ok. cand e gata atunci... :smile:
ok. cand e gata atunci... :smile:
Cristi,pai...cam cand e gata?o luna,doua,trei?
ia,care se pricepe sa modifice imaginea asta si sa-i dea putina culoare...http://www.sharemobile.ro/file.php?id=114169
azzidooooo domeniuuuuuuuuuu'
da frate, aveti rabdare.
nu ma mai stresati ca se rezolva
ati facut siteul ?
****...
faceti siteul si apoi puteti sa ma intrebati daca am luat domeniul
Numele de domeniu spurcati.ro a fost inregistrat in baza noastra de date (whois.rotld.ro) si in DNS.
Va fi activat in interval de 24 de ore.
sa vina site-ul ![]()
Intrebare pentru George: te bagi tu sa pui wordpress si o tema frumoasa ca eu nu stiu cu ce se mananca wordpress? O sa studiez un pic si o sa iti iau asta de pe cap.
daca pune wodpresuu ma bag si eu sa va ajut daca aceti nevoie..
LE: sau pot pune eu wordpressuu daca imi da cateva sfaturi MICI George;)
(5 min George)
am instalat eu wordpressul (fantastico rules
)
acum sa vedem cum facem cu tema aia.
pai hai ca ma bag sa caut niste teme, ceva...
din fantastico stiam si eu. puii mei. eu credeam ca il instalam separat alea alea. ce bou sunt cateodata. hai ca ma apuc si eu sa caut teme.
Am pus eu o tema, cred ca e ok, tre sa modific doar imaginea aia din header. O sa o rezolv in seara asta.
cumva spurcati.ro e redirectionat acum?
dap, am zis ca se afla de site daca il lasam public
@greco si cei care o sa puna continutul.
e timpul sa stabilim care o sa fie categoriile si cine o sa faca update la continut.
pentru asta, eu propun o intalnire face-to-face. postarile pe net mi se par greoaie. intr-o ora de discutii se pot face mult mai multe decat intr-o saptamana de postat pe forum!
Cred ca asta e forma grafica cu care o sa pornim:
http://www.spurcati.ro/index2.php
(intrati pe adresa de mai sus, spurcati.ro simplu redirecteaza catre site-ul oficial al spurcatilor)
Politica editoriala eu o vad asa.
Sa fie max 3 oameni care pot sa adauge continut
Continutul sa fie scris intr-un stil unitar, si anume acela in care un spurcat este mandru de tot felul de "realizari" ale lor. Nu o bataie de joc din partea stelistilor, asta nu ar avea nici un farmec.
Exemplu:
POst:
Astazi am facut iarasi atmosfera la meciul cu Jiul Petrosani de acasa. Groapa noastra s-a dovedit neincapatoare pentru cei 200 de spurcati care au luat-o cu asalt in aceasta seara. Priviti aceste imagini in care cei 50 de spurcati din peluza Catalin haldan fac o atmosfera fenomenala. Mandu ca sunt spurcat! Dinamo suntem noi, spurcatii!
categorii nu cred sa fie prea multe, putem scrie tot in aceeasi categorie, mai degraba tag-urile sunt importante. Adica stabilite niste tag-uri clare care sunt puse unui post. Tag-urile vor fi cele dupa care userii vor putea grupa articolele cand site-ul va creste in continut
Astazi am facut iarasi atmosfera la meciul cu Jiul Petrosani de acasa. Groapa noastra s-a dovedit neincapatoare pentru cei 200 de spurcati care au luat-o cu asalt in aceasta seara. Priviti aceste imagini in care cei 50 de spurcati din peluza Catalin haldan fac o atmosfera fenomenala. Mandu ca sunt spurcat! Dinamo suntem noi, spurcatii!
exact despre genul asta de posturi vorbeam cu Greco! iar fazele cu Mandru ca sunt spurcat! si Spurcat pana la moarte! sunt dementiale! ![]()
E buna grafica. Si eu zic ca posturile scrise in forma lui George sunt ok.
grafica e potrivita pt site.
sa vina continutul. ![]()
Sa fie max 3 oameni care pot sa adauge continut
1.
2.
3.
aha, frumoasa grafica...