etapa 25
zmarius_88 v dumy_wazzy 1-3... mi-a dat un gol de povestit la nepotzi 8->
etapa 25
zmarius_88 v dumy_wazzy 1-3... mi-a dat un gol de povestit la nepotzi 8->
pai tu yamasha_tusca dc vrei sa se rejoace? dak s-a terminat 4 la 4 gata tata, poate vrei sa se ia masuri impotriva ta ar fi cazul...
hm nu mi se pare o incalcare a regulamentului sa intrebi adversarul daca mai vrea sa joace meciul, pentru ca poate sa fie de acord si el si nu este nicio problema, adica asa consider eu. Doar pentru ca te-am intrebat daca vrei sa mai jucam o data dupa rezultatul de egalitate, avand in vedere ca nu ne avantajeaza pe niciunul rezultatul, nu cred ca este un "delict". Dar sa joace altcineva in locul tau si mai ales sa recunosti... hm nuj ce sa zic, adica nu zic nimic, cum va decide "comisia", indiferent de decizie eu voi fi de acord cu ea!
Multumesc de intelegere tuturor userilor si lui i0nutz si robynho pentru etapele jucate in avans. Respect!
P.S. In caz ca ajung sa joc baraj pentru Divizia A, daca puteti sa ma lasati sa il joc cand vin (19 aprilie), daca nu mai joc cel putin un sezon in B, ce sa fac:)
Etapa 26 : marinescu_dani2005 v pauleta_1984 (1-2)
Daca intr-un meci gazduit de campionatul nostru a jucat altcineva in locul userului care avea acest drept si fapta este recunoscuta vom fi nevoiti sa recurgem la sanctiuni !
eu m-am referit ca la tine a jucat altu. ca prima rep nu ai jucat nimik si hopa rep a doua ai jucat fenomenal interesant...
etapa 26: tazmania_bv v ciocanu86 0-1
etapa 27: ciocanu86 v i0nutz83 2-1
Nu l-am vazut pe luchi_steauafc de o saptamana pe mess. Daca nu joc etapa pana la ora limita cer 3-0 la masa verde.I-am lasat si un offline si nu a raspuns.
Etapa 25 : pauleta_1984 v i0nutz83 (1-0)
L-am cauta pe luchi dar nu reusesc sa dau de el si dupa cate observ e o problema mai "generala".
PS: L-am cautat pe luchi_steauafc toata seara si nu dau de el.Sunt nevoit sa solicit 3-0 la MV in cazul foarte probabil in care nu voi juka pana la 20.Ms
Etapa 28 yamasha_tusca v s3rgyu_adriano_13 0-3 s-a jucat de ceva timp...
Etapa 29 s3rgyu_adriano_13 v gh_st_24 3-0 la mv
Etapa 30 Diavolo_Dany v s3rgyu_adriano_13 0-3 tot la mv
Si uite cum am terminat toate meciurile dupa 10 min de la postarea etapelor :biggrin:
Ma Robby,corect ar fi sa pui 3-0 si pentru mine si pentru zmarius in meciul cu luchi.Dar nu imi dau seama ce vrei sa faci. Adica pui 3-0 la cei care au pierdut cu el si noua nu.Hmmm
de ce sa va puna 3-0 cu mine? ca nu inteleg? multi nu intelegem... reformuleaza sa fie mai explicit, ca e anapoda rau de tot
etapa 29
yzerman_parazituv fifa_for_fun 0-3
cozo are dreptate dc sa nu puna si pentru noi 3 la 0?
E28:marinescu_dani2005 v ciocanu86=0-1
pauleta si ciocanu ... va vad online pe site, intrati pe mess dak doriti sa jucam etapa :x
etapa 30
fifa_for_fun v ciocanu86 2-1
nah e bn ca ma-ti si exclus ! foarte tare! oameni buni am avut probleme cu pc-ul ! si nu am avut cum sa anunt! nustiu ce sa mai zic !
Tu tot timpul ai probleme.. Ba ai fost nu stiu unde, ba nu ti-a mers nu stiu ce... S-a luat aceasta decizie tocmai din dorinta de a nu te mai incurca, de acum incolo nu mai ai responsabilitatea disputarii meciurilor, prin urmare mai mult timp pentru rezolvarea problemelor.
Etapa 29: badboy_steaua v yamasha_tusca 3-3
Etapa 30: gh_st_24 v badboy_steaua 0-3
etapa 28
dumy_wazzy v lumm_01 3-0
etapa 30
dumy_wazzy v yzerman_parazitu 3-0
* luchi_steauafc : exclus
*
Toate meciurile ii vor fii omologate cu 0-3.
@ cozo si ai lui : Am fost destul de clar. Modificarea va aparea la urmatorul clasament.
Etapa a 28 a buli2buli v badboy_steaua 2 - 3 ... sunt cel mai ghinionist
Etapa a 29 a lumm_01 v buli2buli 0 - 3 ...
Etapa a 30 a buli2buli v pauleta_1984 0 - 0 numai prind baraju ... sa nu va alegeti shalke sunt praf ![]()