FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1121314151621»
i0nutz8318.03.2008 19:38

Si mai sunt multe etape ;)

mariusz18.03.2008 19:40

nici nu l-am vazut pe mess pe yzerman_parazitu si nici nu am primit nimik de la el, ok pana acuma nu am dat de el, dak nu apare pana la termen pun 3 la 0 pentru mn

RobYnho18.03.2008 19:42

Cred ca nu am fost destul de clar in postul anterior dupa postul tau. ;))

 

* domnu' yzerman este exclus demult !

i0nutz8318.03.2008 19:44

@roby, de ce faci misto de om ? Te-a intrebat cu frumosul...

@zmarius: nici noi nu l-am mai vazut, chiar de mult. O decizie in cazul asta o sa ia roby, trage linie si vede cine are mai multe absente si gata, 0-3 !

RobYnho18.03.2008 19:51

Da i0ane ! Imi cer scuze pentru caterinca facuta. Va promit ca n'o sa se mai intample. :|

 

@ i0ane : De ce faci misto de om ?? :laugh:

i0nutz8318.03.2008 19:53

Gata, gata. Intelesesem eu gresit si de aici confuzia creata..

Dani200518.03.2008 19:53

E20:marinescu_dani2005 v Diavolo_Dany=3-0

E21:cozo1983 v marinescu_dani2005=0-0

mariusz18.03.2008 20:01

ii bn mai sunt 2 locuri care redrogradeaza nu mai sunteti care va retrageti poate scap si eu :))

RobYnho18.03.2008 20:04

@ i0nutz : Cu Memeu te mai asemeni la ironii. ;))

i0nutz8318.03.2008 20:05

@zmarius: Pai nu mi-ai prezis ieri ca retrogradez ? ;) Deci ar mai fi un singur loc ! Succes !

mariusz18.03.2008 20:08

da ms pentru sfat;)

BADboySteaua19.03.2008 17:37

Etapa 20 pauleta_1984 v badboy_steaua 0-1

luchingo19.03.2008 20:22

restanta:etapa 14 : luchi_steauafc v Diavolo_Dany 3-0

etapa 21 : Diavolo_Dany v luchi_steauafc 0-3

etapa 20 : luchi_steauafc v gh_st_24 3-0

Sergyu1619.03.2008 20:29

@pauleta mai intra si tu pe mess sa jucam. Dar seara de preferat. Oricum lasa si tu mesaje ca vad ca nu raspunzi deloc.

micutZu' Deni19.03.2008 20:38
restanta:etapa 14 : luchi_steauafc v Diavolo_Dany 3-0

etapa 21 : Diavolo_Dany v luchi_steauafc 0-3

 

Ce ma doare sufletu cand vad ca iau 3-0 (la masa verde) ..... nu mai postati rezultatele astea , ca oricum roby a pus la fiecaree cate 3 puncte .... sau ar fi trebuit :D

branica19.03.2008 20:54

ce comentarii non-sens micutzu deni ... te doare sufletu , auzi :))

BADboySteaua19.03.2008 20:58

Deni pana acum nu am avut nici o iesire in public dar asta e deja culmea.......chear trebe sa comentezi fiecare postare sau vrei sa bati recordu la postari pe acest site? ;)

i0nutz8320.03.2008 10:39

@deni: Inceteaza cu offtopicul ! Titlul topicului este foarte clar, deci aici posteaza doar cei care joaca in campionat. Iti multumim pentru participare si te asteptam cu alte posturi pe sectiunea fifa peste minim 3 sezoane, atunci cand vei avea dreptul, conforum regulamentului.

Sergyu1620.03.2008 15:31

Nu dau de pauleta nicicum. Mai sunt 3 ore pana la termenul limita si el nu raspunde deloc.I-am lasat mesaje peste mesaje si nimic. Daca nu jucam amanati etapa asta in contul meu.

ciocanu8620.03.2008 15:46

etapa 20: ciocanu86 v zmarius_88 2-0

crist3a20.03.2008 16:01

am vazut ca luchi_steauafc a jucat 3 meciuri( adica 1 ca 2 or fost cu "retrasii") ...eu vorbisem cu el sa intre ieri pe la 2-3 sa jucam....am stat de la 2 pana la 4 pe net, dar n-a intrat....i-am lasat off-lineuri dar degeaba....eu nu pot sta prea mult pe net ca am olimpiada sambata, dar am facut un efort si am intrat. Sper sa jucam azi

micutZu' Deni20.03.2008 21:09
eu nu pot sta prea mult pe net ca am olimpiada sambata, dar am facut un efort si am intrat. Sper sa jucam azi

 

Oooo , olimpiada ?? La ce ?? Bv Cristea !!! :yeahh:

 

 

Le : Ionutz , sorry de oftopica , da e cam sumbra atmosfera pe aici :thumbdown:

RobYnho21.03.2008 08:02

In primu' rand, nu prea cred ca tu te'ai incadra in vreo olimpiada. ;)) Iar in al 2'lea rand, te rugam sa nu mai postezi aiureli pe acest thread, daca nu activezi in nici o competitie.

 

Multumesc !

RobYnho21.03.2008 09:14

Clasament, etape..

 

 

* Etapa 19 : yamasha_tusca 3 - 0 luchi_steauafc

 

 

clasamentb.PNG

 

 

 

:excl: Avand in vedere ca zilele astea este Pastele la catolici etc, am prelungit termenul limita.

branica21.03.2008 09:42

etapa 22

fifa_for_fun v Diavolo_Dany 3-0

 

Asta asa ca sa il doara sufletu :))

«1121314151621»