Bv mie .... da io sunt mandru de 36 de puncte ale mele !!!
Bv mie .... da io sunt mandru de 36 de puncte ale mele !!!
Etape , si un clasament dak s poate ... ca eu nu imi calculez ca deni ... ca s`ar putea sa gresesc ![]()
@ Deni : " Lauda de sine, nu miroase a bine ! "
Clasament si etape, imediat..
Etapa 14
fifa_for_fun v gh_st_24 3-0
Etapa 13
yamasha_tusca v buli2buli 2-0
etapa 14: ciocanu86 v s3rgyu_adriano_13 2-2
Etapa 15
yamasha_tusca v fifa_for_fun 0-3 ... pff, cat am ratat
Etapa a 13 a yamasha_tusca v buli2buli 2-0
Etapa a 14 a tazmania_bv v buli2buli 0 - 2
Etapa a 15 a buli2buli v dumy_wazzy 0 -7 .. mi a scos fifa din cap
Etapa 13 : Diavolo_Dany v fifa_for_fun = 3-1 ...... fiecare cu stilu lui de joc ..... nimanui nu ii place stilu meu de joc ...
(
Eficienta maxima.
)
Etapa 13 s3rgyu_adriano_13 v i0nutz83 4-1
Etapa 14
dumy_wazzyv yamasha_tusca 0-2
etapa 15
buli2buli v dumy_wazzy 0-7...
E14:marinescu_dani2005 v cozo1983=1-0 n-am treaba cu 08-ul:| cu toate ca am castigat
E15:Diavolo_Dany v marinescu_dani2005 =0-0
etapa 15buli2buli v dumy_wazzy 0-7...
Sa-mi trag palme !!! Dumy , ferplay nu scrie pe fatza ta ![]()
@ Deni : Ce ar fii, daca te'ai rezuma la rezultatele tale ??
luchi_steauafc intra pe mess sa ne jucam etapa pana la termenul in care tre sa se joace restantele, astfel pun 3 la 0 pentru mn
Sa-mi trag palme !!! Dumy , ferplay nu scrie pe fatza ta![]()
sa-mi trag palme daca inteleg ce vrei sa zici!!! :-?? noi 2 se pare ca nu vorbim aceeashi limba
)
luchi_steauafc intra pe mess sa ne jucam etapa pana la termenul in care tre sa se joace restantele, astfel pun 3 la 0 pentru mn
@Luci , idem , numai ca io nu pun 3-0 pentru mine ... io aman etapa ![]()
@Marinescu_Daniel , te cheama ca pe mine .... hai sa ne jucam si noi etapa aia ![]()
Pauleta ai si tu pe mess ! sa jucam etapa
etapa 15: zmarius_88 v ciocanu86 1-3
Etapa 13: pauleta_1984 v tazmania_bv (1-0)
Etapa 13: pauleta_1984 v tazmania_bv (1-0)
Confirm !