FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1789101121»
micutZu' Deni09.03.2008 12:19

Bv mie .... da io sunt mandru de 36 de puncte ale mele !!!

branica09.03.2008 12:50

Etape , si un clasament dak s poate ... ca eu nu imi calculez ca deni ... ca s`ar putea sa gresesc :))

RobYnho09.03.2008 12:58

@ Deni : " Lauda de sine, nu miroase a bine ! "

 

Clasament si etape, imediat..

RobYnho09.03.2008 13:45

Etape, Clasament..

 

clasamentb.PNG

 

 

 

 

:excl:Toate restantele se joaca pana la termenul limita, miercuri, 12 martie, 2008.

branica09.03.2008 13:55

Etapa 14

fifa_for_fun v gh_st_24 3-0

crist3a09.03.2008 14:36

Etapa 13

yamasha_tusca v buli2buli 2-0

ciocanu8609.03.2008 15:24

etapa 14: ciocanu86 v s3rgyu_adriano_13 2-2

branica09.03.2008 15:38

Etapa 15

yamasha_tusca v fifa_for_fun 0-3 ... pff, cat am ratat

B33KTA09.03.2008 16:00

Etapa a 13 a yamasha_tusca v buli2buli 2-0

Etapa a 14 a tazmania_bv v buli2buli 0 - 2

Etapa a 15 a buli2buli v dumy_wazzy 0 -7 .. mi a scos fifa din cap

branica09.03.2008 16:35

Etapa 13

Diavolo_Dany v fifa_for_fun 3-1 ... ei na ma ...

untitled.bmp

micutZu' Deni09.03.2008 16:37

Etapa 13 : Diavolo_Dany v fifa_for_fun = 3-1 ...... fiecare cu stilu lui de joc ..... nimanui nu ii place stilu meu de joc ...:((

RobYnho09.03.2008 16:50

Eficienta maxima. ;))

Sergyu1609.03.2008 20:11

Etapa 13 s3rgyu_adriano_13 v i0nutz83 4-1

crist3a09.03.2008 20:18

Etapa 14

dumy_wazzyv yamasha_tusca 0-2

dumy3l10.03.2008 11:56

etapa 15

buli2buli v dumy_wazzy 0-7...

Dani200510.03.2008 13:47

E14:marinescu_dani2005 v cozo1983=1-0 n-am treaba cu 08-ul:| cu toate ca am castigat

 

E15:Diavolo_Dany v marinescu_dani2005 =0-0

micutZu' Deni10.03.2008 18:30
etapa 15

buli2buli v dumy_wazzy 0-7...

 

Sa-mi trag palme !!! Dumy , ferplay nu scrie pe fatza ta :|

RobYnho10.03.2008 18:37

@ Deni : Ce ar fii, daca te'ai rezuma la rezultatele tale ??

mariusz10.03.2008 19:16

luchi_steauafc intra pe mess sa ne jucam etapa pana la termenul in care tre sa se joace restantele, astfel pun 3 la 0 pentru mn

dumy3l10.03.2008 19:19
Sa-mi trag palme !!! Dumy , ferplay nu scrie pe fatza ta :|

 

sa-mi trag palme daca inteleg ce vrei sa zici!!! :-?? noi 2 se pare ca nu vorbim aceeashi limba ;))

micutZu' Deni10.03.2008 19:58
luchi_steauafc intra pe mess sa ne jucam etapa pana la termenul in care tre sa se joace restantele, astfel pun 3 la 0 pentru mn

 

@Luci , idem , numai ca io nu pun 3-0 pentru mine ... io aman etapa :P

 

@Marinescu_Daniel , te cheama ca pe mine .... hai sa ne jucam si noi etapa aia :D

TazMaNiaBv10.03.2008 20:03

Pauleta ai si tu pe mess ! sa jucam etapa

ciocanu8610.03.2008 20:25

etapa 15: zmarius_88 v ciocanu86 1-3

pauleta_198410.03.2008 20:27

Etapa 13: pauleta_1984 v tazmania_bv (1-0)

TazMaNiaBv11.03.2008 12:28
Etapa 13: pauleta_1984 v tazmania_bv (1-0)

 

 

Confirm !

«1789101121»