FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«13456721»
mariusz27.02.2008 20:28

de acuma is pe mess:P

branica27.02.2008 20:47

Restanta etapa 3

marinescu_dani2005 v fifa_for_fun 0-3

Dani200527.02.2008 21:29

E4:luchi_steauafc v marinescu_dani2005=1-0

B33KTA27.02.2008 21:54

Etapa a 5-a pauleta_1984 v buli2buli 0 - 3

cozo198328.02.2008 17:25

RESTANTA:

etapa 1: pauleta_1984 - cozo1983 (1-0)

dumy3l28.02.2008 18:09

etapa 6

dumy_wazzyv pauleta_1984 4-1... pacat de echipa care-o are

 

etapa 5

dumy_wazzy-yzerman 3-0

RobYnho28.02.2008 18:39

Clasament si etape, maine ! Pana atunci Forza Steagu'. :)

branica28.02.2008 18:43

Etapa 4

fifa_for_fun v i0nutz83 ...Amanata :)

micutZu' Deni28.02.2008 18:48

Diavolo_Dany v zmarius_88 = 3-1

 

Diavolo_Dany v lummi_01 = s-a retras (pacat:() , deci am castigt :P

mariusz28.02.2008 18:52

etapa 6: Diavolo_Dany v zmarius_88 = 3-1

tazmania_bv mai intra pe mess ca sa jucam etapa:) ,dak nu aman etapa

luchingo28.02.2008 20:17

doresc amanarea etapelor:5 >i0nutz83 v luchi_steauafc si 6> luchi_steauafc v ciocanu86!

dumy3l28.02.2008 20:50

doresc sa aman eventualele etape care vor fi postate pe forum. plec la sibiu si revin martzi. bft tuturor

Dragoshel29.02.2008 08:51

Am zis sa vad doar rezultatele etapelor si eventualele amanari, si am vb serios da Dani si branica???

i0nutz8329.02.2008 08:58

Lasa ma oamenii sa se bucure ;)

branica29.02.2008 09:28

Etapa 4

fifa_for_fun v i0nutz83 2-1 ... mare noroc am avut ... bft i0nutz83 la promovare ...

 

ok, am inteles, fara off-topicuri ... imi cer scuze, nu s va mai repeta

RobYnho29.02.2008 13:18
Diavolo_Dany v zmarius_88 = 3-1

 

Diavolo_Dany v lummi_01 = s-a retras (pacat:() , deci am castigt :P

 

 

:excl:

 

Rezultatele care nu contin numarul etapelor, nu vor fi omologate !

yzerman29.02.2008 13:32

pe toti astia cu care am meci..ii astept pe mess ca sa vb..si sa jucam...cam am probleme cu netu...schimab astia reteaua ...so nush cat de des o sa intru...:P

 

etapa 6

dumy_wazzyv pauleta_1984 4-1... pacat de echipa care-o are

 

etapa 5

dumy_wazzy-yzerman 3-0

 

 

 

de la ce te-ai lua cu 3 - 0.....intra pe mess sa jucam...si nu mia posta rezultate aiurea...

RobYnho29.02.2008 13:39

@ Yzerman : Mai citeste forumul. Esti exclus !

TazMaNiaBv29.02.2008 13:51
etapa 6: Diavolo_Dany v zmarius_88 = 3-1

tazmania_bv mai intra pe mess ca sa jucam etapa:) ,dak nu aman etapa

 

 

 

Am fost Plekat La Meci La Bucuresti. Intra akuma pe mess sa jukam !

RobYnho29.02.2008 15:07

Clasament, etape..

 

 

 

clasamentb.PNG

branica29.02.2008 15:23

Etapa 8

fifa_for_fun v lumm_01 3-0 ... ca omu` e retras ... nu stiu dak avea rost sa mai postez , dar pentru orice eventualitate :)

B33KTA29.02.2008 15:25

tot un neamtz e lider ... interesant...te prind eu fifa_for_ fun.. fularultras . acuma am derby cu hamburg steagro

mariusz29.02.2008 16:23

etapa 7:zmarius_88 v gh_st_24 3-0 retras

B33KTA29.02.2008 16:52

de ce unii au 10 etape si ceilalti 11 ? vreau si eu un raspuns va rog frumos . ..

mdaaa... .... de acuma incolo numai zic nimik... ca sunt luat la misto

RobYnho29.02.2008 16:56

Mai sunt si meciuri amanate. Nu mai puneti intrebari din astea aiurea, ca nu isi au rostu'.

«13456721»