FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Iasi - Steaua 2 - 1

«14567816»
il_scorpio24.02.2008 20:05

Cu cat entuziasm am asteptat returul....dar ne meritam soarta cu prisosinta.....Banel, Surdu, Ovidiu Petre...astia sunt balerini. Scamatorii naibii...si Lacatus nu si-a dat seama in 5 luni de cand e la echipa ca astia nu sunt jucatori???OFFF

akebono24.02.2008 20:06

bah stelistii parca nu au dormit de 48 de ore, parca au facut deplasarea la Iasi cu un autocar daf dala de pe vrema impuscatului.... ma rog sa zicem ca mai putem spera e min 68 si e surdu in forma...poate ne iese si un sut...si poate o pune si pe var teo....

Joga Bonito24.02.2008 20:07

Avem si ghinion, nush ce sa mai zic ...

 

Astia marcheaza din orice ujmatate de ocazie, noi avem si un autogol, terenul ii favorizeaza...

Simionesei24.02.2008 20:08

Goian penibil...ca de obicei...faulturi facute inutil...alt cretin pe care nu vreau sa il vad la euro ;)

rafanicu24.02.2008 20:09
Respect Lacatus!

 

Batem cu 2-1!

Surdu nu are ce cauta in Liga 1, nu la Steaua! Cu Surdu suntem pe tobogan! Chiar nu vede Laca ca-i un zero? Daca nu vede, isi merita soarta!

Stelistu @nonim24.02.2008 20:09

Avem echipa n-avem portar,avem portar n-avem echipa, avem portar si echipa n-avem gazon pe care sa jucam

steaua_gloria24.02.2008 20:12

Si ce doare cel mai tare e ca NE LUAM ADIO DE LA TITLU!!

roket_grl24.02.2008 20:14

vezi ca-i greu...

chiar saunt penibili astia...oare catzi bani au primit de la chefere????

baby_stelista24.02.2008 20:15

branet ala e penibil..numai pe jos e ..da`o in papuci de treaba ..mai avem si ghinion..si teren de cacao ...perfect :|

zloty24.02.2008 20:18

Goian si ghioane joaca ca doua cizme

surdu e un kkt

Dica - omul invizibil

bine ca la schimbat pe Banel

nasol c ala schimbat cu surdu

steaua_gloria24.02.2008 20:19
bine ca la schimbat pe Banel

nasol c ala schimbat cu surdu

Mai bine il tinea pe Banel

georgecristian24.02.2008 20:20

Un dezastru! Gata cu titlul, ne ramane doar obligatia morala de a batea CFR peste o saptamana!

Imi pare rau Marius, dar nu ai stiut sa motivezi ceva mai bine jucatorii dupa o pauza atat de lunga!

Este totusi ceva putred rau de tot la Steaua, nu-i asa ca de vreo 2 ani alergam mereu dupa rezultate in deplasare !?? De cand cu Oli, daca nu ma insel..

roket_grl24.02.2008 20:20

doamne....ce schimbare a facut Lacatus....pentru ce?????????esti praf l :excl: aca

raul stelistu24.02.2008 20:21

Ce gunoaie is moldovenii astia.................cea mai urata echipa,practic astia nu joaca nimic.Ce nedrept ar fi sa pierdem cu jegurile astea.

zloty24.02.2008 20:22
Mai bine il tinea pe Banel

probabil ii era ca mai da una

yo_marius24.02.2008 20:24
Goian si ghioane joaca ca doua cizme

 

culmea e ca la Steaua joaca Ghionea nu Ghioane... dar poate tu te uiti la Dinamo Kiev in momentul asta... + cacofonii si alte d-astea... dar sa injuri, nu-ti trebuie multa carte din cate se pare...

zloty24.02.2008 20:27
culmea e ca la Steaua joaca Ghionea nu Ghioane... dar poate tu te uiti la Dinamo Kiev in momentul asta... + cacofonii si alte d-astea... dar sa injuri, nu-ti trebuie multa carte din cate se pare...

Ghionea ghioane la catzi draci am , oricum doua cizme sunt amandoi si Goian si Ghionea marionete amandoi la faza golului doi Goian se uita la zapata parca sa zica "de ce nai scoso si pasta?"

roket_grl24.02.2008 20:28

comentatorul asta citeste forumul de aici...de tot zice sa nu ne enervam!!!

vezi cai greu...

Stelistu @nonim24.02.2008 20:28

Hotii Hotii Hotii ba da tare prosti is moldovenii astia :))

steaua_gloria24.02.2008 20:29

Si atatea sperante in pauza de iarna si degeaba. Ne-au spulberat sperantele la titlu inca din prima etapa.

ss lucki24.02.2008 20:29
vezi ca-i greu...

chiar saunt penibili astia...oare catzi bani au primit de la chefere????

 

mi-e rusine de mine insumi, ca-mi distrug familia si sanatatea pentru niste amarasteni

Antares24.02.2008 20:31

in momentele keie am avut un singur fundas...zapata

rafanicu24.02.2008 20:31

Banele, inca o plasma aruncata pe geam din cauza ta! Si Laca te-a inlocuit cu Surdu, vedeta care are ghete colorate ca sa stie nevasta-sa care e el in teren. Ca altfel l-ar confunda cu adversarii...Ce ar mai fi de facut cu Steluta noastra? Grav e nu e ca pierdem doar campionatul, pierdem si locul 2 cu ametitii astia!!!

Catalyn0724.02.2008 20:31

mda... dak ar fi sa zic tot ce nu mi-a placut la meciu asta, as umple pagini.... spun doar ca mi-a placut de Dayro...

novac24.02.2008 20:31
Felicitari pentru CFR Cluj. "Franarii" sunt noua campioana a Romaniei.

 

...

 

Mai bine te-ai impusca !

 

PS. Bine ca nu s-au rupt picioare, macar atat.

«14567816»