FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1161718192021»
dumy3l27.03.2008 17:47

etapa 25

zmarius_88 v dumy_wazzy 1-3... mi-a dat un gol de povestit la nepotzi 8->

mariusz27.03.2008 17:51

pai tu yamasha_tusca dc vrei sa se rejoace? dak s-a terminat 4 la 4 gata tata, poate vrei sa se ia masuri impotriva ta ar fi cazul...

crist3a27.03.2008 18:38

hm nu mi se pare o incalcare a regulamentului sa intrebi adversarul daca mai vrea sa joace meciul, pentru ca poate sa fie de acord si el si nu este nicio problema, adica asa consider eu. Doar pentru ca te-am intrebat daca vrei sa mai jucam o data dupa rezultatul de egalitate, avand in vedere ca nu ne avantajeaza pe niciunul rezultatul, nu cred ca este un "delict". Dar sa joace altcineva in locul tau si mai ales sa recunosti... hm nuj ce sa zic, adica nu zic nimic, cum va decide "comisia", indiferent de decizie eu voi fi de acord cu ea!

 

Multumesc de intelegere tuturor userilor si lui i0nutz si robynho pentru etapele jucate in avans. Respect!

 

P.S. In caz ca ajung sa joc baraj pentru Divizia A, daca puteti sa ma lasati sa il joc cand vin (19 aprilie), daca nu mai joc cel putin un sezon in B, ce sa fac:)

pauleta_198427.03.2008 19:04

Etapa 26 : marinescu_dani2005 v pauleta_1984 (1-2)

i0nutz8327.03.2008 19:43

Daca intr-un meci gazduit de campionatul nostru a jucat altcineva in locul userului care avea acest drept si fapta este recunoscuta vom fi nevoiti sa recurgem la sanctiuni !

mariusz27.03.2008 21:12

eu m-am referit ca la tine a jucat altu. ca prima rep nu ai jucat nimik si hopa rep a doua ai jucat fenomenal interesant...

crist3a27.03.2008 21:55
:)))))... frumos te-ai scos....la precedentul post n-ai zis asta, ci ai incercat sa zici ca eu am facut altceva, deci e ca si cum ai fi fost de acord. In fine acum daca tu crezi ca asa e corect, pace buna! Oricum astept si parerea lui roby.
ciocanu8628.03.2008 13:51

etapa 26: tazmania_bv v ciocanu86 0-1

etapa 27: ciocanu86 v i0nutz83 2-1

BADboySteaua28.03.2008 14:01

Nu l-am vazut pe luchi_steauafc de o saptamana pe mess. Daca nu joc etapa pana la ora limita cer 3-0 la masa verde.I-am lasat si un offline si nu a raspuns.

pauleta_198428.03.2008 15:23

Etapa 25 : pauleta_1984 v i0nutz83 (1-0)

 

L-am cauta pe luchi dar nu reusesc sa dau de el si dupa cate observ e o problema mai "generala".

 

 

PS: L-am cautat pe luchi_steauafc toata seara si nu dau de el.Sunt nevoit sa solicit 3-0 la MV in cazul foarte probabil in care nu voi juka pana la 20.Ms

RobYnho28.03.2008 20:13

Etape, clasament..

 

 

* luchi_steauafc : exclus

 

 

* :excl: Toate meciurile ii vor fii omologate cu 0-3.

 

 

 

clasamentb.PNG

Sergyu1628.03.2008 20:26

Etapa 28 yamasha_tusca v s3rgyu_adriano_13 0-3 s-a jucat de ceva timp...

 

Etapa 29 s3rgyu_adriano_13 v gh_st_24 3-0 la mv

 

Etapa 30 Diavolo_Dany v s3rgyu_adriano_13 0-3 tot la mv

 

Si uite cum am terminat toate meciurile dupa 10 min de la postarea etapelor :biggrin:

cozo198328.03.2008 20:56

Ma Robby,corect ar fi sa pui 3-0 si pentru mine si pentru zmarius in meciul cu luchi.Dar nu imi dau seama ce vrei sa faci. Adica pui 3-0 la cei care au pierdut cu el si noua nu.Hmmm

crist3a28.03.2008 21:00

de ce sa va puna 3-0 cu mine? ca nu inteleg? multi nu intelegem... reformuleaza sa fie mai explicit, ca e anapoda rau de tot

branica28.03.2008 21:16

etapa 29

yzerman_parazituv fifa_for_fun 0-3

mariusz28.03.2008 21:32

cozo are dreptate dc sa nu puna si pentru noi 3 la 0?

Dani200528.03.2008 21:37

E28:marinescu_dani2005 v ciocanu86=0-1

branica28.03.2008 22:00

pauleta si ciocanu ... va vad online pe site, intrati pe mess dak doriti sa jucam etapa :x

branica28.03.2008 22:46

etapa 30

fifa_for_fun v ciocanu86 2-1

luchingo28.03.2008 23:08

nah e bn ca ma-ti si exclus ! foarte tare! oameni buni am avut probleme cu pc-ul ! si nu am avut cum sa anunt! nustiu ce sa mai zic !

i0nutz8329.03.2008 07:50

Tu tot timpul ai probleme.. Ba ai fost nu stiu unde, ba nu ti-a mers nu stiu ce... S-a luat aceasta decizie tocmai din dorinta de a nu te mai incurca, de acum incolo nu mai ai responsabilitatea disputarii meciurilor, prin urmare mai mult timp pentru rezolvarea problemelor.

BADboySteaua29.03.2008 11:27

Etapa 29: badboy_steaua v yamasha_tusca 3-3

 

 

Etapa 30: gh_st_24 v badboy_steaua 0-3

dumy3l29.03.2008 11:36

etapa 28

dumy_wazzy v lumm_01 3-0

 

etapa 30

dumy_wazzy v yzerman_parazitu 3-0

RobYnho29.03.2008 11:54
* luchi_steauafc : exclus

 

* :excl:Toate meciurile ii vor fii omologate cu 0-3.

 

 

@ cozo si ai lui : Am fost destul de clar. Modificarea va aparea la urmatorul clasament.

B33KTA29.03.2008 13:14

Etapa a 28 a buli2buli v badboy_steaua 2 - 3 ... sunt cel mai ghinionist

Etapa a 29 a lumm_01 v buli2buli 0 - 3 ...

Etapa a 30 a buli2buli v pauleta_1984 0 - 0 numai prind baraju ... sa nu va alegeti shalke sunt praf :)

«1161718192021»