FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«14567821»
BADboySteaua29.02.2008 17:29

Etapa 9 badboy_steaua v fifa_for_fun 6-1

branica29.02.2008 17:31

etapa 9

badboy_steaua v fifa_for_fun 6-1 ... doamne cat d prost am putut sa joc

i0nutz8329.02.2008 18:25
de ce unii au 10 etape si ceilalti 11 ? vreau si eu un raspuns va rog frumos . ..

mdaaa... ....

 

De ce la unii e noapte si la altii e zi ?

Dani200529.02.2008 19:19

E6:marinescu_dani2005 v i0nutz83=0-2

micutZu' Deni29.02.2008 19:30
:excl:

 

Rezultatele care nu contin numarul etapelor, nu vor fi omologate !

 

Hitler .... :laugh:

 

 

PS : Campionatu trect nu am pus nici o data etapa ... :P

TazMaNiaBv29.02.2008 19:39

Etapa 7

 

i0nutz83 v tazmania_bv = 0-2

 

 

fularsteaua2forzateaua

Sergyu1629.02.2008 19:56

Etapa 8 buli2buli v s3rgyu_adriano_13 1-1

BADboySteaua29.02.2008 20:19

etapa 7 badboy_steaua v buli2buli 2-3 :((

Sergyu1629.02.2008 20:49

Etapa 7 s3rgyu_adriano_13 v yamasha_tusca 1-2

B33KTA29.02.2008 21:12

Etapa a 7 a badboy_steaua v buli2buli 2-3

Etapa a 8 a buli2buli v s3rgyu_adriano_13 1-1

Etapa a 9 a zmarius_88 v buli2buli 0 - 1

cozo198329.02.2008 21:17

etapa 9:

 

cozo1983 v yamasha_tusca (4-3)

 

etapa 8:

 

gh_st_24 v cozo1983 (0-3)

crist3a29.02.2008 21:35

Etapa 7

s3rgyu_adriano_13 v yamasha_tusca 1-2

Etapa 8

yamasha_tusca-zmarius_88 1-1

etapa 9

cozo1983-yamasha_tusca 4-3

ciocanu8601.03.2008 08:31

etapa 9: ciocanu86 v tazmania_bv 1-0

RobYnho01.03.2008 11:14
PS : Campionatu trect nu am pus nici o data etapa ... :P

 

 

Campionatu' asta iti garantez ca vei pune. ;)

yzerman01.03.2008 13:10
Dintr-un scurt tur de orizont:

 

*pauleta_1984 si yzerman OUT: incalcarea articolului 15, Alin. c) din Regulamentul campionatului

Am avut incredere si am mers pe mana voastra, dar vad ca trebuie sa schimbam putin acest mod de abordare.

* in curand vor fi verificati si ceilalti useri, pentru ca exista informatii privitoare la participarea unora (inclusiv din Liga I) in alte campionate.

 

Voi discuta cu robinho despre eventualele inlocuiri. Pentru moment, nu se va mai posta nicio etapa noua.

 

 

arata si mie o cupa in care am mai activat...de pe diseara zik...dupa ce m-am inscris in camp asta...yo am inteles din reg vostru ca nu ai voie sa joci in acelasi timp in alt campionat...dak verificati..veti vedea ca yo m-am retras din toate cupele de acolo odata ce s-a dat drumul la camp asta..so...parerea mea e ca va contraziceti singuri...e total aiurea...

RobYnho01.03.2008 13:12

Acest subiect l'am dezbatut si am considerat ca este inchis demult.

yzerman01.03.2008 13:19
@ Yzerman : Mai citeste forumul. Esti exclus !

