FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«12324»
i0nutz8318.02.2008 16:51

Rezultate, alea-alea...

ady_4steaua18.02.2008 16:55

baieti eu plec la budapesta..si promit sa va aduc niste suveniruri, niste capete de unguri :laugh: ... ma intorc duminica sau luni...bafta

RobYnho18.02.2008 16:57

Rasistule. ;))

i0nutz8318.02.2008 16:58

Deja adinho a terminat amanarile ;))

mihai141118.02.2008 17:27

Etapa 3

 

nanu_a2008 v mihai1411 0-5

ronaldo_020118.02.2008 17:43

Etapa 1

 

 

ronaldo_0201 v marianbolohan 2-0

klaus_e8918.02.2008 18:03

sa inceapa showul :D ... bafta tuturor in noul sezon !

RobYnho18.02.2008 18:18

Etapa 3 : roby29steaua 2 - 1 mihainho_86

klaus_e8918.02.2008 18:41

Etapa 1 : roby29steaua 1 - 1 klaus_e89 ... egalat din penalty inexistent :( roby umbla la butoane din prima etapa :D bafta mai departe

Etapa 2 : klaus_e89 2 - 0 ronaldo_0201 ... pentru suporteri :X

Etapa 3 : danny1ok 0 - 2 klaus_e89 ... YOU'L NEEEVER WAAALK , ALOOOONE !!!

RobYnho18.02.2008 18:43

Etapa 1 : roby29steaua 1 - 1 klaus_e89 Penalty vazut numa' de arbitru. :)

EMPORiO18.02.2008 18:46

Bafta tuturor in noul sezon ! Sper sa raman in A.

Nedelcu Narcis18.02.2008 18:46

Etapa 2

 

niculaeflorinel v nanu_a2008 1-3 primele mele pct in A :)

Jo1n718.02.2008 19:05

et1 bezmetiqu_alex v mihainho_86 3 2

RobYnho18.02.2008 19:06

Etapa 2 : julica_maniaku 1 - 2 roby29steaua Greu de tot . . .

 

@ ManiaCU: dedicatia aia e de vina. :)

EMPORiO18.02.2008 19:09

Etapa 1

 

mihai1411 v fifa_emporio 0-2

mihai141118.02.2008 19:13

confirm

ronaldo_020118.02.2008 19:34

Etapa 3

 

ronaldo_0201 v julica_maniaku 2-1 greu da pana la urma 3 puncte!!:D

F1oRinho18.02.2008 19:51

Etapa 1

 

laurentiu_state v f1or_cs 0-1

 

 

Meci greu,gol in min 88.Bafta laurentiu

Paradise_Lost18.02.2008 20:34

Etapa 3: laurentiu_state v marianbolohan 1- 0

Asta meci greu.

1 shut la poarta

1 Shut pe poarta

1 gol

:D

 

Bolohan, sorry frate

bafta pe mai departe

marianb18.02.2008 20:35
laurentiu_state v marianbolohan 1- 0

Asta meci greu.

1 shut la poarta

1 Shut pe poarta

1 gol

:D

 

Bolohan, sorry frate

bafta pe mai departe

40 de suturi in 2 meciuri si nu am dat 1 GOL rahat de joc

ManiaCU19.02.2008 08:52
Etapa 3

 

ronaldo_0201 v julica_maniaku 2-1 greu da pana la urma 3 puncte!!:D

 

Mai baieti incurajarile astea gen : "greu,greu" nustiu daca ma consoleaza in vreun fel atata timp cat sunt ciuca batailor :))

Jo1n719.02.2008 09:19

et3 bezmetiqu_alex v niculaeflorinel 2 0

sunt unii atat de slabi in camp asta incat nu pot sa lege 5 pase, sa atace si ei putin ca sa mai prinzi si tu omu p contra. 11 insi in 40m.

Allexx10x19.02.2008 09:52

asta inseamna razboi :angry:

DannY_119.02.2008 12:04

Etapa 2:marian_bolohan-danny1ok 0-3

ManiaCU19.02.2008 12:43

Et 1: alexxx_tzupy v julica_maniaku 0-2 ... primele mele pct de la revenirea in ligue 1 :X

«12324»