FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1789101124»
i0nutz8305.03.2008 18:58

@bezmetiqu: Regula cu 5p penalizare la iesire voita este noua; nu am uitat sa ii scad punctele lui empori, penalizarile se contabilizeaza la sfarsitul campionatului;

Jo1n705.03.2008 20:06

et12 bezmetiqu_alex v laurentiu_state 2 1 total nemeritat :D

Nedelcu Narcis05.03.2008 20:24

Etapa 10 nanu_a2008 v danny1ok 2-2

PoWeR06.03.2008 06:29
Recunosc ca folosesc combinatia cu + W.

 

Roby, ai uitat acolo sa precizezi ca folosesti doar combinatia cu + W

 

Btw, am jucat atat cu tine, cat si cu tzupy si bezmetiqu sezonul asta. Si se observa clar cine joaca fifa de placere si cine face orice doar ca sa castige ...

RobYnho06.03.2008 08:22

Cand se va interzice, atunci nu o sa mai folosesc combinatia. Pana atunci, Sanatate ! :)

F1oRinho06.03.2008 11:10

PoWeR da-mi un buzz cand esti pe mess sa jucam meciul.Daca nu il jucam pana diseara,amanare in contul meu

EMPORiO06.03.2008 11:22

de julika stie cineva, ceva ? :) eu nu l-am vazut deloc p mess, in ultimele 3 zile...

ultrastf06.03.2008 11:25

nici eu nu l-am vazut pe julica.. si nici pe bolohan dar vad ca el macar a amanat in caz de nejucare

F1oRinho06.03.2008 11:51

Etapa 11

 

 

f1or_cs v power_steaua_6 5-1

alexxx_tzupy06.03.2008 12:18

et 12 alexxx_tzupy v danny1ok 3-1 meci fara combinatii dubioase si alte chestii dastea.merita sa castige dar.... succes

ronaldo_020106.03.2008 14:25

poti folosi butonul delete pentru a sterge postul tau!!!

ultrastf06.03.2008 15:11

etapa 10.

 

ultrastf v marianbolohan... 2-0

 

 

de julika_maniacu nu am dat pana la ora asta ...

EMPORiO06.03.2008 15:26

dak nu joc cu julika, aman-ti in contul lui.

 

Etapa 12

 

emporio vs mihainho 1-0

klaus_e8906.03.2008 15:59

tot nu am dat de julica ... aveam de jucat un meci pe care il amanase tot el ( restanta ) ...

marianb06.03.2008 17:30

julica nu a mai intrat de sambata a zis ca merge la meci, poate sarbatoreste si acum victoria Stelei :smile:

RobYnho06.03.2008 17:34

Sau poate o fi printr'un sant, in coma alcoolica. ;))

mihainho8606.03.2008 17:47

Etapa10: mihainho_86 v klaus_e89,te astept sa continuam klaus.

Etapa11: julica_maniaku v mihainho_86-nu l-am vazut..cer amanare

Etapa12: fifa_emporio v mihainho_86 1-0

mihainho_86 v ady_adinho (restanta etapa 8) 3-2

klaus_e8906.03.2008 21:02

maniacu nu a intrat , am fost prezent si disponibil pentru restanta ... Ion ramane la decizia ta daca mai amani odata in contul lui ...

Paradise_Lost06.03.2008 21:32

Etapa 11: laurentiu_state v nanu_a2008 5 -2

 

Ohh mai castigam si noi :D

 

Mai am cu Power, dar vad ca se da lovit. :(

a zis ca-l jucam in seara asta si a disparut, sper sa apara sa nu fie prea tarziu

mihai141107.03.2008 16:09

laurentiu_state lucrezi la radio cu unu sadicu pe care-l bat eu mereu la cs :))?

ronaldo_020107.03.2008 17:22

Etape???

mihai141107.03.2008 17:29

hai cu etapele,iar a trecut termenul

i0nutz8307.03.2008 17:42

Gata. Clasament nu stiu cand, zilele astea, maine am meci de comentat pe stadion ;)

 

Forza FCM ! :)

RobYnho07.03.2008 18:26

Etapa 15 : f1or_cs 0 - 2 roby29steaua Bafta, F1or !

EMPORiO07.03.2008 19:09

Etapa 14

 

emporio vs ultrastf 1-1

 

dupa cum s-a jucat, egalul e echitabil.

«1789101124»