FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[it] Spurcati.ro

«1234567»
yo_marius28.02.2008 13:12

ok. cand e gata atunci... :smile:

MR.KILLER.ULTRAS28.02.2008 21:26

Cristi,pai...cam cand e gata?o luna,doua,trei?

MR.KILLER.ULTRAS28.02.2008 22:08

ia,care se pricepe sa modifice imaginea asta si sa-i dea putina culoare...http://www.sharemobile.ro/file.php?id=114169

ManiaCU28.02.2008 23:24

Inca cateva materiale pentru site. Sper sa fie utile...

blowdinamovt2.th.jpg boyshaidinamo1ma3.th.jpg busuioacadesemeghinzn6.th.jpg caine2sj5.gif groapadegunoidi8.th.gif hartieigienicalp4.th.jpg iertarefx8.gif

ManiaCU28.02.2008 23:43
merdacanewg4.th.jpg muiedelavecinirn6.th.jpg muiedinamo2je2.gif preatareeliashu7.th.jpg saracualbushod6.th.jpg suporteradinamovistank3.th.jpg wc1kx6.th.jpg sofia2004muiedinamoky5.th.jpg
Dragoshel02.03.2008 13:41

azzidooooo domeniuuuuuuuuuu'

Azzido03.03.2008 01:41

da frate, aveti rabdare.

nu ma mai stresati ca se rezolva

ati facut siteul ?

****...

faceti siteul si apoi puteti sa ma intrebati daca am luat domeniul

Azzido05.03.2008 13:40

Numele de domeniu spurcati.ro a fost inregistrat in baza noastra de date (whois.rotld.ro) si in DNS.

Va fi activat in interval de 24 de ore.

 

 

 

sa vina site-ul :yeahh:

Bodanel05.03.2008 17:03

Intrebare pentru George: te bagi tu sa pui wordpress si o tema frumoasa ca eu nu stiu cu ce se mananca wordpress? O sa studiez un pic si o sa iti iau asta de pe cap.

Dragoshel05.03.2008 17:49

daca pune wodpresuu ma bag si eu sa va ajut daca aceti nevoie..

 

LE: sau pot pune eu wordpressuu daca imi da cateva sfaturi MICI George;)

 

(5 min George)

Azzido05.03.2008 19:26

am instalat eu wordpressul (fantastico rules :yes: )

acum sa vedem cum facem cu tema aia.

Dragoshel05.03.2008 19:30

pai hai ca ma bag sa caut niste teme, ceva...

Bodanel05.03.2008 19:42

din fantastico stiam si eu. puii mei. eu credeam ca il instalam separat alea alea. ce bou sunt cateodata. hai ca ma apuc si eu sa caut teme.

George Stan06.03.2008 11:12

Am pus eu o tema, cred ca e ok, tre sa modific doar imaginea aia din header. O sa o rezolv in seara asta.

bodanelu06.03.2008 11:39

cumva spurcati.ro e redirectionat acum?

Dragoshel06.03.2008 11:41

dap, am zis ca se afla de site daca il lasam public

Azzido06.03.2008 11:50

@greco si cei care o sa puna continutul.

e timpul sa stabilim care o sa fie categoriile si cine o sa faca update la continut.

yo_marius06.03.2008 12:28

pentru asta, eu propun o intalnire face-to-face. postarile pe net mi se par greoaie. intr-o ora de discutii se pot face mult mai multe decat intr-o saptamana de postat pe forum!

George Stan07.03.2008 00:15

Cred ca asta e forma grafica cu care o sa pornim:

 

http://www.spurcati.ro/index2.php

 

(intrati pe adresa de mai sus, spurcati.ro simplu redirecteaza catre site-ul oficial al spurcatilor)

George Stan07.03.2008 00:19

Politica editoriala eu o vad asa.

Sa fie max 3 oameni care pot sa adauge continut

Continutul sa fie scris intr-un stil unitar, si anume acela in care un spurcat este mandru de tot felul de "realizari" ale lor. Nu o bataie de joc din partea stelistilor, asta nu ar avea nici un farmec.

Exemplu:

POst:

Astazi am facut iarasi atmosfera la meciul cu Jiul Petrosani de acasa. Groapa noastra s-a dovedit neincapatoare pentru cei 200 de spurcati care au luat-o cu asalt in aceasta seara. Priviti aceste imagini in care cei 50 de spurcati din peluza Catalin haldan fac o atmosfera fenomenala. Mandu ca sunt spurcat! Dinamo suntem noi, spurcatii!

George Stan07.03.2008 00:22

categorii nu cred sa fie prea multe, putem scrie tot in aceeasi categorie, mai degraba tag-urile sunt importante. Adica stabilite niste tag-uri clare care sunt puse unui post. Tag-urile vor fi cele dupa care userii vor putea grupa articolele cand site-ul va creste in continut

yo_marius07.03.2008 00:25
Astazi am facut iarasi atmosfera la meciul cu Jiul Petrosani de acasa. Groapa noastra s-a dovedit neincapatoare pentru cei 200 de spurcati care au luat-o cu asalt in aceasta seara. Priviti aceste imagini in care cei 50 de spurcati din peluza Catalin haldan fac o atmosfera fenomenala. Mandu ca sunt spurcat! Dinamo suntem noi, spurcatii!

 

exact despre genul asta de posturi vorbeam cu Greco! iar fazele cu Mandru ca sunt spurcat! si Spurcat pana la moarte! sunt dementiale! :yeahh:

Bodanel07.03.2008 06:25

E buna grafica. Si eu zic ca posturile scrise in forma lui George sunt ok.

Azzido07.03.2008 07:14

grafica e potrivita pt site.

sa vina continutul. :yes:

Dragoshel07.03.2008 09:19
Sa fie max 3 oameni care pot sa adauge continut

 

1.

2.

3.

 

aha, frumoasa grafica...

«1234567»