=)) crima imnul! Liga campeoooonillloooor!
gata. le-am dat virusul pe osl ... asteptam sa se coaca buboiul! ![]()
=)) crima imnul! Liga campeoooonillloooor!
gata. le-am dat virusul pe osl ... asteptam sa se coaca buboiul! ![]()
Pe mine, desi n-am nicio legatura cu site-ul, au inceput deja sa ma asalteze cu intrebarile, cine, ce, cand, cum. Nu stiu nimic si va sugerez sa pastrati acelasi secret.
Din pacate s-a aflat deja ca toata treaba a fost pusa la calde de unii din AISS respectiv ca sa citez : "aia de pe FC Steaua"
chiar nu se poate tine nimic aici?!
eu nu mai pot sa-l vad pe sait... cred ca a cazut serverul sau ceva comunicatie in zona aici. Sunt pe dialup ...
Unde ai vazut asta cu referirea la fcsteaua?
:tongue: Relax everybody!! Astazi este 1 aprilie nu? ![]()
Mda ... tocmai ce mi-am comandat pe ebay un fofisticat (este superjmecher, dispozitiv infrared de ochire si alte fineturi) dispozitiv de ucis marmote glumete. Soseste saptamana asta ... la sfarsit!
legat de spucati.ro, eu am impresia ca nu a avut succes. Adica altfel era sa vad comment-uri de la dinamovisti pe site. sau au fost oprite?
unele da, pentru ca injurau ca la usa cortului... mi-a zis azzido sa le sterg pe cele exagerate..
eu zic sa nu le mai oprim. eventual le editam si o sa apara de genul "baga-mi-as ****-n voi" etc (tot ce e porno, acoperim cu stelute) dar sa nu ingradim dreptul la libera exprimare. ![]()
ok, asa facem..
Lui Marius ii place mai ... fara menajamente!
Jos cenzura! Mitica la puscarieee! ![]()
LE Acum serios vorbind ... ar trebui postat si la noi pe "reclame la saituri" unlink ceva ... poate se sesizeaza colegii sa scrie de la sine, fara sa-i avem noi pe constiinta ca i-am intaratat (parca-i post nu?
).
Eu zic sa nu lasam nici un comentariu de la dinamovisti. Intuitia imi spune ca nu se va tine nimeni de treaba sa modereze, sa selecteze etc. Asa ca mai bine luam din start decizia de a nu le lasa si gata.
Pot modera eu azi si maine, daca se ajunge la decizia de a lasa si comentarii pro Dinamo.
Eu cred ca-i totusi bine sa-i lasam sa se turbeze putin ... este cam cum intarati un caine care-i dincolo de un gard tapan.
Si pe sport. ro la comentarii sunt o gramada de sudalmi ... si nu se deranjaza nimeni. Le stergem odata la cateva zile daca nu se poate face mai repede ... cred ca-i mai TRU asa, creeaza impresia de ... real life.Sa fie cenzurate automat cuvintele standard dar "jmecherii" care scriu m**ie sa fie lasati sa-si exprime optiunea .. sau cel putin sa le lasam impresia asta. Ca ajungem ca saitul TVR-ului unde orice comentariu este aprobat de moderator ... si apare dupa juma' de zi sau doua zile - in functie de cheful marelui moderator.
LE Dragoselu, pentru mine wordpress-ul asta-i un fel de masina chinezeasca de ascutit tocul pantofului. Daca se poate eu cred ca se pot lasa comenturile ... negative! Pana se modereaza ... nu moare nimeni din asta si facem trafic!
novac, acolo folosim wordpress, nu stiu daca poti cenzura cuvintele...
va rog cele comentariile cainilor, sa nu le stergeti, le moderez eu
pe cat posibil
Ideea este ca saitul merge foarte bine (asta inteleg eu din avansarea din Trafic Ranking) suntem deja pe locul 157 din sport la nici 24 de ore de la lansare! Si nu stiu cata "reclama" s-a facut ... noi am facut pe ols si pe prieteni si spamuriri. Voi la fel ... nu cred ca s-a facut ceva organizat si oficial ... Este extraordinar pentru un site cu zero investitii!
Maine - bagati fratilor!!!! (care aveti cont gata facut pe oficial - al lui jijilica) promovare ca si de acolo ne gasim clienti! In cateva zile probabil ca putem sa facem si un articol pe fcsteaua ... referitor la succesul unui sait de caterinca despre javre si frustrarile lor!
Bagati mass-uri in continuare si ... cred ca reusim sa depasim dinamoprostia la vizite ... in cateva zile!
** Atentie! ** Targetul nou si APOGEUL SITE-ului trebuie sa fie la meciul direct din groapa!!!
PS. Saptamana viitoare mai vin ceva materiale de la ... "noile potai racolate". Care va mai pricepeti sa scrieti ... nu va jenati, bagati mare! axl-ul este si el asteptat ca "painea calda" cu povestile lui deosebite! ![]()
In cateva zile probabil ca putem sa facem si un articol pe fcsteaua ... referitor la succesul unui sait de caterinca despre javre si frustrarile lor!
sincer? ma indoiesc. spurcati.ro NU are nici o legatura cu fcsteaua si asa o sa ramana (sper). oricum sunt destule "acuzatii" despre calitatea articolelor de pe site, asta ar mai trebui - un articol despre spurcati.ro
on-topic: site-ul merge bine, chiar foarte bine. eu m-as hazarda sa punem linkuri pe site-urile fanilor altor echipe. pana la urma, ideea era ca lumea sa constientizeze ca spurcat=Dinamo, lucru pe care stelistii il stiu deja.
