FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«167891024»
mihai141104.03.2008 18:46

Etapa 12

 

mihai1411 v marianbolohan 1-0

ultrastf04.03.2008 21:18

etapa 11.

 

klaus_e89 v ultrastf....... 1-2 (aiurea meci .. eu am ramas in 10 .. si el si-a dat autogol in min 89 :) ) .. oricum s-a jucat frumos !! per ansamblu

klaus_e8904.03.2008 21:43

gunoi de faza ... apas D disperat in careu sa resping oriunde si riise o baga cu capul in poarta din plonjon cand nu era niciun jucator de la tottenham in jurul lui ... am mai si ratat o groaza :|

mihai141104.03.2008 22:12

Etapa 11

 

ady_adinho v mihai1411 2-3,v-am rugat frumos sa nu dati qw contra mea ca il bag pe Messi si dau si eu,dar vorbesc cu peretii,deci ma vad nevoit sa ma repet,la primul vostru qw,cat de mic etc il bag pe Messi si numai cu qw va bombardez

alexxx_tzupy04.03.2008 22:15

cu roby joaca direct cu Messi si numai astepta nimic :))

Allexx10x05.03.2008 08:54

etapa 10

niculaeflorinel 2-0 ady_adinho

Jo1n705.03.2008 08:55

ATENTIE: Iesirea voita din joc se sanctioneaza cu penalizare de 5 puncte, in cazul in care se aduc dovezile necesare.

 

 

ionut, regula asta era de la inceputul camp sau ai bagat-o de curand?

daca era d la inceput, ai uitat sa-i scazi 5pct lui emporio.

mihai141105.03.2008 09:17

se scad la sfarsit cred

RobYnho05.03.2008 09:39
cu roby joaca direct cu Messi si numai astepta nimic :))

 

 

Pai atunci as face si yo o mica contestatie, deoarece tzupy a iesit voit in min90. ;)) Oricum, bafta lui ca nu mai am printu' ;)

 

@ tzupy : Doare acea infrangere, sau ce tot mai bati campii aiurea ??

alexxx_tzupy05.03.2008 10:06

Din moment ce tu nu stii sa joci normal jocul asta si faci tot posibilul sa castigi intr-un mod penal jucand numai numai numai pe sus orice minge e clar pe cine doare.......Oricum te inteleg si pe tine pentru ca daca ai juca cum joaca restul nu ai fi printre noi probabil ;) hai bafta

RobYnho05.03.2008 10:13

E clar ! Daca nu te'ar durea scoru', atunci n'ai mai veni cu comentarii inutile. Insa cum voi nu puteti contracara acea faza, frustrarea isi spune cuvantul.

Pana atunci alexxx_tzupy 1 - 4 roby29steaua. ;)

GOD05.03.2008 10:15

Ma acu nu ca ma bag,dar daca cu+w nu este interzis nu inteleg de ce contestati atat.

Eu nu sunt adeptul acestui joc cu pase pe sus.

Si oricum merge sa le stopezi numai ca trebuie sa apesi pe butoanele alea de num pad,si sa joci intr-o formula destul de ofensiva.

mihai141105.03.2008 10:20

n-am zis decat sa nu dea cu mine,ca dau si eu si apoi nu le convine :)))

RobYnho05.03.2008 10:29
Si oricum merge sa le stopezi numai ca trebuie sa apesi pe butoanele alea de num pad,si sa joci intr-o formula destul de ofensiva.

 

 

Exact, insa baietii tre' sa se documenteze. ;))

alexxx_tzupy05.03.2008 10:32

idee e ca daca tu joci normal p jos esti 0 (zero) si retrogradezi si te duci in Liga 2 si retrogradezi si de acolo si esti exclus din campionat ceea ce pentru tine ar fi o fatalitate si din aceasta cauza joci pe sus...pac pac. gata..am incheiat.SUCCES :))

RobYnho05.03.2008 10:33

Mah Ialomitoaia..Stai relax. ;))

 

PS. Am o presimtire ca sezonul viitor, yo iti voi afisa etapele. ;))

alexxx_tzupy05.03.2008 10:47

Imbujoratule vzi ca eu nu te am jignit pe tine ...ti am spus doar ca joci p sus ceea ce vad ca t deranjeaza.esti si u smecher pe forumuri sau ce?

RobYnho05.03.2008 10:48

Daca imi zici unde te'am jignit, imi anunt retragerea. ;)

Jo1n705.03.2008 10:49

frate e clar, cine joaca pe sus e paralel cu fifa. motiv: nu poa sa faca o faza p jos, sa ajunga in pozitie de finalizare decat cu qw. ce ne ascundem atat.

 

dar daca robynho e paralel, asta nu inseamna ca nu poate sa joace pe sus. lasati-l sa se bucure si el de ceva in viata :))

RobYnho05.03.2008 10:50

Asa e, Joint. Iti multumesc pentru sustinere ! :inlove: :laugh:

GOD05.03.2008 10:59

Ba roby dar chiar asa joci numai cu cu+w?.

 

Adik la orice faza,sau exagereaza baietii.

RobYnho05.03.2008 11:07

Recunosc ca folosesc combinatia cu + W. Dar atata timp, cat aceasta combinatie nu este interzisa + ca se poate si contracara, nu vad care este problema. Sunt unii care sar cu gura dupa ce tin fundasii in "caciula" de la mijlocu' terenului. E normal sa salti mingea si sa scapi singur cu portarul advers. Dar cel mai penibil este ca aceasta faza poate fi de-jucata iar unii au alte probleme; aprecieaza jocul adversarului.

mihai141105.03.2008 11:40

Messi :X

klaus_e8905.03.2008 16:29

Etapa 10 : mihainho_86 2 - 5 klaus_e89 ... :X

Etapa 12 : niculaeflorinel 1 - 4 klaus_e89 ... revenire de forma

 

 

 

maniacule da si tu un semn de viata cand apari sa jucam restanta aia ...

marianb05.03.2008 17:28

etapa 10: ultrastf v marianbolohan 2-0

etapa 11: marianbolohan v niculaeflorinel 4-2

«167891024»