hai ca-s pe mess unde esti?....oricum avem timp sa jucam;)...si is ortodox nu catolic:D.... in alta ordine de idei, roby pentru etapele 16 si 19 care trebuia sa le joc cu luchi_steauafc (etapa 16 mai ales) ce s-a decis?... am vazut ca mi-ai dat pentru etapa a 19-a 3-0 pentru mine dar nu a fost contorizat rezultatul in clasamentul afisat in acelasi post.![]()
