esti optimist rau...
sincer nui singurul care abuzeaza de prea mult optimism!e cea mai mare tampenie...dar se pare ca ciobanul sia facut treaba iar,ca doar a zis ca batem de la 4 in sus!!!tui MM!
Forza Steaua
esti optimist rau...
sincer nui singurul care abuzeaza de prea mult optimism!e cea mai mare tampenie...dar se pare ca ciobanul sia facut treaba iar,ca doar a zis ca batem de la 4 in sus!!!tui MM!
Forza Steaua
@akebono
joaca bine tactic???
Stau cu curu in poarta si bubuie toate mingiile in fata. Trag de timp cu o nesimtire demna de o cauza mai buna. Nu stiu cum e bine tactic...
cu regret trebuie sa recunosc faptul ca Steaua a calcat cu stangul. si cred ca a calcat in ceva maro.
ceva nu e in regula cu echipa asta. poate fi lipsa de inspiratie a lui Lacatus.
sau le-a dat berbecali prea multi bani. nemunciti.
sper sa se trezeasca in a doua repriza.
DESTEPTAREA
a inceput campionatul
<Pepe este faultat de la spate de cartonas portocaliu>
Comentatorul: "Nici n-au fost motive de cartonase..."
Cum sa dribleze ai nostri cand dupa drioblingul reusit vine faultul automat (vezi Plesan)? Cum sa paseze ai nostri pe jos cand topaie mingea enervant de mult? Nu incerc sa le iau apararea, Banel si cu Mendoza n-au aratat mai nimic, insa hai sa fim obiectivi. Poli Iasi e Poli Iasi. Pierdem nu pierdem, meciul viitor vom vedea cu adevarat ce Stea avem in returul acesta.
lasati ca intra surdu la pauza :l-au :laugh: gh: :laug :laugh: h:
@akebono
joaca bine tactic???
Stau cu curu in poarta si bubuie toate mingiile in fata. Trag de timp cu o nesimtire demna de o cauza mai buna. Nu stiu cum e bine tactic...
si care e vina lor?
ca tin de rezultat?
fii serios.
nu e vina lor ca noi nu jucam nimic.
nesimtirea nu e a iesenilor ci a unora din jucatorii Stelei.
in frunte cu Dica
bäi omule ce panarame avem....mä iau tozi dracii.....mai vrem si titlu....bälänel ästa trebe tinut afara stadionului
<Pepe este faultat de la spate de cartonas portocaliu>
Comentatorul: "Nici n-au fost motive de cartonase..."
Cum sa dribleze ai nostri cand dupa drioblingul reusit vine faultul automat (vezi Plesan)? Cum sa paseze ai nostri pe jos cand topaie mingea enervant de mult? Nu incerc sa le iau apararea, Banel si cu Mendoza n-au aratat mai nimic, insa hai sa fim obiectivi. Poli Iasi e Poli Iasi. Pierdem nu pierdem, meciul viitor vom vedea cu adevarat ce Stea avem in returul acesta.
Incredibil ce anti-joc practica moldovenii... au incepu sa traga de timp inca din minutul 5!! Incredibil...
poi daca au ''dat gol'' in min 3 normal ca trag de timp
Lui Banel i-am iertat autogolul din meciul cu Real Madrid, dar e deja prea mult. Din prea mult exces de zel vrea sa fie omniprezent si face numai gafe. E inacceptabil!
In alta ordine de idei, vad acelasi joc practicat in turul de campionat, adica acelasi joc dezastruos. Nu-mi vine sa cred!
Sper ca repriza a doua sa ma contrazica!
fii serios.nu e vina lor ca noi nu jucam nimic.
nesimtirea nu e a iesenilor ci a unora din jucatorii Stelei.
in frunte cu Dica
Jucatorii Stelei vor sa joace , da daca ratatu ala de branet se vaita , balba la fel si fragmenteaza jocul , ce ai vrea sa faca? Asta e mentalitatea romaneasca.Imi aduc aminte de bulgari.
@AdrianUltras25
Nu e vina lor, numai ca sa fim seriosi Iasiul e o echipa slaba impotenta noastra e de vina pentru scor nu jocul lor tactic
@akebono
joaca bine tactic???
Stau cu curu in poarta si bubuie toate mingiile in fata. Trag de timp cu o nesimtire demna de o cauza mai buna. Nu stiu cum e bine tactic...
mai mult nu pot si nu stiu iesenii -
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GOLLLLLLLLLLLLLLLLL MENDOZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ![]()
![]()
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
fratilor, de 3 ani de zile incercam sa ne cream un grup si o echipa de Champions League si tot degeaba. eo mi'am pierdut orice sperantza, ca sa fiu sincer. Cat timp acest ciocolatiu va mai fi in primul 11, nu avem ABSOLUT nicio sansa sa ne atingem obiectivele. Putem sa aducem noi inca doi moreno si pe kaka. Acest brunetzel nu are ce cauta in echipa . Ori el ori Steaua!!!!!!!!!!!
gooooooooooooooooool Steauaaaa !!!!!!!
in primul minut din a doua repriza inscrie Mendosaaaa :steag_steaua_ro:
![]()
cine altul? mendoza probabil singurul fotbalist la nivel de profesionist adevarat nu cum inteleg romanii .(ca la romani profesionist e ala care o face pe bani)
GOLLLLLLLLLLLLLLLLL MENDOZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![]()
Revenim?
Asta da sut de fotbalist, nene...
Gooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllll! Mendozitaaaaaaaa!
Acum, Goe si Ghionea sa-l tina pe Banel! Atentie la Banel!
gooooooooool
GOOOL MENDOZA ! ![]()
Condorul inscrie !
Traiasca blaturile de tort.....prajituri....si altele....