de acuma is pe mess:P
de acuma is pe mess:P
Restanta etapa 3
marinescu_dani2005 v fifa_for_fun 0-3
E4:luchi_steauafc v marinescu_dani2005=1-0
Etapa a 5-a pauleta_1984 v buli2buli 0 - 3
RESTANTA:
etapa 1: pauleta_1984 - cozo1983 (1-0)
etapa 6
dumy_wazzyv pauleta_1984 4-1... pacat de echipa care-o are
etapa 5
dumy_wazzy-yzerman 3-0
Clasament si etape, maine ! Pana atunci Forza Steagu'. ![]()
Etapa 4
fifa_for_fun v i0nutz83 ...Amanata ![]()
Diavolo_Dany v zmarius_88 = 3-1
Diavolo_Dany v lummi_01 = s-a retras (pacat:() , deci am castigt ![]()
etapa 6: Diavolo_Dany v zmarius_88 = 3-1
tazmania_bv mai intra pe mess ca sa jucam etapa:) ,dak nu aman etapa
doresc amanarea etapelor:5 >i0nutz83 v luchi_steauafc si 6> luchi_steauafc v ciocanu86!
doresc sa aman eventualele etape care vor fi postate pe forum. plec la sibiu si revin martzi. bft tuturor
Am zis sa vad doar rezultatele etapelor si eventualele amanari, si am vb serios da Dani si branica???
Lasa ma oamenii sa se bucure ![]()
Etapa 4
fifa_for_fun v i0nutz83 2-1 ... mare noroc am avut ... bft i0nutz83 la promovare ...
ok, am inteles, fara off-topicuri ... imi cer scuze, nu s va mai repeta
Diavolo_Dany v zmarius_88 = 3-1
Diavolo_Dany v lummi_01 = s-a retras (pacat:() , deci am castigt
![]()
Rezultatele care nu contin numarul etapelor, nu vor fi omologate !
pe toti astia cu care am meci..ii astept pe mess ca sa vb..si sa jucam...cam am probleme cu netu...schimab astia reteaua ...so nush cat de des o sa intru...![]()
etapa 6dumy_wazzyv pauleta_1984 4-1... pacat de echipa care-o are
etapa 5
dumy_wazzy-yzerman 3-0
de la ce te-ai lua cu 3 - 0.....intra pe mess sa jucam...si nu mia posta rezultate aiurea...
@ Yzerman : Mai citeste forumul. Esti exclus !
etapa 6: Diavolo_Dany v zmarius_88 = 3-1tazmania_bv mai intra pe mess ca sa jucam etapa:) ,dak nu aman etapa
Am fost Plekat La Meci La Bucuresti. Intra akuma pe mess sa jukam !
Etapa 8
fifa_for_fun v lumm_01 3-0 ... ca omu` e retras ... nu stiu dak avea rost sa mai postez , dar pentru orice eventualitate ![]()
tot un neamtz e lider ... interesant...te prind eu fifa_for_ fun..
. acuma am derby cu hamburg steagro
etapa 7:zmarius_88 v gh_st_24 3-0 retras
de ce unii au 10 etape si ceilalti 11 ? vreau si eu un raspuns va rog frumos . ..
mdaaa... .... de acuma incolo numai zic nimik... ca sunt luat la misto
Mai sunt si meciuri amanate. Nu mai puneti intrebari din astea aiurea, ca nu isi au rostu'.