Etapa 28: buli2buli v badboy_steaua 2-3 am avut noroc cu portaru ![]()
Etapa 28: buli2buli v badboy_steaua 2-3 am avut noroc cu portaru ![]()
etapa 28
fifa_for_fun v pauleta_1984 3-1
Etapa 29
cozo1983 v tazmania_bv = 1-1
am plecat in spania fratilor.ne auzim pe 19 aprilie.bafta tuturor. cand vin sper sa vad Steaua pe locul1. V-am poopat! Adios!![]()
Tu tot timpul ai probleme.. Ba ai fost nu stiu unde, ba nu ti-a mers nu stiu ce... S-a luat aceasta decizie tocmai din dorinta de a nu te mai incurca, de acum incolo nu mai ai responsabilitatea disputarii meciurilor, prin urmare mai mult timp pentru rezolvarea problemelor.
sincer am vazut campionatul asta unu serios si vorba voastra se joaca de placere ! problema e ca nu e deloc asa:) ce sa mai spun decat VA MULTUMESC !!! si sa va traiasca camionatul asta cu astfel de cazuri pana la adanci >>>>>
Cu acest comentariu, ai dovedit ca n'ai pic de caracter.. La revedere ! Nu avem nevoie de taraturi..
@luchingo: Ne-ai induiosat pana la lacrimi ! Sigur o sa fie o noapte alba pentru multi dintre noi, pe care ne-ai atins la sentiment ! Vorba unui fost user al campionatului, actualmente restrictionat, Gutza Style !
@roby: aman si eu in avans meciul cu tazmania_bv; omul a devenit stresant, m-a luat de trei ori intr-o juma' de zi sa jucam etapa in conditiile in care i-am explicat ca am treaba si ca il voi contacta eu; propun sa jucam la sfarsitul campionatului si ii promit ca o sa imi iau o zi de concediu pentru actiunea asta ! Mersi de intelegere !
S'a facut ! Poti juca meciu' si sezonul viitor, nu'i problema. Poate se mai linisteste lumea..
Multumesc si apreciez gestul. In caz ca nu voi reusi, permiteti-mi sa fac un duplex in aprilie, retur sezonul acesta - tur sezon urmator in cazul in care amandoi vom supravietui in aceasta serie tumultuoasa !
etapa 30 : cozo1983 v zmarius_88 (1-0)
etapa 28: Diavolo_Dany v cozo1983 (0-3)
etapa:28 gh_st_24 v zmarius_88 0-3
etapa:29 zmarius_88 v Diavolo_Dany 3-0
etapa:30 cozo1983 v zmarius_88 1-0(cel mai bun jucator din Liga B merita sa promoveze, roby sper sa imi anulez cele 3 pct de penalizare ca erau din cauza ca nu am jucat etapa cu luchi_steauafc
)
Etapa 27 '
Diavolo_Dany v tazmania_bv = 0-3
S-a retras cik ![]()
Etapa 30
tazmania_bv v marinescu_dani2005 = 2-1 ![]()
![]()
![]()
![]()
M-am retras de a long long time ago !!! ![]()
![]()
Chibitzii !!! Te inteleg ca nu stii sa scrii corect in limba romana, dar nici sa citesti nu stii ?? Go Home, Mamalicki !
@deni: posturi consecutive; data viitoare urmeaza restrictia !
Etapa 28
tazmania_bv v i0nutz83 = 1-1
![]()
![]()
Solicit amanarea etapei 29 :pauleta_1984 v dumy_wazzy.MS
29. i0nutz83 - marinescu_dani2005 2-1.
Etapa 31 badboy_steaua v Diavolo_Dany 3-0
Etapa 32 cozo1983 v badboy_steaua 1-3
Etapa 34 s3rgyu_adriano_13 v badboy_steaua 0-1
etapa 33
luchi_steauafc v fifa_for_fun 0-3
etapa 32
fifa_for_fun v marinescu_dani2005 2-1
Etapa 31 s3rgyu_adriano_13 v cozo1983 2-1
Etapa 32 zmarius_88 v s3rgyu_adriano_13 0-1
Etapa 33 s3rgyu_adriano_13 v tazmania_bv 1-0
Etapa 34 s3rgyu_adriano_13 v badboy_steaua 0-1
Etapa 31 s3rgyu_adriano_13 v cozo1983 2-1
Etapa 33 s3rgyu_adriano_13 v tazmania_bv 1-0
Etapa 34 s3rgyu_adriano_13 v badboy_steaua 0-1
![]()