FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«118192021»
RobYnho03.04.2008 18:29

@ tazmania : Nu se citeaza un post imediat anterior.

dumy3l03.04.2008 21:36

etapa 33

marinescu_dani2005 v dumy_wazzy 1-1... e incredibil cum mi-a putut lua 4 puncte in dubla mansa cu doar doua shuturi pe poarta :-?

Dani200503.04.2008 21:38

E34:buli2buli v marinescu_dani2005=1-1

i0nutz8304.04.2008 15:00

33. i0nutz83 - buli2buli 2-1. Greu, dar meritat !

TazMaNiaBv04.04.2008 19:58

Etapa 31

 

 

zmarius_88 v tazmania_bv = 0-1 :steag_sah_mic:

dumy3l04.04.2008 20:49

etapa 31

ciocanu86 v dumy_wazzy 1-2... felicitari ciocane!

branica05.04.2008 14:56

etapa 34

tazmania_bv v fifa_for_fun 1-3

dumy3l05.04.2008 16:05

domnul pauleta e un jucator de super clasa... cel mai mult mi-a "plaqt" la el acel lucru numit FAIR-PLAY. esti terminat omule :-\

 

pauleta-dumy_wazzy 2-1... :-&

pauleta_198405.04.2008 16:10

Etapa 32 :gh_st_24 v pauleta_1984(0-3)

Etapa 33: pauleta_1984 v Diavolo_Dany (3-0)

 

Restanta etapa 29: pauleta_1984 v dumy_wazzy(2-1).

No comment.(Cel mai bun jucator in viatza:dumy_wazzy).

BADboySteaua06.04.2008 13:22

Etapa 33: badboy_steaua v zmarius_88 1-0

i0nutz8306.04.2008 16:07

31. i0nutz83 - fifa_for_fun 2-1.

 

Aproape de baraj :)

B33KTA06.04.2008 20:42

Etapa 32 buli2buli v ciocanu86 0 - 2 ... defectul la fifa : lobul peste aparare...felicitari pentru promovare ciocanu

Etapa 33 i0nutz83 v buli2buli 2 - 1

Etapa 34 buli2buli v marinescu_dani2005 1 -1 .. raman in B .. ionutz sau sergiu locul 6 la barajul pentru promovare daca nu ma insel...

Eu am fct pooc la mal cand eram pe 6 ..

Sergyu1607.04.2008 12:13

Probabil ionutz. Si ce rau imi pare de returul cu el...am facut un penalty prostesc, am luat rosu si m-a batut.

i0nutz8307.04.2008 13:54

Nu dau de dumy_wazzy ...

cozo198307.04.2008 16:00

etapa 34: cozo1983 v pauleta_1984 (1-0)

RobYnho07.04.2008 19:46

Tot ce nu s'a jucat pana acum va fii anulat sau omologat la masa verde.

Clasamentul final maine, azi am fost ocupat cu mai multe probleme, printre care si cu invatatu'. :P

dumy3l07.04.2008 20:28

da' l-ai cautat ca sa dai de el? jucam maine daca se poate :)

i0nutz8307.04.2008 21:29

In ultimele doua zile nu te-am vazut on... Asa ca insisti de pomana..

B33KTA07.04.2008 22:22

in 2 sapt incepe un nou sez :-??

dumy3l08.04.2008 10:36

eshti sigur i0ane? poate te am la offline. am sa ma uit ;)

TazMaNiaBv08.04.2008 11:19

Roby Vezi ca eu Mah Retrag Din Camp !

 

Mi-a facut placere sa joc aici :P:thumbsup:

 

 

Bafta Tuturor mai vb

 

:beer2:

 

:steag_sah_mic::steagcruce:

Sergyu1608.04.2008 18:22

Abia astept clasamentul final...sa vedem ce decizie se va lua in cazul meciului lui ionutz cu dumy...poate prind barajul pe ultima suta de metri... :whistle:

dumy3l08.04.2008 18:52

nu garantez nimic pentru tine sergiule :(... nu-mi pun mari sperantze in aceasta decizie. se apasa pe butoane. arunca si tu vreo bricheta si poate poate...

Sergyu1608.04.2008 19:11

Eu inca mai sper...dar daca nu reusesc imi dau seama ca am pierdut pe mana mea. :wall:

B33KTA08.04.2008 19:51

normal daca ai etapa joci si sa ai 4 zile la dispozitie se gasesc 15 minute..zic in general ..e chiar aiurea cu masa verde.. la ce ai etapa.. sa joci pan la urma

«118192021»