FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«123421»
st_194721.02.2008 21:23

Etapa 3 pauleta_1984 v gh_st_24 : [ 1-4 ]

dumy3l21.02.2008 21:39

etapa 1

luchi_steauafc v dumy_wazzy 0-2... frumos meci

yzerman21.02.2008 21:53

se poate sa aman si eu meciurile din primele 2 etape pana sapt viitoare...sambata si duminica nu voi fi aks..so nu cred ca voi putea sa joc meciurile...ast rasp...ms

yzerman21.02.2008 22:38

gh_st_24 v yzerman_parazitu 2 - 3 ...adik numai un meci..cel ramas nejucat..dak se poate anula...eu o sa incerca sa-l joc...dar in cazul in care nu reusesc am sa-l joc sapt viitoare :P

DannY_122.02.2008 07:29

Anula sau amana?:))

RobYnho22.02.2008 10:38

Il anulam, nu'i problema. ;))

st_194722.02.2008 10:49
gh_st_24 v yzerman_parazitu 2 - 3 ...adik numai un meci..cel ramas nejucat..dak se poate anula...eu o sa incerca sa-l joc...dar in cazul in care nu reusesc am sa-l joc sapt viitoare :P

 

Confirm.Bafta!

ronaldo_020122.02.2008 10:53

Tu ai citit ce scrie acolo mah???una e sa amani meciul(il mai poti juca in decursul unei saptamani) si una e sa fie anulat adica ai un meci in minus.......:)))))))0

PS confirmi??=))))

RobYnho22.02.2008 10:55

El confirma rezultatu'.

 

@ yzerman : Alta data foloseste butonul " EDIT " !

BADboySteaua22.02.2008 12:29

A jucat careva cu cozo1983 ?............Ca l-am bagat in lista mea de mess de Luni si nici pana acum nu mi-a dat add........stiu ca mai e timp dar totusi :|:steagcruce:

branica22.02.2008 13:16

marinescu_dani2005 ... dak nu te gasesc pe mess cat timp stau eu ... intra si tu seara pe la 22:00 cam asa sa ne jucam etapa ....

RobYnho22.02.2008 14:18
:excl: Aceste discutii le puteti avea si pe privat. ( offline'uri, alea-alea ) Nu mai umpleti topicul aiurea !
cozo198322.02.2008 16:11

Momentan sunt plecat din localitate,ajung sambata.In caz ca nu apuc sa joc toate meciurile pana la data limita cer amanarea lor;ms.

mariusz22.02.2008 17:22

etapa 1 lumm_01 v zmarius_88 0-1

micutZu' Deni22.02.2008 18:56

Nici mie nu mi-a dat cozo1983 accept ... da st e viatz .... daca pana mine nu imi joc etapele , s mi l-e amanati si mie :D , ca in saambat si duminica nu prea sunt acasa ....

 

 

@roby , dami ma aceept la mess ca nu te stresez deloc .... intreabl pe ionutz ce clc sunt :)

RobYnho22.02.2008 19:18

Cred, ca ti'am explicat destul de clar cum sta treaba.

Dani200523.02.2008 11:39

Aman etapa cu fifa4fun(et3).

TazMaNiaBv23.02.2008 19:55

Clasamentu unde il vedem? fular-campionii

RobYnho24.02.2008 10:17

Oare ??

branica24.02.2008 19:40

etape, clasament ..ceva ?

RobYnho24.02.2008 20:33

Maine..

micutZu' Deni24.02.2008 21:20

Bai astia noi in B , ce naiba intrati asa rar pe mess ?? Uni din voi nici nu mi-ati dat accept , si daca intrati pe mess (prin absurd , si foarte improbabil) va bombardez cu bazzuri sa ne jucam etapa , si tot degeaba .... ma lasati mereu cu ochii in soare :(

BADboySteaua25.02.2008 16:14

BADboy !: sal

BADboy !: ai chef de etapa?

gh_st_24: ce campionat?

BADboy !: da

gh_st_24: care camp?

BADboy !: oare?

gh_st_24: pai zi ma care

gh_st_24: fcsteaua.ro sau legacy?

ronaldo_020125.02.2008 16:16

la revedere gh-st 24!!!

RobYnho25.02.2008 16:25

c) Exclusivitate

 

FcSteaua.Ro isi rezerva dreptul de a selectiona la inscrieri/testari persoane care nu activeaza, la momentul respectiv, in vreun alt campionat de fifa online. Daca pe parcursul campionatului vor exista dovezi ca un user este inscris/acceptat in alte competitii de gen, va fi exclus imediat din comunitatea virtuala FcSteaua-FIFA.

 

@ gh_st_24

Ne'a parut bine, La Revedere !

«123421»