Nu e vina noastra ca tu iei note proaste la scoala, te pedepsesc parintii si de aici deriva alte probleme. Forumul FcSteaua nu este loc de refulare a nemultumirilor tale. E vorba doar de un joc, nu cred ca ar conta in vreun fel ce loc ocupi intr-un campionat de fifa, etc. Cred ca la ora asta, prioritate ar trebui sa aiba - in cazul tau sau a altora ca tine - temele si pregatirea scolara; in timpul liber, te poti "ocupa" si de jocuri. Eu la 14-15 ani cat ai tu eram prins cu olimpiadele si ma pregateam sa dau admitere la cel mai bun liceu din Targoviste.
Nu e nici vina mea ca tu mi-ai dat ignore ca am dat 2-3 massuri . Acestea fiind spuse (scrise) , cu parere de rau , eu imi anunt retragerea .... 
LE :M-am gandit mult la asta , si m-am decis , ms ca imi respecti decizia 