FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1234521»
dumy3l25.02.2008 16:37

de un clasament si niste etape cand o sa avem parte?

RobYnho25.02.2008 16:54

Niste etape avem, clasament dupa etapele actuale.. :)

Sergyu1625.02.2008 17:03

O intrebare:

Am in etapa a 6-a cu gh_st_24. Am vazut ca a fost exlclus. Eu cu cine voi juca? Va intra o rezerva sau se vor anula toate rezultatele lui si nu voi juca cu nimeni.

RobYnho25.02.2008 17:08

Ma voi sfatui cu i0nutz si voi decide ce va urma. :) ( in curand )

micutZu' Deni25.02.2008 18:44
BADboy !: sal

BADboy !: ai chef de etapa?

gh_st_24: ce campionat?

BADboy !: da

gh_st_24: care camp?

BADboy !: oare?

gh_st_24: pai zi ma care

gh_st_24: fcsteaua.ro sau legacy?

 

Paracios esti frate ..... :blink:

 

 

@deni: ai grija la limbaj; dovada este binevenita, in felul asta omul a ajutat la buna desfasurare a campionatului.

ronaldo_020125.02.2008 18:56

ai facut o comparatie pe care numa tu o intelegi!!!!!ce are una cu alta???

RobYnho25.02.2008 18:58

@ i0ane, te astept cu niste sanctiuni, alea-alea. :)

BADboySteaua25.02.2008 18:58
Paracios esti frate ..... :blink:

 

 

 

Faci parte cumva din acel campionat si nu stim noi? in regulament scrie clar nu? daca s-a dat de gol asta e sa fie mai atent data viitoare si cu asta discutia este incheiata!!!

cozo198325.02.2008 19:06

etapa 5: zmarius_88 v cozo1983 (0-1)

RESTANTA:

etapa 3: badboy_steaua v cozo1983 (0-2)

BADboySteaua25.02.2008 19:32

etapa 3 badboy_steaua v cozo1983 0-2

micutZu' Deni25.02.2008 19:47

etapa ? : Diavolo_Dany v s3rgyu_adriano_13 = 1-0 ..... gol in min 90 ..... ce bulan pe mine :))

cozo198325.02.2008 20:07

etapa 4: cozo1983 v s3rgyu_adriano_13 (2-1)

 

lumm_01 si tazmania_bv intrati pe mess sa jukam etapele.....

Sergyu1625.02.2008 20:08

Etapa 4 cozo1983-s3rgyu_adriano_13 2-1

Etapa 5 s3rgyu_adriano_13-diavolo_dany 0-1

Etapa 6 gh_st_24-s3rgyu_adriano _13 ------ Exlcus

st_194725.02.2008 20:13

-Greseala mea, recunosc! Nu am citit in totalitate regulamentu`.

-Mai taceti din gura cativa din voi, astia care stiti bine ca sunteti si in alte campionate(nu dau nume!)

-Sper ca in urmatoarea editie voi avea dreptul sa ma inscriu iar

 

 

Bafta!

ronaldo_020125.02.2008 20:37
-Greseala mea, recunosc! Nu am citit in totalitate regulamentu`.

-Mai taceti din gura cativa din voi, astia care stiti bine ca sunteti si in alte campionate(nu dau nume!)

-Sper ca in urmatoarea editie voi avea dreptul sa ma inscriu iar

 

 

Bafta!

 

pai ar cam trebui:X:X

st_194725.02.2008 20:52
pai ar cam trebui:X:X

 

ar cam trebui ce? [ :-?? ]

ciocanu8625.02.2008 20:55

etapa 4: dumy_wazzy v ciocanu86 1-1

i0nutz8326.02.2008 09:20

Dintr-un scurt tur de orizont:

 

*pauleta_1984 si yzerman OUT: incalcarea articolului 15, Alin. c) din Regulamentul campionatului

Am avut incredere si am mers pe mana voastra, dar vad ca trebuie sa schimbam putin acest mod de abordare.

* in curand vor fi verificati si ceilalti useri, pentru ca exista informatii privitoare la participarea unora (inclusiv din Liga I) in alte campionate.

 

Voi discuta cu robinho despre eventualele inlocuiri. Pentru moment, nu se va mai posta nicio etapa noua.

untitled.png

untitled1.png

B33KTA26.02.2008 09:39

Aman etapa 6-a cu lumm_01. nu poate saptamana asta ..ramane dupa vineri sambata incolo .

ronaldo_020126.02.2008 10:00
ar cam trebui ce? [ :-?? ]

 

nu mai trebuie sa dai nume....s-a aflat deja...:))

RobYnho26.02.2008 10:59

S'a clarificat cat de cat, ce trebuia sa se clarifice. Va rog sa incetati cu offtopic'ul !

cozo198326.02.2008 15:10

pauleta nu a stiut cand incepe campionatul pe FC Steaua si de asta a continuat acolo.....oricum de cand ai pus etape nu a mai jucat nicaieri....

DannY_126.02.2008 15:23

Pauleta a jucat prima etapa pe 21 feb,cand nu mai era angrenat in alta competitie decat cea de pe FcSteaua.In concluzie,excluderea sa este nejustificata:).

branica26.02.2008 18:38

Etapa 5

ciocanu86 v fifa_for_fun 0-3

 

Etapa 6 ... fifa_for_fun v yzerman_parazitu 3-0

pauleta_198426.02.2008 18:38

Ionutze,daca vroiai sa ma dia afara cu japca trebuia sa spui frate.Eu am renuntat la toate competitiile de cand a inceput campionatul,deci excluderea e total aiurea.(Poti verifica pe forum la respectivele competitii despre care presupun ca ti s-a spus;binevoitori sunt peste tot).Vreau si eu un raspuns final ca sa stiu daca imi joc etapele in continuare.Daca nu bafta la toti meseriasii din 'securitate' :wink: )

«1234521»