acu am ajuns si eu acasa:| daca se poate amana etapa 16 !
acu am ajuns si eu acasa:| daca se poate amana etapa 16 !
acu am ajuns si eu acasa:| daca se poate amana etapa 16 !
@Ciocan_marius , te astept sa jucam etapa SEARA
, sorry ca am iesit atunci , dar de la inceputul celei de-a doua repriza ma batea la cap sa ma duc la masa .... tu esti om mare acum , si ai uitat cum e sa stai cu maicata pe cap ![]()
LE: Si pe tine Luciane ![]()
@ micutzule deny: banuiesc ca vei pierde meciul cu 3-0. Sau asa ar fi normal. ![]()
Sunt de aceeasi parere cu dumyel....oricum decizia va fi luata de roby;)
daca o sa fi penalizat dupa regulament pe langa 3-0 o sa fi si depunctat cu 5 boabe:)
zmarius si diavolo_dany, v-am dat allow de vreo cateva zile si n-ati binevoit sa dati niciun semn sa jucam meciurile.
@roby: cred ca stii ce ai de facut..
Etapa 19
dumy_wazzy v tazmania_bv = 0-2
![]()
![]()
![]()
etapa 21
gh_st_24 v fifa_for_fun 0-3
Etapa 19 : badboy_steaua v lumm_01 3-0
Etapa 21 : badboy_steaua v yzerman_parazitu 3-0
etapa 19
buli2buli v fifa_for_fun 0-2
etapa 20
dumy_wazzy v buli2buli 1-0... pe cat de simplu a fost in tur pe-atat de greu a fost returu
cei de facut ionutz? tu nu stai pe mess de vreo 2 zile, ori stai pe invisible pentru mn
19. i0nutz83 - diavolo_dany 2-2.
Copilasul asta are un tupeu fantastic, incalca regulamentul cu buna stiinta si spune ca ce daca, oricum n-a dat gol... Am trecut cu vederea una, doua, dar trei pase in fata de la jumatatea terenului (dupa gol sau la pauza) e deja prea mult. Daca tot jucam, hai sa fim corecti. Roby, astept si parerea ta.
i0nutz: tu habar nu ai de reguli
i0nutz: iei mingea de la jumate si go..
diavolo_dany: da nu dadui gol
diavolo_dany: din faza deasta
i0nutz: bai nene, ca idee...
diavolo_dany: stiu ca asta e regula
diavolo_dany: da daca dau gol
i0nutz: si daca stii de ce o incalci ?
diavolo_dany: vbesc ca se anuleza
i0nutz: de 3 ori ai plecat de la jumate spre poarta mea..
diavolo_dany: scrie in regluament
diavolo_dany: csa decat dc se da gol asa
diavolo_dany: TOTI FAC AS !!!!!!!
i0nutz: ar trebui sa mai citesti regulamentul
i0nutz: recunosti ca ai pornit de 3 ori fara a da pasa in spate ?
diavolo_dany: da
Citat din regulament:
Art 13. c) Este interzis sutul de la jumatatea terenului la inceperea meciului / reprizei secunde/dupa gol primit etc. Obligatoriu se incepe cu pasa in spate in propriul teren la inceputul meciului(reprizei) sau dupa fiecare gol primit. De asemeni, golurile inscrise din jumatatea proprie de teren sunt anulate. Incalcarea acestor reguli se pedepseste cu pierderea meciului la masa verde, 0-3.
19. i0nutz83 - diavolo_dany 2-2.
Am trecut cu vederea una, doua, dar trei pase in fata de la jumatatea terenului (dupa gol sau la pauza) e deja prea mult.
i [/i]
Pasele alea pe varf , le-am dat din jumatatea ta .... poate una am am dat-o din greseala ....
LE : Dupa ce ca m-ai faultat tot meciu , tot tu faci scandal acum .... :-<
etapa 19 : cozo1983 v ciocanu86 (4-2)
@ i0nutz : NU am nici o parere, ci aplicam regulamentul !
Etapa 19 : i0nutz83 3 - 0 diavolo_dany
[editat de moderatori] Ba daca ma chema mama la masa , ma batea la cap de ceva vreme , ce vroiai sa fac ?!?!?!
Am inceput bine campionatu asta , da acum e RUINAT !!!
LE : Si primu meci cu Ionutz , am luat-o la masa verde pe degeaba , ca nu am nici o vina ca io il caut ca disperatur si el imi daduse ingore .... cand stia clar ca o data si o data trebuia sa avem etapa ![]()
Pfff.. Nu stiu cine te mai programeaza pentru etapele viitoare.. ![]()
@micutZu'Deni: Este inadmisibil sa te exprimi in modul asta pe forum. Te avertizez inca o data ca in cazul in care nu iti vei controla vocabularul iti vei lua la revedere de la campionat mai devreme decat alti colegi. Considera ca e ultima data cand ti-o spun cu frumosul.
Altfel, strict pe linia regulamentului campionatului de FIFA, art. 11 pct c esti sanctionat cu neprogramarea in etapele 22 si 23. Poti face apel la aceasta decizie, urmand ca o comisie formata din subsemnatul, roby si Mihai sa ia in considerare cererea ta.
Mai pe Scurt trimite o scrisoare la Haga:))).
Asta mi-a dat si mie add dar vad ca e disperat,ii dau ignore.
Inalta Curte de Casatie si Justitzie de pe FCS
). micutzule deny de ce nu te limitezi in a posta doar numarul etapei si rezultatul eventual? iti place sa faci pe mascota?
Etapa a 19 a buli2buli v fifa_for_fun 0-2 ....
Etapa a 20 a dumy_wazzy v buli2buli 1-0 nedrept ...
Etapa a 21 a buli2buli v tazmania_bv 3 - 1 .. in sfarsit victorie ... ![]()
cred ca vrea sa faca posturi =))
@god: Am impresia ca ai gresit topicul. Sau, si mai rau, forumul...
Altfel,
14. i0nutz83 - zmarius_88 3-2.
21. i0nutz83 - zmarius_88 1-0.
Meciuri frumoase !