FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1141516171821»
crist3a23.03.2008 11:20

hai ca-s pe mess unde esti?....oricum avem timp sa jucam;)...si is ortodox nu catolic:D.... in alta ordine de idei, roby pentru etapele 16 si 19 care trebuia sa le joc cu luchi_steauafc (etapa 16 mai ales) ce s-a decis?... am vazut ca mi-ai dat pentru etapa a 19-a 3-0 pentru mine dar nu a fost contorizat rezultatul in clasamentul afisat in acelasi post.:)

RobYnho23.03.2008 11:48

La fel si etapa 16 : luchi_steauafc v yamasha_tusca 0 - 3

crist3a23.03.2008 11:51

ok bun:)....dar dupa ce am calculat eu toate meciurile mele, niciunul dintre aceste 6 puncte nu mi-a fost contabilizat in clasament. In fine astept clasamentul urmator sa vad situatia:)

RobYnho23.03.2008 11:53

La urmatorul clasament va aparea modificarea.

TazMaNiaBv23.03.2008 19:15
hai ca-s pe mess unde esti?....oricum avem timp sa jucam;)...si is ortodox nu catolic:D.... in alta ordine de idei, roby pentru etapele 16 si 19 care trebuia sa le joc cu luchi_steauafc (etapa 16 mai ales) ce s-a decis?... am vazut ca mi-ai dat pentru etapa a 19-a 3-0 pentru mine dar nu a fost contorizat rezultatul in clasamentul afisat in acelasi post.:)

 

 

 

Intra akuma pe mess sa jukam dak Potzi :yes:

crist3a24.03.2008 12:36

Etapa 13

yamasha_tusca v tazmania_bv 2-1

victorie in sfarsit

luchingo24.03.2008 15:56
etapa 24 : luchi_steauafc v s3rgyu_adriano_13 2-0
i0nutz8324.03.2008 17:05

@roby: yamasha_tusca doreste sa joace in avans cateva etape, urmand sa plece din tara la sfarsitul saptamanii; cred ca problema se poate rezolva: vb cu el pe mess, ii comunici meciurile pe care le mai are de jucat, urmand sa posteze rezultatele insotite evident de nr. etapei.

crist3a25.03.2008 11:38

Ma apuc de azi sa joc meciurile....o sa le postez toate o data ca sa nu ingreunez... Ms pentru intelegere ionutz, sper sa primesc aceeasi intelegere si de la restul userilor( cei cu care trebuie sa joc)

i0nutz8325.03.2008 12:09

Daca sunt probleme sa anunti si te mai ajutam noi cu meciurile ;)

RobYnho25.03.2008 15:14

Ti le anulam, nu'i problema.. ;))

ciocanu8625.03.2008 16:52

etapa 22: ciocanu86 v badboy_steaua 4-3

etapa 24: ciocanu86 v pauleta_1984 5-3

TazMaNiaBv25.03.2008 16:55

pauleta_1984 A intrat azi pe mess! Si nu raspunde la mesaje . Am etapa cu el.

 

 

:steagcruce: Dak Nu O sa jukam Meciu ! Cer 3-0 La MV

 

 

Vad ca a jukat o etapa da nu imi raspunde pe meess

BADboySteaua25.03.2008 16:56

Etapa 22: ciocanu86 v badboy_steaua 4-3 dupa ce in mi 90 am egalat el a inceput de la centru si nu a pasat in spate cum prevede regulamentu si din aceeas faza mi-a dat gool. dupa ce am terminat meciu si am intrat pe mess i-am dat buzz si nu mi-a raspuns sa imi expice de ce a procedat asa.Daca nu dadea gool din aceea faza mai ziceam si eu dar asa......:((

pauleta_198425.03.2008 17:39

Tazmania nu mai cere tu nimik ca si eu te-am cautat.

Daca nu apuc sa joc cu el solicit amanare.Ms .

RobYnho25.03.2008 18:06

@ badboy_steaua : Vreo dovada ceva, print, conversatie etc ??

i0nutz8325.03.2008 18:26
23. badboy_steaua v i0nutz83 3-4. Hattrick Mutu, golul victoriei in prelungiri ;)
BADboySteaua25.03.2008 18:27

Etapa 23 : badboy_steaua v i0nutz83 3-4

TazMaNiaBv25.03.2008 18:41

Etapa 20

 

tazmania_bv v pauleta_1984 = 2-0

 

 

 

Conexiunea F.F proasta :)

RobYnho25.03.2008 18:59

Clasament, Etape..

 

* meciuri anulate

 

E22 luchi_steauafc v cozo1983 anulat

 

E23 zmarius_88 v luchi_steauafc anulat

 

 

* luchi_steauafc -6p

* zmarius -3p

* cozo -3p

 

:excl: Penalizarile se vor lua in considerare la clasament la sfarsitul campionatului.

 

clasamentb.PNG

i0nutz8325.03.2008 19:02

Hai cu etapele !

RobYnho25.03.2008 19:03

@ pauleta, tazmania : rezultatul etapei 20 tazmania_bv 2 - 0, se va contoriza la clasamentul urmator.

S'au suprapus posturile cu rezultatul vostru cu clasamentul meu si n'am mai stat sa editez etc

i0nutz8325.03.2008 19:04

@roby: diferenta de 18 minute intre posturile alea, a drq suprapunere ;)

RobYnho25.03.2008 19:11

@ Ioane : Am fost foarte atent cand am postat etc si de acolo acea intarziere de 18 min. ;))

mariusz25.03.2008 19:12

E23 zmarius_88 v luchi_steauafc anulat :)) ii bn dak nu am dat de el cum sa joc:(

«1141516171821»