FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1131415161721»
B33KTA21.03.2008 09:53

Etapa a 23 a gh_st_24 v buli2buli 0-3

Etapa a 24 a buli2buli v Diavolo_Dany 3-0 ...

Dani200521.03.2008 10:55

E22:marinescu_dani2005 v zmarius_88=1-0

E23:s3rgyu_adriano_13 v marinescu_dani2005=0-0

E24:marinescu_dani2005 v badboy_steaua=0-1

BADboySteaua21.03.2008 10:55

Etapa 24 : marinescu_dani2005 v badboy_steaua 0-1 meci greu! :D

cozo198321.03.2008 13:30

etapa 24 : dumy_wazzyv cozo1983 (3-4) ce meci!!!!

branica21.03.2008 16:08

etapa 23

cozo1983 v fifa_for_fun 1-4

Sergyu1621.03.2008 18:02

Etapa 23 s3rgyu_adriano_13 v marinescu_dani2005 0-0

 

Cum pot unii sa joace cu 9 fundasi nu stiu. Si cica Fifa se joaca de placere :thumbdown:

 

Restanta Etapa 19 s3rgyu_adriano_13 v pauleta_1984 1-0

branica21.03.2008 18:02

etapa 24

fifa_for_fun v zmarius_88 5-0

 

Divizia A ... pregateste`te ca vin in Forza :x

Dani200521.03.2008 18:11
Etapa 23 s3rgyu_adriano_13 v marinescu_dani2005 0-0

 

Cum pot unii sa joace cu 9 fundasi nu stiu. Si cica Fifa se joaca de placere :thumbdown:

:))Ce mai poti sa spui la un asemenea comentariu?

micutZu' Deni21.03.2008 22:03
etapa 22

fifa_for_fun v Diavolo_Dany 3-0

 

Asta asa ca sa il doara sufletu :))

 

Ma doare inima , inima ... cand vad etapa !!!

 

@Roby .... si bine ca esti tu olimpicu lu peste ...:| , a fost decat o intrebare inocenta ... :notangel:

dumy3l22.03.2008 10:52

cine eshti tu straine? :-?

TazMaNiaBv22.03.2008 12:53

pauleta_1984 & yamasha_tusca Intrati Pe Mess Sa Ne Jukam si Noi Etapele :steag_sah_mic:fularultras:rolleyes:

RobYnho22.03.2008 14:31

@ Deni : Cred ca te retinem. Este ultima oara cand te rugam sa ne lasi sa ne vedem de treaba.

GOD22.03.2008 15:22
Ma doare inima , inima ... cand vad etapa !!!

 

@Roby .... si bine ca esti tu olimpicu lu peste ...:| , a fost decat o intrebare inocenta ... :notangel:

 

 

Tu ai 15 ani,cand o fii civilizatie in Giulesti.;)

 

Mai mult de 11 ani nu ai!...

B33KTA22.03.2008 16:54

Etapa a 22 a buli2buli v yamasha_tusca 3 - 0 .. sec ..

crist3a22.03.2008 17:20

nu mai promovez:|

dumy3l22.03.2008 17:41
Tu ai 15 ani,cand o fii civilizatie in Giulesti.;)

 

Mai mult de 11 ani nu ai!...

 

 

dar tu cate clase ai micutzule god?

RobYnho22.03.2008 17:47

Ma indoiesc ca are doua ca trenu'. ;))

micutZu' Deni22.03.2008 18:55
Tu ai 15 ani,cand o fii civilizatie in Giulesti.;)

 

Mai mult de 11 ani nu ai!...

 

Am 15 ami mari si lati , fac 16 in aprilie :naughty:

 

Bine ma roby , hai ca nu va mai retin , sper sa ajungi si tu in B ca Ionutz :D , mult bafta , ai nevoie !!! :yes:

 

LE : Am 8 clasa si umpic :D

Dany's22.03.2008 19:54

Sorry de offtopic,si scuze lu' Ionutz,sper ca nu te-ai suparat.....

branica22.03.2008 19:54

@deni...nu stiu cum ai reusit d a ajunge asa departe din moment ce gradul tau de exprimare este la pamant .... "Am 8 clasa si umpic" ... scuza`ma copile, dar esti jalnic ....si nu imi faci nervi ca lasi posturi inutile pe cati nervi imi faci cand iti vad limbajul .... ai facut un bine ca te`ai retras ... in primul rand ai facut un bine pentru tine .... pana peste 3 sezoane, dak mai doresti sa te inscrii, stai cu "burta pe carte" poate mai reusesti sa te perfectionezi ... salut .... nu incerca sa imi dai raspuns pentru ca nu iti voi mai raspunde ... si dak scrii tot asa, mai mult imi faci nervi....scuze pentru offtopic , dar asa omuletz n`am pomenit in viata mea ... deni .. sa nu cumva sa vrei sa t faci avocat ... spor la invatat ;)

micutZu' Deni22.03.2008 21:55
@deni...nu stiu cum ai reusit d a ajunge asa departe din moment ce gradul tau de exprimare este la pamant ....

 

Rade ciob de oala sparta ..... :blink:

 

Io am gresit ma acolo , daca ai sta fata in fata cu mine sa vorbim , a-i vedea ca nu vorbesc asa stalcit ... da nu obisnuiesc sa imi omor timpu pe mess (ca alti) . :)

EMPORiO23.03.2008 09:17

hai frate cauta-ne in alta parte ! Nu vezi ca toti rad de tine ?

Sergyu1623.03.2008 10:42

Etapa 22 i0nutz83 v s3rgyu_adriano_13 1-0

i0nutz8323.03.2008 10:44

22. i0nutz83 v s3rgyu_adriano_13 1-0.

 

@god, deni: V-am tot avertizat, vad ca tot nu intelegeti. Urmatoarele posturi ale voastre aici vor fi tratate ca offtopic si sanctionate asa cum se impune.

TazMaNiaBv23.03.2008 11:07

pauleta_1984 & yamasha_tusca Sunt Ungurii, CAtolici ? Nu IAM vAZUT DELOC PE MESS :yeahh::chair::beer2:

«1131415161721»