FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«15678921»
Sergyu1602.03.2008 11:17

@Dany

 

Man noi am jucat in etapa a 5-a si mi-ai dat 1-0. Acuma eu am cu dumy_wazzy. cu tine am jucat..Vezi ca ma confunzi probabil.

micutZu' Deni02.03.2008 16:06
@Dany

 

Man noi am jucat in etapa a 5-a si mi-ai dat 1-0. Acuma eu am cu dumy_wazzy. cu tine am jucat..Vezi ca ma confunzi probabil.

 

Asa e .... acum imi amintesc si io .... :D

dumy3l03.03.2008 14:53

etapa 8

dumy_wazzy v badboy_steaua 4-3... meci spectaculos cu un adversar redutabil. BFT!

BADboySteaua03.03.2008 14:57

Etapa 8 dumy_wazzyv badboy_steaua 4-3 super meci pacat de infrangere bft si ti-e :thumbsup:

Sergyu1603.03.2008 15:40

Etapa 9 s3rgyu_adriano_13 v dumy_wazzy 0-2

 

Adversar foarte bun. Dupa parerea mea printre cei mai buni. Poate chiar primul :biggrin:

dumy3l03.03.2008 15:42

etapa 9

s3rgyu_adriano_13 v dumy_wazzy 0-2... alt meci frumos. felicitari adversarului!

ciocanu8603.03.2008 20:32

etapa 8: i0nutz83 v ciocanu86 2-2

i0nutz8303.03.2008 20:39

..de la 2-0 in min. 83 !

klaus_e8903.03.2008 22:21

dumy la sfarsitul campionatului vreau sa fiu mandru de tine fiule >:D< :*

dumy3l04.03.2008 06:22

bine moshule! o sa fii >:D< :steagcruce: :steagcruce:

micutZu' Deni04.03.2008 07:20

Cand se posteaza clasamentu si lte etape ?? Ca le-am jucat pe toate , si ma plictisesc acum :D

i0nutz8304.03.2008 08:56

Dupa cum observi, termenul limita pentru disputarea meciurilor postate este diseara la ora 20.00. Las-o mai moale cu posturile aiurea ..

ciocanu8604.03.2008 13:32

etapa 6 : luchi_steauafc v ciocanu86 3-0 . cum faci frate sa pui 9 fundasi? :| 3 suturi pe poarta 3 goluri vreau sa invat si eu tactica asta! :)

luchingo04.03.2008 13:35
:blush:
pauleta_198404.03.2008 14:03

In cazul in care nu reusesc pana diseara sa joc doresc amanrea etapei 8:

luchi_steauafc v pauleta_1984

Mersi. :thumbsup:

Dani200504.03.2008 16:59

E9:pauleta_1984 v marinescu_dani2005=1-0 un meci frumos...

E7:ciocanu86 v marinescu_dani2005...cer amanare

branica04.03.2008 17:25

etapa 7

pauleta_1984 v fifa_for_fun 1-3

luchingo04.03.2008 18:09

unde sunt baietiii?

RobYnho05.03.2008 10:35

Etape..

cozo198305.03.2008 12:18

etapa 11: cozo1983 v dumy_wazzy (3-1)

etapa 12: fifa_for_fun v cozo1983 (2-3)

etapa 10: buli2buli v cozo1983 (0-3)

 

 

3 victorii ....3 adversari buni......

branica05.03.2008 12:55

etapa 12

fifa_for_fun v cozo1983 2-3 ...

TazMaNiaBv05.03.2008 12:55

Din 3 Etape Numa 1 meci Joc Ka 2 jucatori nu mai sunt in campionat :) Fain Ase

BADboySteaua05.03.2008 15:46

Etapa 10

 

luchi_steauafc v badboy_steaua 1-1

Sergyu1605.03.2008 16:07

Etapa 11 s3rgyu_adriano_13 v luchi_steauafc 0-0

 

Cel mai urat meci care l-am jucat.

ciocanu8605.03.2008 18:03

etapa 11: pauleta_1984 v ciocanu86 1-2

«15678921»