FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Iasi - Steaua 2 - 1

«13456716»
@dy_00724.02.2008 19:48

Fantastic Mendoza !!!! Magistral !!! Hai cu victoria :X:X:X:X: !!!!11 si apropo.. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL

White_R24.02.2008 19:48
Gooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllll! Mendozitaaaaaaaa!

 

Acum, Goe si Ghionea sa-l tina pe Banel! Atentie la Banel!

:)) bine zis

**alex**24.02.2008 19:49

Nu pot sa nu remarc ca o data la 5 minute mai rasare inca o minge pe teren.

cornel-cluj24.02.2008 19:49

Dupa ceva vreme ma intorc si eu cu un comentariu. N-am vrut sa apar atunci cand Steaua era jalnica in meciurile din turul campionatului, stiam ca schimbarile de antrenori nu fac bine, n-am postat nimic dupa amicale (cand am fost campionii acestor meciuri), il urasc din tot sufletul pe jegul asta de Becali, dar am impresia ca deja am ajuns intr-o fundatura. Cat l-as iubi eu pe Lacatus, cat as aprecia eu simbolistica lui in Ghencea, cat as aprecia virtutile sale de FIARA, nu pot sa nu VAD ca ne indreptam spre dezastru. Nu stie sa foloseasca ce are la dispozitie in lot, se pierde la primele greseli, denota panica in gandire tactica la prima eroare nefortata (uitati-va cate mingi bubuite au fost in prima repriza dupa autogol), cu alte cuvinte sunt total dezamagit de ceea ce se intampla acum la Steaua. Si credeti-ma ca asta asteapta jegul care "imprumuta" echipa! Mi-e ciuda ca prin efortul Stelei (vezi Gazeta) am ajutat alta echipa sa ajunga unde nici n-ar fi visat vreodata sa ajunga! Da Doamne sa ma insel!

Stelistu @nonim24.02.2008 19:49
Revenim?

Doamne dai!!!

steaua_gloria24.02.2008 19:50
:)) bine zis

Sunteti patetici baaaaaa!!!!!

st_194724.02.2008 19:50

Daca la Madrid a fost prostie, aici a fost ghinion. Hai cu 2X Mendoza!

ANTIgigi24.02.2008 19:50
@AdrianUltras25

 

Nu e vina lor, numai ca sa fim seriosi Iasiul e o echipa slaba impotenta noastra e de vina pentru scor nu jocul lor tactic

 

 

E de vina Steaua....si atat !

raul stelistu24.02.2008 19:51

GOOOOOOOOOOOOOOOOLL .Ii batem pe taranii astia

Stelistu @nonim24.02.2008 19:53

in sfarsit iese petarda si intra artificiu

alexmk1724.02.2008 19:54

Haoleeeeoooooooooo! L-a scos pe Banel! E bine! L-a bagat pe Surdu! E rau!

Joga Bonito24.02.2008 19:54
Dc are stofa de antrenor, Laca l-ar baga la pauza pe Romica in locul lui Banel.

 

Respect Lacatus!

 

Batem cu 2-1!

zamainmenu24.02.2008 19:56

Surdu ne mai lipsea in teren... Am inlocuit un atlet paralel cu fotbalul cu o petarda.

Il pastram pe Dica=adormirea maicii domnului in loc sa-l inlocuiasca cu Dayro Moreno.

Sper ca v-ati convins de "valoarea" intrinseca a jucatorului roman...Oare ce vom face la euro 2008?

Stelistu @nonim24.02.2008 19:58

mda

White_R24.02.2008 19:58

nici o sansa

baby_stelista24.02.2008 19:59

Goian..no comment

cred in steaua mea24.02.2008 19:59

dezgustator joc :) 2-1

MoWeed24.02.2008 20:00

L-a mancat pe Goian in fund sa faulteze....

raul stelistu24.02.2008 20:00

Mortii lor de cacati,cu imputitii astia am avut tot timpul ghinion.Doua goluri de tot rahatu'

Hai baieti,am incredere in voi.

FORZA Steaua

roket_grl24.02.2008 20:00

mda...ce ziceam de aia optimisti?

penibil

akebono24.02.2008 20:01

e de cosmar

 

dar asta e

 

 

asta e valoarea echipei si a antrenorului

mfun24.02.2008 20:02
L-a mancat pe Goian in fund sa faulteze....

 

prostul prostilor Goian asta

cel mai prost din curtea scolii

la un kkt de minge banala caer se duce in tusa, se apuca el sa faca fault la marginea careului

cata minte sa ai frate>?

tb sa se care si el si Dica, in iarna asta, sa atacam si noi titlul

MM de naltan prost

st_194724.02.2008 20:03

Cuplul nostru de fundasi centrali G&G isi face datoria.

georgecristian24.02.2008 20:04

2-1 ! Meciul e ca si pierdut! Oricum nici egalul nu ne ajuta! Atatea vorbe goale inainte de meci! Ma consoleaza doar gandul ca ciobanul va primi o noua palma. Mi-e teama ca va intelege iar altceva decat trebuie!

novac24.02.2008 20:05

Vai ce emotii ne dau baietii in seara asta, offf! Nu trebuia bagat Dayro ca-l rup ciobanii astia!

 

Castigam fara doar si poate dar albim ... HAI Steaua!

«13456716»