata in propriul teren.
Oricum sunt sigur ca baietii se vor descurca si ca vom invinge.Inca cred intr-un 1la3......D-ne ajuta!!!!!!
Forza Steaua!!!!!!!
MEREU SUPERIORI!!!!!!!!!!!!!!!!