FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«11718192021»
BADboySteaua29.03.2008 13:19

Etapa 28: buli2buli v badboy_steaua 2-3 am avut noroc cu portaru :D

branica29.03.2008 13:34

etapa 28

fifa_for_fun v pauleta_1984 3-1

TazMaNiaBv29.03.2008 15:43

Etapa 29

 

 

cozo1983 v tazmania_bv = 1-1

crist3a29.03.2008 19:25

am plecat in spania fratilor.ne auzim pe 19 aprilie.bafta tuturor. cand vin sper sa vad Steaua pe locul1. V-am poopat! Adios!:D

luchingo29.03.2008 20:52
Tu tot timpul ai probleme.. Ba ai fost nu stiu unde, ba nu ti-a mers nu stiu ce... S-a luat aceasta decizie tocmai din dorinta de a nu te mai incurca, de acum incolo nu mai ai responsabilitatea disputarii meciurilor, prin urmare mai mult timp pentru rezolvarea problemelor.

sincer am vazut campionatul asta unu serios si vorba voastra se joaca de placere ! problema e ca nu e deloc asa:) ce sa mai spun decat VA MULTUMESC !!! si sa va traiasca camionatul asta cu astfel de cazuri pana la adanci >>>>>

RobYnho29.03.2008 21:11

Cu acest comentariu, ai dovedit ca n'ai pic de caracter.. La revedere ! Nu avem nevoie de taraturi..

i0nutz8329.03.2008 21:17

@luchingo: Ne-ai induiosat pana la lacrimi ! Sigur o sa fie o noapte alba pentru multi dintre noi, pe care ne-ai atins la sentiment ! Vorba unui fost user al campionatului, actualmente restrictionat, Gutza Style !

@roby: aman si eu in avans meciul cu tazmania_bv; omul a devenit stresant, m-a luat de trei ori intr-o juma' de zi sa jucam etapa in conditiile in care i-am explicat ca am treaba si ca il voi contacta eu; propun sa jucam la sfarsitul campionatului si ii promit ca o sa imi iau o zi de concediu pentru actiunea asta ! Mersi de intelegere !

RobYnho29.03.2008 21:18

S'a facut ! Poti juca meciu' si sezonul viitor, nu'i problema. Poate se mai linisteste lumea..

i0nutz8329.03.2008 21:19

Multumesc si apreciez gestul. In caz ca nu voi reusi, permiteti-mi sa fac un duplex in aprilie, retur sezonul acesta - tur sezon urmator in cazul in care amandoi vom supravietui in aceasta serie tumultuoasa !

cozo198330.03.2008 09:22

etapa 30 : cozo1983 v zmarius_88 (1-0)

etapa 28: Diavolo_Dany v cozo1983 (0-3)

mariusz30.03.2008 16:20

etapa:28 gh_st_24 v zmarius_88 0-3

etapa:29 zmarius_88 v Diavolo_Dany 3-0

etapa:30 cozo1983 v zmarius_88 1-0(cel mai bun jucator din Liga B merita sa promoveze, roby sper sa imi anulez cele 3 pct de penalizare ca erau din cauza ca nu am jucat etapa cu luchi_steauafc :thumbsup: )

TazMaNiaBv30.03.2008 20:01

Etapa 27 '

 

 

Diavolo_Dany v tazmania_bv = 0-3

 

 

S-a retras cik :)

TazMaNiaBv31.03.2008 15:15

Etapa 30

 

 

tazmania_bv v marinescu_dani2005 = 2-1 :steag_sah_mic:

 

 

:steagcruce:fular-campioniifularsteaua2

micutZu' Deni31.03.2008 18:47

M-am retras de a long long time ago !!! :D:notangel:

RobYnho31.03.2008 18:47

Chibitzii !!! Te inteleg ca nu stii sa scrii corect in limba romana, dar nici sa citesti nu stii ?? Go Home, Mamalicki !

i0nutz8331.03.2008 19:49

@deni: posturi consecutive; data viitoare urmeaza restrictia !

TazMaNiaBv01.04.2008 15:45

Etapa 28

 

tazmania_bv v i0nutz83 = 1-1

 

 

 

:steagcruce:fularsteaua2

pauleta_198401.04.2008 16:34

Solicit amanarea etapei 29 :pauleta_1984 v dumy_wazzy.MS

i0nutz8302.04.2008 17:02

29. i0nutz83 - marinescu_dani2005 2-1.

RobYnho02.04.2008 17:23

Etape, clasament..

 

:excl:Toate meciurile (inclusiv restantele) se joaca pana luni 7 aprilie, ora 20:00

 

:excl: Nu mai aveti dreptul de a amana vreo etapa !

 

 

clasamentb.PNG

BADboySteaua02.04.2008 18:17

Etapa 31 badboy_steaua v Diavolo_Dany 3-0

 

 

Etapa 32 cozo1983 v badboy_steaua 1-3

 

 

Etapa 34 s3rgyu_adriano_13 v badboy_steaua 0-1

branica03.04.2008 07:09

etapa 33

luchi_steauafc v fifa_for_fun 0-3

branica03.04.2008 09:49

etapa 32

fifa_for_fun v marinescu_dani2005 2-1

Sergyu1603.04.2008 12:49

Etapa 31 s3rgyu_adriano_13 v cozo1983 2-1

 

Etapa 32 zmarius_88 v s3rgyu_adriano_13 0-1

 

Etapa 33 s3rgyu_adriano_13 v tazmania_bv 1-0

 

Etapa 34 s3rgyu_adriano_13 v badboy_steaua 0-1

TazMaNiaBv03.04.2008 18:15
Etapa 31 s3rgyu_adriano_13 v cozo1983 2-1

 

Etapa 33 s3rgyu_adriano_13 v tazmania_bv 1-0

 

Etapa 34 s3rgyu_adriano_13 v badboy_steaua 0-1

 

 

 

:)

«11718192021»