 

nu am vazut..acu mi-a zis lumea..am avut problome cu netul....in fine..cred ca vb aiurea de acu..decizia e luata...si probabil nu se mai poate da inapoi..desi..nu sunt de acord cu ea...la o adik..probabil in mare parte toti au mai participat prin cupe..da odata ce le-au terminat...sau au anulat meciurile ..sau s-au retras de prin alte campinate..nu vad care ar fi problema...data viitoare cand o sa ma inscriu...dak o sa ma mai inscriu ..o sa iau o pauza de vreo juma de an....retregandu-ma din toate competiile fifa...ca sa fiu sigur ca nu o sa ma mai gasiti pe nicaieri...:| ...

TazMaNiaBv01.03.2008 14:08

Etapa 4

 

tazmania_bv v zmarius_88 = 3-0

 

:steagcruce::steag_sah_mic:

 

 

L-am Jukat pana la urma ;)

RobYnho01.03.2008 15:00

@ diavolo : Esti redus la minte, nene ! Ajungem si la depunctari din aceasta cauza, nu e o problema, stai flex. ;) Ca pana la urma cu vorba buna si cu avertismentele se pare ca nu merge. Deci, nu ai nr etapei langa rezultat, Sanatate !

 

 

Se pare ca mai nou se sterg postarile unora care se iau in gura aiurea, in loc sa fie sanctionate offtopic'urile.

 

@ Dragoshel : daca tot stergi posturi p'aici etc, ( in felul asta protejezi alti inculti, redusi la minte etc ) de ce nu te ocupi tu de Divizia B ??

i0nutz8301.03.2008 16:12

@yzerman: Omule sustinerea ta este de-a dreptul penibila. Campionatul Diviziei B de pe FcSteaua a inceput pe 20 februarie, iar tu ai solicitat amanari prin alte parti 2 (doua) zile mai tarziu, pe motiv ca ai probleme cu netul. Nu stiu cum unii aveti tupeul nesimtit sa sustineti o cauza din start pierduta..

Dragoshel01.03.2008 16:30

ca le sterg nu inseamna c aii protejez, nu sunt sterse le gasesti in cosul de gunoi. Ah, doar noi avem acces acolo, daca vrei iti fac prin sa vezi ca's acolo. A luat si ban si tot nu s-a potolit, zi tu ce saii mai facem??

 

 

Ps: neah, momentan nu ma ocup

i0nutz8301.03.2008 16:33

@Dragoshel: de cand activeaza in campionat, micutzu' deni nu mi s-a parut un caz deosebit, demn de sters posturi, etc. L-am avertizat pe mess in legatura cu offtopicul si cu greselile gramaticale si a promis ca se va indrepta. Nu e cazul sa ajungem sa stergem, una-doua, posturile userilor pentru a se crea tot felul de tensiuni si neplaceri. Daca sunt probleme, le discutam impreuna si luam cea mai buna decizie !

RobYnho01.03.2008 16:37
A luat si ban si tot nu s-a potolit, zi tu ce saii mai facem??

 

 

Ps: neah, momentan nu ma ocup

 

 

Pai daca voi moderatorii nu'i faceti nimic, in afara de un "ban", care inseamna o restrictie de a posta pe un termen de cateva zile, yo nici atat nu pot sa'i fac.

Oricum solutii sunt; daca nu se rezolva nici asa exista si Ban IP sau Ban pe user.

Dar cel mai usor ar fi ca la prima abatere mai grava sa ne luam la revedere de la el, dar totusi cred ca ii va veni mintea si se va calma.

i0nutz8301.03.2008 16:38

@robinho: nu se pune problema unei sanctiuni drastice la deni. Caz incheiat.

micutZu' Deni01.03.2008 18:07

roby , dami accept pe mess si ma fac cuminte ..... pana atunci , Sanatate !!! (aici te-am recitat pe tine :D)

 

 

LE: Etapa 8 : Tazmania_bv v Diavolo_Dany = 0-4

 

Etapa 7 : cozo1983 v Diavolo_Dany = 1-3

 

LE2: Stie careva ceva de s3rgyu_adriano_13 ?? :D

«14567821»