Etapa a 23 a gh_st_24 v buli2buli 0-3
Etapa a 24 a buli2buli v Diavolo_Dany 3-0 ...
Etapa a 23 a gh_st_24 v buli2buli 0-3
Etapa a 24 a buli2buli v Diavolo_Dany 3-0 ...
E22:marinescu_dani2005 v zmarius_88=1-0
E23:s3rgyu_adriano_13 v marinescu_dani2005=0-0
E24:marinescu_dani2005 v badboy_steaua=0-1
Etapa 24 : marinescu_dani2005 v badboy_steaua 0-1 meci greu! ![]()
etapa 24 : dumy_wazzyv cozo1983 (3-4) ce meci!!!!
etapa 23
cozo1983 v fifa_for_fun 1-4
Etapa 23 s3rgyu_adriano_13 v marinescu_dani2005 0-0
Cum pot unii sa joace cu 9 fundasi nu stiu. Si cica Fifa se joaca de placere ![]()
Restanta Etapa 19 s3rgyu_adriano_13 v pauleta_1984 1-0
etapa 24
fifa_for_fun v zmarius_88 5-0
Divizia A ... pregateste`te ca vin in Forza :x
Etapa 23 s3rgyu_adriano_13 v marinescu_dani2005 0-0
Cum pot unii sa joace cu 9 fundasi nu stiu. Si cica Fifa se joaca de placere
)Ce mai poti sa spui la un asemenea comentariu?
etapa 22fifa_for_fun v Diavolo_Dany 3-0
Asta asa ca sa il doara sufletu
Ma doare inima , inima ... cand vad etapa !!!
@Roby .... si bine ca esti tu olimpicu lu peste ...
, a fost decat o intrebare inocenta ... ![]()
cine eshti tu straine? :-?
pauleta_1984 & yamasha_tusca Intrati Pe Mess Sa Ne Jukam si Noi Etapele ![]()
![]()
![]()
@ Deni : Cred ca te retinem. Este ultima oara cand te rugam sa ne lasi sa ne vedem de treaba.
Ma doare inima , inima ... cand vad etapa !!!
@Roby .... si bine ca esti tu olimpicu lu peste ...
, a fost decat o intrebare inocenta ...
Tu ai 15 ani,cand o fii civilizatie in Giulesti.![]()
Mai mult de 11 ani nu ai!...
Etapa a 22 a buli2buli v yamasha_tusca 3 - 0 .. sec ..
nu mai promovez:|
Tu ai 15 ani,cand o fii civilizatie in Giulesti.
Mai mult de 11 ani nu ai!...
dar tu cate clase ai micutzule god?
Ma indoiesc ca are doua ca trenu'.
)
Tu ai 15 ani,cand o fii civilizatie in Giulesti.
Mai mult de 11 ani nu ai!...
Am 15 ami mari si lati , fac 16 in aprilie ![]()
Bine ma roby , hai ca nu va mai retin , sper sa ajungi si tu in B ca Ionutz
, mult bafta , ai nevoie !!! ![]()
LE : Am 8 clasa si umpic ![]()
Sorry de offtopic,si scuze lu' Ionutz,sper ca nu te-ai suparat.....
@deni...nu stiu cum ai reusit d a ajunge asa departe din moment ce gradul tau de exprimare este la pamant .... "Am 8 clasa si umpic" ... scuza`ma copile, dar esti jalnic ....si nu imi faci nervi ca lasi posturi inutile pe cati nervi imi faci cand iti vad limbajul .... ai facut un bine ca te`ai retras ... in primul rand ai facut un bine pentru tine .... pana peste 3 sezoane, dak mai doresti sa te inscrii, stai cu "burta pe carte" poate mai reusesti sa te perfectionezi ... salut .... nu incerca sa imi dai raspuns pentru ca nu iti voi mai raspunde ... si dak scrii tot asa, mai mult imi faci nervi....scuze pentru offtopic , dar asa omuletz n`am pomenit in viata mea ... deni .. sa nu cumva sa vrei sa t faci avocat ... spor la invatat ![]()
@deni...nu stiu cum ai reusit d a ajunge asa departe din moment ce gradul tau de exprimare este la pamant ....
Rade ciob de oala sparta ..... ![]()
Io am gresit ma acolo , daca ai sta fata in fata cu mine sa vorbim , a-i vedea ca nu vorbesc asa stalcit ... da nu obisnuiesc sa imi omor timpu pe mess (ca alti) . ![]()
hai frate cauta-ne in alta parte ! Nu vezi ca toti rad de tine ?
Etapa 22 i0nutz83 v s3rgyu_adriano_13 1-0
22. i0nutz83 v s3rgyu_adriano_13 1-0.
@god, deni: V-am tot avertizat, vad ca tot nu intelegeti. Urmatoarele posturi ale voastre aici vor fi tratate ca offtopic si sanctionate asa cum se impune.
pauleta_1984 & yamasha_tusca Sunt Ungurii, CAtolici ? Nu IAM vAZUT DELOC PE MESS ![]()
![]()
![]()