poti sa uploadezi linistit pe www.spurcati.ro/wp-admin
poti sa uploadezi linistit pe www.spurcati.ro/wp-admin
ce s-a intamplat pana la urma?au deconspirat javrele?
Hai ca poate-l lansam pana in 1 Aprilie ... hai cu materialele! Exista la tag-uri dinamu si "cainii sunt la mare cautare" zilele astea ... ca se "stabilizeaza" campeonatul cu blatul de maine!
Inca o data: Cine are ceva de scris pentru spurcati.ro este liber s-o faca! Postati aici, sau trimiteti un PM, un mail, ceva...
ce s-a intamplat pana la urma?au deconspirat javrele?
nu.
vrem sa-l lansam de 1 aprilie, asta e tot ![]()
adica mainee ![]()
SI ![]()
![]()
Si cu ce anume va fi lansat? cu 3 articole? Eu atatea vad in momentul de fata. Daca ma insel si mai exista continut de care nu stiu eu va rog sa ma contraziceti.
in realitate sunt vreo 6. ![]()
asteptam propuneri si sugestii
Excelent atunci ![]()
Sugestie: parodiati articolul de mai jos,aparut prin caracatita gsp ,daca va pricepeti careva.
Cornel Dinu susține cã îl cunoaște pe suporterul care l-a lovit cu bricheta pe Deaconu!
Cornel Dinu a fãcut o dezvãluire șocantã, la emisiunea Minutul 91, care ar putea elucida cazul "Bricheta". Administratorul delegat al lui Dinamo a precizat cã îl cunoaște pe suporterul care l-a lovit cu bricheta pe Alexandru Deaconu!
"Autorul provine dintr-o familie respectabilã. Nu vã pot spune însã despre cine e vorba, fiindcã nu sînt prãduitor. Respect onorabilitatea unei familii, care poate fi ªtirbei sau Cantacuzino. Am vrut doar sã evidențiez gradul de periculozitate la care s-a ajuns în fotbal", a comentat Dinu.
De la 12 il facem public? :biggrin:
este deja public
mori javraaaa!
poate ca trebuia ceva si cu pregatirea pentru CL. ![]()
sa dau un mass pe mess? ![]()
si doua! dar atentie ... saitul ramane in continuare "undercover" sa nu ne trezim cu reactii adverse si ... este pacat sa nu putem "sa ne radem" pe fcsteaua de ei! (caini!) . Ramane ca-i o gluma a unor copii idioti (care suntem
)!
De sait stim toti "de la cineva..."
Nu stim cine se ocupa de el.
clar, am citit de pe gsp ![]()
ma apuc sa dau mass-uri
Nu poate sa vorbeasca Dorel cu prietenul lui de la newsin? sa scrie un articol acolo cu o tenta de gluma si sa fie preluat de toate site-urile? sau Irinuca sa ne ajute cu onlinesportul?
pe online este ... jungla si nu cred ca se va baga fata ... ca-s multe jabre si frustrati pe acolo. O sa postam noi cate ceva sa le bucuram sufletele! ![]()
In rest ... Dorele! scoalaa maaa, ca s-a facut maine!
In rest ... Dorele! scoalaa maaa, ca s-a facut maine!
Dorel e cu gandul la gol, e euforic :biggrin:
Faza e ca probabil a fost mai mult un auto-gol! A marcat, dar in propria poarta! ![]()
@novac vreau si eu link-ul de pe onlinesport ca nu`l gasesc
Nu am pus inca nimic ... astept sa-mi vina ok-ul, ca dau astia banuri in nestire! Este plin de frustrati si javre!
Uite aici link la articolul de kko al lui marus ... poate poti baga un comentariu din partea "vizitator" (ca-i pe prima pagina si poate permite astfel de "arogante") http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...at-fotbalul.htm
Nu am pus inca nimic ... astept sa-mi vina ok-ul, ca dau astia banuri in nestire! Este plin de frustrati si javre!
Uite aici link la articolul de kko al lui marus ... poate poti baga un comentariu din partea "vizitator" (ca-i pe prima pagina si poate permite astfel de "arogante") http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...at-fotbalul.htm
WTF?
In urmatorul articol o sa te denigrez, o sa platesc polite, o sa fiu rau!
Am mentionat ca articolul in care dau de pamant cu novac o sa apara im Libertarea? Chiar langa Simona senzual? ![]()
Mersi pentru reclama prea putin mascata. ![]()
da-da, whatever ... alintatu' forumului se umfla in pene. hai cu mass-urile si bagati comentarii negative acolo! eu sunt ceausescu!
Si-au pus baietii si imnul, un fel de You'll never walk alone al lor ![]()