e bn multumesc pentru. penalizari!
e bn multumesc pentru. penalizari!
Puteti sa fiti ironici. Voi ati facut'o cu mana voastra. ![]()
Sorry de offtopic,chiar daca nu imi raspunzi,imi cer scuze pentru alea....
Nu inteleg de ce am fost penalizat daca eu am vb cu Luchi la ora 17.00 si nu a vrut sa joace.Eu nu am amanat pentru ca am epuizat cele 3 posibilitati de amanare si a zis ca amana el. Drept dovada am salvat discutia cu el:
cozo1983: sal
cozo1983: jukam meciul in 30 min
cozo1983: ca acum am ajuns acasa
luchi_steauafc: JUCAM CAND REVIN BINE
luchi_steauafc: TREBUIE SA IES PANA IIN ORAS
cozo1983: si cand revii?
luchi_steauafc: nah in max 3 ore
cozo1983: pai termenul e pana la 20.00
luchi_steauafc: daca nuh amnam
luchi_steauafc: ![]()
luchi_steauafc: chiar trebuie
luchi_steauafc: sa ple
luchi_steauafc: c
luchi_steauafc: acu
cozo1983: eu nu am amanari
cozo1983: posteaza tu
luchi_steauafc: ok
cozo1983: hai pa
luchi_steauafc: ok
luchi_steauafc: ciao
Cer 3-0 pentru mine la MV...Nu e corecta decizia pe care ati luat-o.Eu nu stau sa ma rog de el sa joace...Daca vreti sa promovati va las eu nu cu magarii...Daca nu castig cu 3-0 doresc sa ma retrag
cam are dreptate baiatul....
Et 25 : cozo1983 v buli2buli (2-2)
Et 26 :yamasha_tusca v cozo1983 (2-3)
Cozo are dreptate, treaba e limpede.
@roby: cred ca trebuie sa iei decizia care se impune..
Am avut o problema si a trebuit sa plec:) nah suport consecintele:) oricum eu cred ca in mai toate situatiile am asteptat si am fost dispus sa joc orice etapa, nu am cerut meciuri la Mv ! dar... toti trebuie sa se manifeste intr-un fel sau altul !
imi cer scuze baietilor pe care i-am pus in situatia de de depunctare! chiar nu am avut cum ! a fost neprevazuta problema !
Sa stii ca dupa ce am vb cu tine nu m-am uitat daca ai amanat meciul.Trebuia sa zici ca nu ai timp sa postezi,si ceream eu pentru tine amanare.Nu mi se pare corect sa-mi scada mie 3 pct pentru ca nu ai avut tu timp sa soliciti amanare.In conditiile astea, sunt nevoit sa cer 3-0 la MV.Imi cer scuze dar asta e.Daca ar fi Robby de acord as juca meciul oricand.
rejucati meciul ca nu a aruncat nimeni cu vreo bricheta "prin monitor" ![]()
etapa 27
lumm_01 v fifa_for_fun 0-3
Mda..rejucati fara spectatori, vorba lu' i0nutz.
)
Lasand gluma la o parte, decizia ramane aceiasi. Nu am ce sa va fac acum, daca aceasta problema nu s'a postat inaintea termenului limita. Daca se posta aceasta discutie inaintea termenului era altceva. Dat fiind faptul ca nu am gasit nici un post din care sa reiasa ca meciu' va fii amanat etc, nu ramane decat ca etapa sa fie anulata.
@ cozo : chiar nu ne impresioneaza asa zisele "amenintari" cu retragerea etc.
@Robynho-nu se joaca pe bani aici,se joaca de placere.Cozo a prezentat arhiva in care adversarul a spus ca o sa amane etapa
.Deci...
Exact ! Insa domnu' Cozo trebuia sa posteze aceasta discutie inainte sa fie postat un clasament, inainte sa fie omologat rezultatul - penalizarea, inaintea termenului limita.
LE : Am decis ca etapa dintre cozo - luchi_steauafc sa ramana anulata. La fel si penalizarea de -3p a lui Cozo sa fie anulata.
Etapa 26 dumy_wazzyv s3rgyu_adriano_13 6-5
etapa 26
dumy_wazzy v s3rgyu_adriano_13 6-5... meci de toata frumusetzea ![]()
etapa 27
badboy_steaua v dumy_wazzy 2-5
Cred ca ceea ce a postat cozo este destul de clar. Prin urmare, meciul dintre el si luchi este omologat la masa verde, 3-0. Cozo a postat un extras din arhiva suficient de lamuritor, chiar daca la 2-3 ore dupa expirarea termenului - limita. In egala masura insa, nu a fost intrebat de nimeni referitor la soarta respectivului meci. Putin dupa, luchi avea sa isi recunoasca pe forum vinovatia, deci nu vad de ce trebuie doi oameni penalizati pentru o greseala recunoscuta de unul dintre ei.
@roby: hai sa nu incercam sa fim mai catolici decat Papa.
NU e vorba de religie, etc. ( comentarii inutile ) Am actionat in litera regulamentului. Asta e, poate ca altii sunt mai cu motz, sa fie sanatosi !
Etapa a 27 a s3rgyu_adriano_13 v buli2buli 0 - 1 ..greu
@roby: Nu ai actionat in litera regulamentului atata vreme cat ai refuzat sa iei in considerare niste dovezi foarte clare. Meciul ala trebuie omologat in favoarea lui cozo la masa verde, o decizie de bun simt daca analizam ceea ce s-a postat pe forum.
etapa 25
s3rgyu_adriano_13 v fifa_for_fun 1-3
Etapa 26 fifa_for_fun v badboy_steaua 3-3
Etapa a 25 a cozo1983 v buli2buli 2 - 2
Etapa a 26 a buli2buli v zmarius_88 2 -0
Etapa a 27 a s3rgyu_adriano_13 v buli2buli 0 - 1
pauleta_1984 intra si tu in seara asta sa jucam etapa;)
am si eu o problema cu ceva. sa explic.am jucat cu zmarius86 etapa 27. scor 4-4 la pauza 3-1 pentru el. dupa meci pe messenger mi-a zis pur si simplu ca a jucat altu prima repriza.
m@r!us: prima rep a jucat altu
m@r!us: oricum redrogradez asa ca
m@r!us: ..
Tusca Yamasha: tu retrogradezi da mie imi trebuie punctele sa promovez
Nu stiu daca exista vreo prevedere, acum concluziile le trageti voi(robynho si i0nutz).
______________________________________________________________________
mi-am terminat de terminat etapele:
Etapa 34
i0nutz83 v yamasha_tusca 1-5
Etapa 33
yamasha_tusca v ciocanu86 3-1
Etapa 32
yzerman_parazitu v yamasha_tusca 0-3
Etapa 31
yamasha_tusca v pauleta_1984 1-0
Etapa 30
lumm_01 v yamasha_tusca 0-3
Etapa 29
yamasha_tusca v badboy_steaua 3-3
Etapa 28
s3rgyu_adriano_13 v yamasha_tusca 3-0
Etapa 27
yamasha_tusca v zmarius_88 4-4 (daca nu se intampla nimic)
Etapa 26
cozo1983 v yamasha_tusca 2-1
Etapa 25
yamasha_tusca v Diavolo_Dany 3-0