Rezultate, alea-alea...
Rezultate, alea-alea...
baieti eu plec la budapesta..si promit sa va aduc niste suveniruri, niste capete de unguri :laugh: ... ma intorc duminica sau luni...bafta
Rasistule.
)
Deja adinho a terminat amanarile
)
Etapa 3
nanu_a2008 v mihai1411 0-5
Etapa 1
ronaldo_0201 v marianbolohan 2-0
sa inceapa showul
... bafta tuturor in noul sezon !
Etapa 3 : roby29steaua 2 - 1 mihainho_86
Etapa 1 : roby29steaua 1 - 1 klaus_e89 ... egalat din penalty inexistent
roby umbla la butoane din prima etapa
bafta mai departe
Etapa 2 : klaus_e89 2 - 0 ronaldo_0201 ... pentru suporteri :X
Etapa 3 : danny1ok 0 - 2 klaus_e89 ... YOU'L NEEEVER WAAALK , ALOOOONE !!!
Etapa 1 : roby29steaua 1 - 1 klaus_e89 Penalty vazut numa' de arbitru. ![]()
Bafta tuturor in noul sezon ! Sper sa raman in A.
Etapa 2
niculaeflorinel v nanu_a2008 1-3 primele mele pct in A ![]()
et1 bezmetiqu_alex v mihainho_86 3 2
Etapa 2 : julica_maniaku 1 - 2 roby29steaua Greu de tot . . .
@ ManiaCU: dedicatia aia e de vina. ![]()
Etapa 1
mihai1411 v fifa_emporio 0-2
confirm
Etapa 3
ronaldo_0201 v julica_maniaku 2-1 greu da pana la urma 3 puncte!!![]()
Etapa 1
laurentiu_state v f1or_cs 0-1
Meci greu,gol in min 88.Bafta laurentiu
Etapa 3: laurentiu_state v marianbolohan 1- 0
Asta meci greu.
1 shut la poarta
1 Shut pe poarta
1 gol
![]()
Bolohan, sorry frate
bafta pe mai departe
laurentiu_state v marianbolohan 1- 0Asta meci greu.
1 shut la poarta
1 Shut pe poarta
1 gol
Bolohan, sorry frate
bafta pe mai departe
40 de suturi in 2 meciuri si nu am dat 1 GOL rahat de joc
Etapa 3
ronaldo_0201 v julica_maniaku 2-1 greu da pana la urma 3 puncte!!
Mai baieti incurajarile astea gen : "greu,greu" nustiu daca ma consoleaza in vreun fel atata timp cat sunt ciuca batailor ![]()
et3 bezmetiqu_alex v niculaeflorinel 2 0
sunt unii atat de slabi in camp asta incat nu pot sa lege 5 pase, sa atace si ei putin ca sa mai prinzi si tu omu p contra. 11 insi in 40m.
asta inseamna razboi ![]()
Etapa 2:marian_bolohan-danny1ok 0-3
Et 1: alexxx_tzupy v julica_maniaku 0-2 ... primele mele pct de la revenirea in ligue 1 :X