Fantastic Mendoza !!!! Magistral !!! Hai cu victoria :X:X:X:X: !!!!11 si apropo.. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL
Fantastic Mendoza !!!! Magistral !!! Hai cu victoria :X:X:X:X: !!!!11 si apropo.. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL
Gooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllll! Mendozitaaaaaaaa!
Acum, Goe si Ghionea sa-l tina pe Banel! Atentie la Banel!
bine zis
Nu pot sa nu remarc ca o data la 5 minute mai rasare inca o minge pe teren.
Dupa ceva vreme ma intorc si eu cu un comentariu. N-am vrut sa apar atunci cand Steaua era jalnica in meciurile din turul campionatului, stiam ca schimbarile de antrenori nu fac bine, n-am postat nimic dupa amicale (cand am fost campionii acestor meciuri), il urasc din tot sufletul pe jegul asta de Becali, dar am impresia ca deja am ajuns intr-o fundatura. Cat l-as iubi eu pe Lacatus, cat as aprecia eu simbolistica lui in Ghencea, cat as aprecia virtutile sale de FIARA, nu pot sa nu VAD ca ne indreptam spre dezastru. Nu stie sa foloseasca ce are la dispozitie in lot, se pierde la primele greseli, denota panica in gandire tactica la prima eroare nefortata (uitati-va cate mingi bubuite au fost in prima repriza dupa autogol), cu alte cuvinte sunt total dezamagit de ceea ce se intampla acum la Steaua. Si credeti-ma ca asta asteapta jegul care "imprumuta" echipa! Mi-e ciuda ca prin efortul Stelei (vezi Gazeta) am ajutat alta echipa sa ajunga unde nici n-ar fi visat vreodata sa ajunga! Da Doamne sa ma insel!
Revenim?
Doamne dai!!!
bine zis
Sunteti patetici baaaaaa!!!!!
Daca la Madrid a fost prostie, aici a fost ghinion. Hai cu 2X Mendoza!
@AdrianUltras25
Nu e vina lor, numai ca sa fim seriosi Iasiul e o echipa slaba impotenta noastra e de vina pentru scor nu jocul lor tactic
E de vina Steaua....si atat !
GOOOOOOOOOOOOOOOOLL .Ii batem pe taranii astia
in sfarsit iese petarda si intra artificiu
Haoleeeeoooooooooo! L-a scos pe Banel! E bine! L-a bagat pe Surdu! E rau!
Dc are stofa de antrenor, Laca l-ar baga la pauza pe Romica in locul lui Banel.
Respect Lacatus!
Batem cu 2-1!
Surdu ne mai lipsea in teren... Am inlocuit un atlet paralel cu fotbalul cu o petarda.
Il pastram pe Dica=adormirea maicii domnului in loc sa-l inlocuiasca cu Dayro Moreno.
Sper ca v-ati convins de "valoarea" intrinseca a jucatorului roman...Oare ce vom face la euro 2008?
mda
nici o sansa
Goian..no comment
dezgustator joc
2-1
L-a mancat pe Goian in fund sa faulteze....
Mortii lor de cacati,cu imputitii astia am avut tot timpul ghinion.Doua goluri de tot rahatu'
Hai baieti,am incredere in voi.
FORZA Steaua
mda...ce ziceam de aia optimisti?
penibil
e de cosmar
dar asta e
asta e valoarea echipei si a antrenorului
L-a mancat pe Goian in fund sa faulteze....
prostul prostilor Goian asta
cel mai prost din curtea scolii
la un kkt de minge banala caer se duce in tusa, se apuca el sa faca fault la marginea careului
cata minte sa ai frate>?
tb sa se care si el si Dica, in iarna asta, sa atacam si noi titlul
MM de naltan prost
Cuplul nostru de fundasi centrali G&G isi face datoria.
2-1 ! Meciul e ca si pierdut! Oricum nici egalul nu ne ajuta! Atatea vorbe goale inainte de meci! Ma consoleaza doar gandul ca ciobanul va primi o noua palma. Mi-e teama ca va intelege iar altceva decat trebuie!
Vai ce emotii ne dau baietii in seara asta, offf! Nu trebuia bagat Dayro ca-l rup ciobanii astia!
Castigam fara doar si poate dar albim ... HAI Steaua!