prin a "adauga continut" se intelege a scrie pentru site, nu? a scrie in nota ironica de care vorbeam. asadar un om ar fi Greco (doar e ideea lui) iar apoi... ![]()
prin a "adauga continut" se intelege a scrie pentru site, nu? a scrie in nota ironica de care vorbeam. asadar un om ar fi Greco (doar e ideea lui) iar apoi... ![]()
mda, se pare ca nu starneste prea mult interes proiectul asta.
o sa adaug si eu continut, in limita timpului disponibil.
@yo_m
da, cam asta e ideea.
o sa incerc sa scriu si eu un post "de introducere" al site-ului, pana diseara. btw, se pare ca pozele postate aici, in marea lor majoritate, sunt inutile. deci politica site-ului nu va fi hai sa facem misto de cainii, asa ca ar trebui alte poze, in care cainii se fac singuri de ras! ![]()
am si eu o intrebare, poate spupida, poate nu. Am vb cu George si el a zis ca nu are timp sa puna "informatie" pe site. Dati cuiva acces pentru a pune?
Am pus eu un prim post pe site. Astept reactiile voastre, eu cred ca asta vrem de la site.
Hahaha, super tare! Bv Marius! ![]()
Btw, nu am pus nici un tag, astea urmand a fi stabilite pe parcurs. :wink:
LE: site-ul nu mai are restrictie. asa ca intrati pe www.spurcati.ro ![]()
apropo de site, haideti sa mai adaugam cateva articole, eventual o parodie referitor la egalul facut de Dinamo.
Promit sa fac asta cat mai curand (maine cel mai tarziu). :laugh: (azi sunt putin "high" si nu cred ca ar iesi ceva ok)
P.S. cine mai are idei, sfaturi, propuneri, etc. este binevenit! ![]()
in legatura cu meciul remizat de caini:
Din categoria "I-am batut si p-astia"
Acuma sa ma gandesc la continut!
LE: site-ul nu mai are restrictie. asa ca intrati pe www.spurcati.ro![]()
Eu cred ca ar fi bine sa ramana "under construction" pana se mai aduna materialele. Putem sa-l "lansam la apa" pe 1 Apr, cand toata lumea se asteapta la mistouri si este mai "receptiva" ... dupa care vor vedea ca saitul merge ... si ca are trafic!
Buna ideea lui Novac
nu cred ca e cazul sa il lasam under construction.
oricum nu stie prea multa lume de el, deci o sa fie oricum surprinsi daca o sa il promovam de 1 aprilie
nu under-construction, ci cum era inainte, sa dea in pagina cainilor pana il mai aranjam putin.
Marius, daca nu spunem la nimeni, nu au cum sa afle..
ar fi ok sa intre site-ul in Trafic.ro ?
Articolele (alea 3 & restu') ar trebui semnate de autor, nu? Numele gen: caine african , potaie de stepa sau castratu' vor putea fi urmarite mai usor ... astia vor suferii adanc si nu cred ca vor scrie "spurcati. ro" ci mai degraba vor face referire la "saitu ala" pe care s-a scris ... bla-bla. si este pacat ca ... scriitorul" sa nu se bucure de celebritatea meritata. Si este lipsa de respect fata de cititor sa apara asa, nesemnate! :laugh:
PS. Poate sa ramana asa dar sa stie toata lumea ca "trebuie sa ramana" surpriza pana pe 1 Aprilie!
domnu' Novac te invit calduros sa scrii dumneata si sa te semnezi caine african , potaie de stepa sau castratu', shit&stuff...
daca tii neaparat la o semnatura eu o sa ma multumesc cu spurcati.ro sau redactia(sic!).
Ar merita un articol si "arbitrul" hațeganu in care sa i se multumeasca pentru ajutorul acordat spurcatilor pentru egalarea Bistritei.
am faza unde a dat penalty labaru de arbitru.
<p align="center"> <iframe frameborder="0" height="550" scrolling="no" src="http://[Site din caracatita Gazetei Sporturilor]/embed/id/10519" width="700"></iframe> </p>
puneti codu asta, si apare video. modificati si voi la height si width, am facut mai mare sa vad daca a fost sau nu, da nu prea se vede...
sau daca e faceti careva un articol, si il postez eu pe blog ![]()
ar trebui sa scriem un articol despre "blaturile celebre" din istoria clubului spurcat ![]()
am adaugat scriptul de la trafic.ro pe site si am inscris siteul in google.
@George, cand ai timp sa muti si tu logoul trafic.ro in josul paginii ca eu nu stiu cum se face
La istorie, puneti cumva si povestea de aici - http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/1758
ar trebui adaptat cumva.. sa Para povestea unui spurcat.
de ce e restrictionat saitul? macar poate posteaza cineva aici linku' ala bun, poate mai uploadam cate ceva... ![]()