FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«191011121321»
RobYnho13.03.2008 16:56

Din pacate pentru tine, nu tu faci regulile. ;)

 

Subiect inchis !

branica13.03.2008 17:17

fiti calmi ... nu va mai ambalati ... nu mai insistati .... oamenii au timp sa joace etapele este adevarat, dar roby nu este doar sa joace etapele ... el trebuie pe langa etape sa afiseze si clasament, ceea ce nu mi s pare asa usor ... dat fiind faptul ca 3 deja au parasit competitia inainte de a o incepe .... Salut baieti .... si aveti rabdare ! :*

 

Imi cer scuze pentru offtopic ...

i0nutz8313.03.2008 19:35

In afara de postarea etapelor si a clasamentului, unui moderator/supraveghetor ii revine si sarcina de a asigura ordinea si disciplina pe forum, ceea ce nu este deloc usor. Daca ati vedea cum este - de multe ori - sa cauti rezultatele pentru clasament si sa dai de offtopic si tot felul de alte probleme, v-ati da seama ca munca noastra nu e tocmai usoara. Si totusi, am impresia ca nu ne descurcam rau deloc, primind in schimb - si aici e partea nefericita - doar critici si reprosuri.

micutZu' Deni13.03.2008 20:38

In ultimu timp abea daca mai intru o ora la calculator , si lumea nu prea d sincronizeaza .... il caut de vreo 4 zile pe luchi_steaua , da am vazut ca el sta dimineatza .... ca sa poti sa joci etapele in 3 zile trebuie sa stai mult la calc .... NU E TIMP !!!! Asa ca bine fff bine asa :D

TazMaNiaBv13.03.2008 21:01

Etapa 17

 

tazmania_bv v badboy_steaua =1-1

 

 

badboy_steaua v tazmania_bv = 1-5

 

 

 

fularsteaua2:steagcruce:

BADboySteaua13.03.2008 21:01

Etapa 17: badboy_steaua v tazmania_bv 1-1

Etapa 18: tazmania_bv v badboy_steaua 5-1 dezastru cel mai slab meci de cand joc fifa :((

dumy3l13.03.2008 21:24

etapa 16

tazmania_bv v dumy_wazzy 0-2... a avut un portar in mare forma

crist3a14.03.2008 10:50

Etapa 17

yamasha_tusca v marinescu_dani2005 0-0

Etapa 18

marinescu_dani2005 v yamasha_tusca 0-1

 

2 puncte pierdute:-<

B33KTA14.03.2008 11:49

Etapa a 17 a buli2buli v luchi_steauafc 1-1

Etapa a 18 a luchi_steauafc - buli2buli 1 -0 ...

TazMaNiaBv14.03.2008 12:13
etapa 16

tazmania_bv v dumy_wazzy 0-2... a avut un portar in mare forma

 

 

Si atat? :thumbdown::naughty:

branica14.03.2008 14:22

etapa 17

dumy_wazzyv fifa_for_fun 0-3

 

etapa 18

fifa_for_fun v dumy_wazzy 1-0

 

De asta aveam nevoie :x

i0nutz8314.03.2008 15:30

@roby: Te-am rugat sa pui rezultatele in program, sa stim si noi care cu cine a jucat, ce meciuri mai sunt, etc.

RobYnho14.03.2008 15:38

Dupa luni vor fi puse..

i0nutz8314.03.2008 15:40

Le astept cu enorm interes ! :)

RobYnho14.03.2008 16:00

Nici pe mosu' nu l'ai asteptat asa de mult, aaa ??? ;))

Sergyu1614.03.2008 18:52

Etapa 16 pauleta_1984 v s3rgyu_adriano_13 0-1

mariusz14.03.2008 19:20

restanta: etapa13 zmarius_88- marinescu_dani2005 1-1, ionut rasp si tu pe mess ca sa jucam etapa:)

pauleta_198414.03.2008 21:13

Etapa16: pauleta_1984 v s3rgyu_adriano_13 (0-1)

Etapa 17:zmarius_88 v pauleta_1984 (1-0)

Etapa 18:pauleta_1984 v zmarius_88 (2-0)

micutZu' Deni15.03.2008 07:32
, ionut rasp si tu pe mess ca sa jucam etapa:)

 

Idem !!! :biggrin:

i0nutz8315.03.2008 09:23

@zmarius, deni: aveati amandoi ignore; l-am scos acum si v-am readaugat in lista ..

ciocanu8615.03.2008 12:56

etapa 16: ciocanu86 v cozo1983 1-0

B33KTA15.03.2008 13:17

Etapa a 16 a fifa_for_fun v buli2buli 1 - 0 ... gol de 2 lei

branica15.03.2008 13:20

etapa 16

fifa_for_fun v buli2buli 1-0 ..... Park imi pare mie rau ca am castigat la ce gol am dat :))

ciocanu8615.03.2008 18:11

am jucat etapa cu diavolo_dany dar prin minutul 85 a iesit si nu a intrat pe mess... mai tarziu am gasit un mesaj de la el ca l-o chemat mamasa la masa :| nu stiu dak e chiar normal sa iesi asa cand mai sutn cate-va minute... in fine scorul era 0-0 . mai am o etapa tot cu el pe care te rog sa o amani ca vad ca pe mess nu raspunde si eu trebuie sa plec. ms mult

crist3a16.03.2008 09:35

Am in etapa 16 cu luchi_steauafc....i-am dat buzzuri, off-line-uri, dar nimic....nuj daca mai are amanari...daca mai am eu aman....daca nu mai am.... 3-0 pentru mn:D

«191011121321»