asa ca am scapat si eu de redrogradare ![]()
asa ca am scapat si eu de redrogradare ![]()
Nu primim si noi un clasament...Au cam trecut 2 zile...
noi "estem" ultimii ![]()
In sfarsit, i0nutz83- dumy 2-2.
Dumy cate sperante imi pusesem in tine....asta e...poate la anul' :smile:
Sau poate acum, ca tusca vine tocmai pe 19 in tara...
ionut succes la baraj si sa aduci jucatori de incredere din testari sa numai abandoneze.. bine sper ![]()
salutare!! ce mai face ti? cum merge treaba?
...mai am 1 sezon sa astept si vreau sa ma inscriu din nou in campionat! felicitarile mele Fifa for fun:D cat si celorlalti!!! ma bucur pentru Dani prietenul meu..ca a ramas in campionat:D...succes tuturor!! ![]()
Forza Steaua!! ![]()
iti multumesc Catalin .... intru in A sa fac dezastru acum ... ![]()