FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1101112131421»
luchingo16.03.2008 18:35

acu am ajuns si eu acasa:| daca se poate amana etapa 16 !

micutZu' Deni16.03.2008 20:49
acu am ajuns si eu acasa:| daca se poate amana etapa 16 !

 

@Ciocan_marius , te astept sa jucam etapa SEARA :D , sorry ca am iesit atunci , dar de la inceputul celei de-a doua repriza ma batea la cap sa ma duc la masa .... tu esti om mare acum , si ai uitat cum e sa stai cu maicata pe cap :wall:

 

LE: Si pe tine Luciane :P

dumy3l17.03.2008 06:14

@ micutzule deny: banuiesc ca vei pierde meciul cu 3-0. Sau asa ar fi normal. :)

crist3a17.03.2008 10:20

Sunt de aceeasi parere cu dumyel....oricum decizia va fi luata de roby;)

ronaldo_020117.03.2008 13:47

daca o sa fi penalizat dupa regulament pe langa 3-0 o sa fi si depunctat cu 5 boabe:)

i0nutz8317.03.2008 14:32

zmarius si diavolo_dany, v-am dat allow de vreo cateva zile si n-ati binevoit sa dati niciun semn sa jucam meciurile.

@roby: cred ca stii ce ai de facut..

RobYnho17.03.2008 14:44

Clasament, etape..

 

Etapa 17 : Diavolo_Dany v ciocanu86 0 - 3

 

* diavolo_dany -5 P

 

 

 

clasamentb.PNG

TazMaNiaBv17.03.2008 16:24

Etapa 19

 

dumy_wazzy v tazmania_bv = 0-2

 

fular-campionii:steagcruce::rolleyes:

branica17.03.2008 16:36

etapa 21

gh_st_24 v fifa_for_fun 0-3

BADboySteaua17.03.2008 16:39

Etapa 19 : badboy_steaua v lumm_01 3-0

Etapa 21 : badboy_steaua v yzerman_parazitu 3-0

branica17.03.2008 17:17

etapa 19

buli2buli v fifa_for_fun 0-2

dumy3l17.03.2008 17:45

etapa 20

dumy_wazzy v buli2buli 1-0... pe cat de simplu a fost in tur pe-atat de greu a fost returu

mariusz17.03.2008 19:07

cei de facut ionutz? tu nu stai pe mess de vreo 2 zile, ori stai pe invisible pentru mn

i0nutz8317.03.2008 19:07

19. i0nutz83 - diavolo_dany 2-2.

 

Copilasul asta are un tupeu fantastic, incalca regulamentul cu buna stiinta si spune ca ce daca, oricum n-a dat gol... Am trecut cu vederea una, doua, dar trei pase in fata de la jumatatea terenului (dupa gol sau la pauza) e deja prea mult. Daca tot jucam, hai sa fim corecti. Roby, astept si parerea ta.

 

 

i0nutz: tu habar nu ai de reguli

i0nutz: iei mingea de la jumate si go..

diavolo_dany: da nu dadui gol

diavolo_dany: din faza deasta

i0nutz: bai nene, ca idee...

diavolo_dany: stiu ca asta e regula

diavolo_dany: da daca dau gol

i0nutz: si daca stii de ce o incalci ?

diavolo_dany: vbesc ca se anuleza

i0nutz: de 3 ori ai plecat de la jumate spre poarta mea..

diavolo_dany: scrie in regluament

diavolo_dany: csa decat dc se da gol asa

diavolo_dany: TOTI FAC AS !!!!!!!

i0nutz: ar trebui sa mai citesti regulamentul

i0nutz: recunosti ca ai pornit de 3 ori fara a da pasa in spate ?

diavolo_dany: da

 

Citat din regulament:

 

Art 13. c) Este interzis sutul de la jumatatea terenului la inceperea meciului / reprizei secunde/dupa gol primit etc. Obligatoriu se incepe cu pasa in spate in propriul teren la inceputul meciului(reprizei) sau dupa fiecare gol primit. De asemeni, golurile inscrise din jumatatea proprie de teren sunt anulate. Incalcarea acestor reguli se pedepseste cu pierderea meciului la masa verde, 0-3.

micutZu' Deni17.03.2008 19:26
19. i0nutz83 - diavolo_dany 2-2.

 

Am trecut cu vederea una, doua, dar trei pase in fata de la jumatatea terenului (dupa gol sau la pauza) e deja prea mult.

 

i [/i]

 

Pasele alea pe varf , le-am dat din jumatatea ta .... poate una am am dat-o din greseala ....

 

 

LE : Dupa ce ca m-ai faultat tot meciu , tot tu faci scandal acum .... :-<

cozo198317.03.2008 19:31

etapa 19 : cozo1983 v ciocanu86 (4-2)

RobYnho17.03.2008 19:45

@ i0nutz : NU am nici o parere, ci aplicam regulamentul !

 

Etapa 19 : i0nutz83 3 - 0 diavolo_dany

micutZu' Deni17.03.2008 19:45

[editat de moderatori] Ba daca ma chema mama la masa , ma batea la cap de ceva vreme , ce vroiai sa fac ?!?!?!

 

Am inceput bine campionatu asta , da acum e RUINAT !!!

 

LE : Si primu meci cu Ionutz , am luat-o la masa verde pe degeaba , ca nu am nici o vina ca io il caut ca disperatur si el imi daduse ingore .... cand stia clar ca o data si o data trebuia sa avem etapa :(

RobYnho17.03.2008 19:52

Pfff.. Nu stiu cine te mai programeaza pentru etapele viitoare.. :|

i0nutz8317.03.2008 19:59

@micutZu'Deni: Este inadmisibil sa te exprimi in modul asta pe forum. Te avertizez inca o data ca in cazul in care nu iti vei controla vocabularul iti vei lua la revedere de la campionat mai devreme decat alti colegi. Considera ca e ultima data cand ti-o spun cu frumosul.

 

Altfel, strict pe linia regulamentului campionatului de FIFA, art. 11 pct c esti sanctionat cu neprogramarea in etapele 22 si 23. Poti face apel la aceasta decizie, urmand ca o comisie formata din subsemnatul, roby si Mihai sa ia in considerare cererea ta.

GOD17.03.2008 20:17

Mai pe Scurt trimite o scrisoare la Haga:))).

 

Asta mi-a dat si mie add dar vad ca e disperat,ii dau ignore.

dumy3l17.03.2008 20:19

Inalta Curte de Casatie si Justitzie de pe FCS ;)). micutzule deny de ce nu te limitezi in a posta doar numarul etapei si rezultatul eventual? iti place sa faci pe mascota?

B33KTA17.03.2008 20:36

Etapa a 19 a buli2buli v fifa_for_fun 0-2 ....

Etapa a 20 a dumy_wazzy v buli2buli 1-0 nedrept ...

Etapa a 21 a buli2buli v tazmania_bv 3 - 1 .. in sfarsit victorie ... :thumbsup:

EMPORiO17.03.2008 20:37

cred ca vrea sa faca posturi =))

i0nutz8317.03.2008 20:47

@god: Am impresia ca ai gresit topicul. Sau, si mai rau, forumul...

 

Altfel,

 

14. i0nutz83 - zmarius_88 3-2.

21. i0nutz83 - zmarius_88 1-0.

 

Meciuri frumoase !

«1101112131421»