FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[it] Spurcati.ro

«14567»
George Stan18.03.2008 12:56

poti sa uploadezi linistit pe www.spurcati.ro/wp-admin

cozmin29.03.2008 19:45

ce s-a intamplat pana la urma?au deconspirat javrele?

novac29.03.2008 20:34

Hai ca poate-l lansam pana in 1 Aprilie ... hai cu materialele! Exista la tag-uri dinamu si "cainii sunt la mare cautare" zilele astea ... ca se "stabilizeaza" campeonatul cu blatul de maine!

yo_marius29.03.2008 21:12

Inca o data: Cine are ceva de scris pentru spurcati.ro este liber s-o faca! Postati aici, sau trimiteti un PM, un mail, ceva...

Azzido29.03.2008 21:54
ce s-a intamplat pana la urma?au deconspirat javrele?

 

nu.

vrem sa-l lansam de 1 aprilie, asta e tot :thumbsup:

Dragoshel31.03.2008 11:35

adica mainee :yeahh::hooray:SI :drunk::beer2:

M@rmota31.03.2008 14:10

Si cu ce anume va fi lansat? cu 3 articole? Eu atatea vad in momentul de fata. Daca ma insel si mai exista continut de care nu stiu eu va rog sa ma contraziceti.

Azzido31.03.2008 15:32

in realitate sunt vreo 6. :happy:

asteptam propuneri si sugestii

M@rmota31.03.2008 15:36

Excelent atunci :yes:

danimarcu31.03.2008 19:49

Sugestie: parodiati articolul de mai jos,aparut prin caracatita gsp ,daca va pricepeti careva.

 

 

Cornel Dinu susține cã îl cunoaște pe suporterul care l-a lovit cu bricheta pe Deaconu!

 

Cornel Dinu a fãcut o dezvãluire șocantã, la emisiunea Minutul 91, care ar putea elucida cazul "Bricheta". Administratorul delegat al lui Dinamo a precizat cã îl cunoaște pe suporterul care l-a lovit cu bricheta pe Alexandru Deaconu!

"Autorul provine dintr-o familie respectabilã. Nu vã pot spune însã despre cine e vorba, fiindcã nu sînt prãduitor. Respect onorabilitatea unei familii, care poate fi ªtirbei sau Cantacuzino. Am vrut doar sã evidențiez gradul de periculozitate la care s-a ajuns în fotbal", a comentat Dinu.

Tz3pI31.03.2008 19:52

De la 12 il facem public? :biggrin:

Azzido01.04.2008 05:56

este deja public

novac01.04.2008 06:01

mori javraaaa! :chair: poate ca trebuia ceva si cu pregatirea pentru CL. :wacko:

bodanelu01.04.2008 06:53

sa dau un mass pe mess? :D

novac01.04.2008 06:56

si doua! dar atentie ... saitul ramane in continuare "undercover" sa nu ne trezim cu reactii adverse si ... este pacat sa nu putem "sa ne radem" pe fcsteaua de ei! (caini!) . Ramane ca-i o gluma a unor copii idioti (care suntem :clap: )!

yo_marius01.04.2008 06:59

De sait stim toti "de la cineva..."

 

Nu stim cine se ocupa de el.

Azzido01.04.2008 07:04

clar, am citit de pe gsp :yes:

ma apuc sa dau mass-uri

bodanelu01.04.2008 07:49

Nu poate sa vorbeasca Dorel cu prietenul lui de la newsin? sa scrie un articol acolo cu o tenta de gluma si sa fie preluat de toate site-urile? sau Irinuca sa ne ajute cu onlinesportul?

novac01.04.2008 07:53

pe online este ... jungla si nu cred ca se va baga fata ... ca-s multe jabre si frustrati pe acolo. O sa postam noi cate ceva sa le bucuram sufletele! :steag_sah_mic:

 

In rest ... Dorele! scoalaa maaa, ca s-a facut maine!

yo_marius01.04.2008 08:20
In rest ... Dorele! scoalaa maaa, ca s-a facut maine!

 

Dorel e cu gandul la gol, e euforic :biggrin:

 

Faza e ca probabil a fost mai mult un auto-gol! A marcat, dar in propria poarta! :whistle:

bodanelu01.04.2008 08:24

@novac vreau si eu link-ul de pe onlinesport ca nu`l gasesc

novac01.04.2008 08:31

Nu am pus inca nimic ... astept sa-mi vina ok-ul, ca dau astia banuri in nestire! Este plin de frustrati si javre!

 

Uite aici link la articolul de kko al lui marus ... poate poti baga un comentariu din partea "vizitator" (ca-i pe prima pagina si poate permite astfel de "arogante") http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...at-fotbalul.htm

yo_marius01.04.2008 08:35
Nu am pus inca nimic ... astept sa-mi vina ok-ul, ca dau astia banuri in nestire! Este plin de frustrati si javre!

 

Uite aici link la articolul de kko al lui marus ... poate poti baga un comentariu din partea "vizitator" (ca-i pe prima pagina si poate permite astfel de "arogante") http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...at-fotbalul.htm

 

 

WTF?

In urmatorul articol o sa te denigrez, o sa platesc polite, o sa fiu rau!

Am mentionat ca articolul in care dau de pamant cu novac o sa apara im Libertarea? Chiar langa Simona senzual? :whistle:

 

Mersi pentru reclama prea putin mascata. :thumbsup:

novac01.04.2008 08:38

da-da, whatever ... alintatu' forumului se umfla in pene. hai cu mass-urile si bagati comentarii negative acolo! eu sunt ceausescu!

George Stan01.04.2008 09:08

Si-au pus baietii si imnul, un fel de You'll never walk alone al lor ;)

«14567»