Bagati spam pe articolele de la GSP si Prosport, ceva cat de cat inteligent
, gen "Noul site al suporterilor dinamovisti - www.spurcati.ro", "esti caine rosu ? aici e casa ta...", samd. Vedeti ca cenzureaza linkurile (adresele), dar cu putina imaginatie...(eu am reusit sa postez cu "ww w.spurcati . ro" - cu spatii)
Un motiv pentru care trebuie sa ne dam interesul cu acest sait (si pentru care merita sa facem misto de ei!) este aceasta (este doar una dintre multele postari asemanatoare ale unui user numit rossi de pe online):
bla-bla << 8 motive pentru care fanii lui Dinamo il vor pe Rednic acum, si nu din vara, pe banca tehnica!
1) Rednic ar castiga 2 luni de pregatire cu meciuri oficiale, in care ar avea posibilitatea sa testeze jucatorii din lot dar si cei de la Dinamo 2 in meciuri tari precum cel cu Rapid, Urziceni, Timisoara, Craiova sau derby-ul cu Steaua.
2) Edificarea lui Mircea Rednic asupra posibilitatilor pe care le ofera lotul lui Dinamo, dar si la Dinamo 2, s-ar face mult mai rapid si campania de transferuri s-ar incepe imediat la sfarsitul campionatului si termina inaintea pregatirii de vara.
3) Pauza competitionala de vara din acest an este mai mica decat in anii precedenti, campionatul nostru incepand mai devreme in sezonul 2008/2009.
4) Anul viitor, iarasi, primul loc va intra direct in grupele UCL, iata un motiv in plus sa incepem sezonul cu dreptul cu un lot stabil si finalizat, gata de lupta, si cu un antrenor ce a pus deja la punct relatiile de joc. Sa ne aducem aminte de esecul pregatirilor din vara de anul trecut cu Rednic cand toata lumea a crezut ca suntem mari jucand in amicale.
5) Anul viitor, datorita noilor sume ce vor fi primite din drepturile de televizare vor fi impartite si in functie de locul ocupat in campionat, adica ca si la punctul 4 e nevoie ca noul antrenor sa-si intre in paine de pe acum.
6) S-ar crea o stabilitate la nivelul psihic al lotului, care ar intelege ca joaca s-a terminat si ca de acum inainte antrenorul este cel care face legea!
7) S-ar imbunatati imaginea clubului care a fost sifonata de numirile fara noima, facute "pana la vara" de catre actionarii clubului.
8) Steaua trebuie umilita in Groapa! sursa:dinamoprostia.ro >>
Cu minime schimbari putem sa facem un articol pe cinste! ... rossi asta este un exemplu de prostie crasa ... mina de aur pentru sait!
Ma ofer si eu sa moderez in masura posibilitatilor ca sunt online mai toata ziua. Cel care a avut idea cu site-ul are o bere de la mine la meciul cu Mioveni. Acu suntem pe locul 152.
LE eu sunt si voi fi Spurkaciunea
1. eu m-as hazarda sa punem linkuri pe site-urile fanilor altor echipe. 2. pana la urma, ideea era ca lumea sa constientizeze ca spurcat=Dinamo, lucru pe care stelistii il stiu deja.
DA, si la 1 si la 2!
La 1 pentru ca peste tot sunt baieti cu simtul umorului dezvoltat si nu se vor da in laturi de la facut caterinca de potai ... asa ... in spiritul mistoului de calitate! Adica vor continua sa frecventeze siteul si sa posteze raspunsuri, chiar daca nu urasc/detesta javrele! Daca ne copiaza ... sa le fie de bine! noi l-am facut primii, ei sunt doar o copie!
2. Daca ne facem bine treaba reusim sa le punem stampila de spurki's, oficial si cu "vizibilitate" maxima. Ca lumea mai confunda si am intalnit multe comentarii in care noi suntem numiti asa.
nimic despre Rednic?
propun sa facem si o sectiune cu bancuri despre dinamovisti
care aveti, postati aici
145 si crestem! bagati mass-uri in continuare
presimt ca-i doar inceputul nebuniei ... au inceput deja sa schelalaie pe comentarii =))
Si bancurile cred ca pot fi puse pe tread separat direct pe fcsteaua ... si le selectam pe alea premium.
LE. Se mai poate aduga la tag-uri si asta: << blat cu CFR >>? ca se cauta si ne vin cititori de unde nu te astepti.
LE2. 2000 VIZITATORI & pozitia 113/sport!
Hai ma baieti si fete, este sambata si toata lumea are prieteni si ceva timp sa bage massuri de indoctrinare .... mai avem nevoie de 37 de voturi sa depasim o mizerie de sait ... <<<Portal sport in limba maghiara.>>>