@ tazmania : Nu se citeaza un post imediat anterior.
@ tazmania : Nu se citeaza un post imediat anterior.
etapa 33
marinescu_dani2005 v dumy_wazzy 1-1... e incredibil cum mi-a putut lua 4 puncte in dubla mansa cu doar doua shuturi pe poarta :-?
E34:buli2buli v marinescu_dani2005=1-1
33. i0nutz83 - buli2buli 2-1. Greu, dar meritat !
Etapa 31
zmarius_88 v tazmania_bv = 0-1 ![]()
etapa 31
ciocanu86 v dumy_wazzy 1-2... felicitari ciocane!
etapa 34
tazmania_bv v fifa_for_fun 1-3
domnul pauleta e un jucator de super clasa... cel mai mult mi-a "plaqt" la el acel lucru numit FAIR-PLAY. esti terminat omule :-\
pauleta-dumy_wazzy 2-1... :-&
Etapa 32 :gh_st_24 v pauleta_1984(0-3)
Etapa 33: pauleta_1984 v Diavolo_Dany (3-0)
Restanta etapa 29: pauleta_1984 v dumy_wazzy(2-1).
No comment.(Cel mai bun jucator in viatza:dumy_wazzy).
Etapa 33: badboy_steaua v zmarius_88 1-0
31. i0nutz83 - fifa_for_fun 2-1.
Aproape de baraj ![]()
Etapa 32 buli2buli v ciocanu86 0 - 2 ... defectul la fifa : lobul peste aparare...felicitari pentru promovare ciocanu
Etapa 33 i0nutz83 v buli2buli 2 - 1
Etapa 34 buli2buli v marinescu_dani2005 1 -1 .. raman in B .. ionutz sau sergiu locul 6 la barajul pentru promovare daca nu ma insel...
Eu am fct pooc la mal cand eram pe 6 ..
Probabil ionutz. Si ce rau imi pare de returul cu el...am facut un penalty prostesc, am luat rosu si m-a batut.
Nu dau de dumy_wazzy ...
etapa 34: cozo1983 v pauleta_1984 (1-0)
Tot ce nu s'a jucat pana acum va fii anulat sau omologat la masa verde.
Clasamentul final maine, azi am fost ocupat cu mai multe probleme, printre care si cu invatatu'. ![]()
da' l-ai cautat ca sa dai de el? jucam maine daca se poate ![]()
In ultimele doua zile nu te-am vazut on... Asa ca insisti de pomana..
in 2 sapt incepe un nou sez :-??
eshti sigur i0ane? poate te am la offline. am sa ma uit ![]()
Roby Vezi ca eu Mah Retrag Din Camp !
Mi-a facut placere sa joc aici ![]()
![]()
Bafta Tuturor mai vb
![]()
![]()
![]()
Abia astept clasamentul final...sa vedem ce decizie se va lua in cazul meciului lui ionutz cu dumy...poate prind barajul pe ultima suta de metri... ![]()
nu garantez nimic pentru tine sergiule
... nu-mi pun mari sperantze in aceasta decizie. se apasa pe butoane. arunca si tu vreo bricheta si poate poate...
Eu inca mai sper...dar daca nu reusesc imi dau seama ca am pierdut pe mana mea. ![]()
normal daca ai etapa joci si sa ai 4 zile la dispozitie se gasesc 15 minute..zic in general ..e chiar aiurea cu masa verde.. la ce ai etapa.. sa joci pan la urma