FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1192021»
mariusz08.04.2008 21:04

asa ca am scapat si eu de redrogradare :steag_sah_mic:

Sergyu1609.04.2008 15:15

Nu primim si noi un clasament...Au cam trecut 2 zile...

B33KTA09.04.2008 16:23

noi "estem" ultimii :)

i0nutz8309.04.2008 17:29

In sfarsit, i0nutz83- dumy 2-2.

RobYnho09.04.2008 17:44

Clasament final !

 

 

Promovati :

 

fifa_for_fun

cozo1983

ciocanu86

dumy_wazzy

 

Baraje :

 

yamasha_tusca

i0nutz83

 

Retrogradati :

 

diavolo_dany

tazmania_bv

luchi_steauafc

lumm_01

gh_st_24

yzerman_parazitu

 

clasamentb.PNG

 

 

 

Felicitari tuturor jucatorilor care au activat in Divizia B !

Sergyu1609.04.2008 17:47

Dumy cate sperante imi pusesem in tine....asta e...poate la anul' :smile:

i0nutz8309.04.2008 17:52

Sau poate acum, ca tusca vine tocmai pe 19 in tara...

B33KTA09.04.2008 18:01

ionut succes la baraj si sa aduci jucatori de incredere din testari sa numai abandoneze.. bine sper ;)

catalin_dobre200613.04.2008 15:17

salutare!! ce mai face ti? cum merge treaba?:D...mai am 1 sezon sa astept si vreau sa ma inscriu din nou in campionat! felicitarile mele Fifa for fun:D cat si celorlalti!!! ma bucur pentru Dani prietenul meu..ca a ramas in campionat:D...succes tuturor!! :steagcruce:

 

 

Forza Steaua!! fular-campionii

branica14.04.2008 08:06

iti multumesc Catalin .... intru in A sa fac dezastru acum ... :P

«1192021»